Slavia – Zruč n/S | 4:7 (kon.) |
HERD Hradiště – Jablonec n/N | 6:4 (kon.) |
Ž. Vlci Brno – Zlín | 3:7 (kon.) | | | Vyškov – Hodonín B | 7:1 (kon.) |
Chrudim – Helas Brno | 0:1 (kon.) | | | Chrudim – Hodonín | 8:2 (kon.) | | | Vysoké Mýto – Chrudim | 0:5 (kon.) |
Chrudim – Helas Brno | 1:2 (kon.) | | | Chrudim – Tango Brno | 4:1 (kon.) | | | Vysoké Mýto – Chrudim | 3:2 (kon.) |
konec
Žabinští Vlci Brno
3:7
(0:1)
UTB futsal team Zlín
Tereza Košťálová
Branky:
30. Svoboda (Hansl), 37. Svoboda (Mezník), 40. Starý (Lange) – 16. Haloda (Kostka), 29. Kostka (Krajča), 32. Slobodian (Huťka), 32. Kostka (Haloda), 35. Krajča (Slobodian), 37. Kovář (Kostka), 37. Huťka (Krajča)
Rozhodčí: Gasnárek, Štipčák; delegát: Linhart
Diváci:
Neproměněná penalta:
Žabinští Vlci Brno:
Jaroslav Pšurný – Ladislav Mansl, Michal Mezník, Tomáš Pospíšil, Petr Starý, Martin Stoklásek, Martin Chroust, Robert Lange ml., Pavel Svoboda.
Z technických důvodů nejsou k dispozici sestavy podle čtyřek.
Náhradníci:
Trenér:
UTB futsal team Zlín: Roman Vitásek – Tomáš Haloda, Michal Huťka, Lukáš Juhás, David Kostka, Jiří Kovář, Pavel Krajča, Rostislav Slobodian, Václav Křepelka.
Z technických důvodů nejsou k dispozici sestavy podle čtyřek.
Náhradníci:
Trenér:
Z technických důvodů nejsou k dispozici sestavy podle čtyřek.
Náhradníci:
Trenér:
UTB futsal team Zlín: Roman Vitásek – Tomáš Haloda, Michal Huťka, Lukáš Juhás, David Kostka, Jiří Kovář, Pavel Krajča, Rostislav Slobodian, Václav Křepelka.
Z technických důvodů nejsou k dispozici sestavy podle čtyřek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gasnárek, Štipčák; delegát: Linhart
Diváci:
Stadion: TJ Tatran Bohunice, Neužilova 35, Brno.
Hlavní rozhodčí: Michal Gasnárek;
Druhý rozhodčí: Martin Štipčák.
Delegát svazu: Karel Linhart.
Žabinští Vlci Brno: Jaroslav Pšurný – Ladislav Mansl, Michal Mezník, Tomáš Pospíšil, Petr Starý, Martin Stoklásek, Martin Chroust, Robert Lange ml., Pavel Svoboda.
Z technických důvodů nejsou k dispozici sestavy podle čtyřek.
Univerzita Tomáše Bati Zlín: Roman Vitásek – Tomáš Haloda, Michal Huťka, Lukáš Juhás, David Kostka, Jiří Kovář, Pavel Krajča, Rostislav Slobodian, Václav Křepelka.
Z technických důvodů nejsou k dispozici sestavy podle čtyřek.
Rozhodčí: Gasnárek, Štipčák; delegát: Linhart.
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.
Z Brna je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (22:19:24)