HC Sparta Praha Sledge – SHK Mustangové 1:4 (kon.) | Studénka Sledge – Karlovy Vary 2:3 (kon.) | Zlín sledge – Litvínov 12:0 (kon.)
Č.Budějovice – SOHO Olomouc 4:3 (kon.)
HC Sparta Praha Sledge
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
SHK Mustangové AUTO IN
Sobota 07.01.2017, 11:45 • Zimní stadion Neratovice • Česká para hokejová liga • 11. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Dobrý den, vítám Vás u dnešního zápasu, který bude dnes velice důležitý. Domácí Sparta přivítá Pardubice.

Spartě se letos daří a patří jí po 10 odehraných zápasech 2. příčka se ziskem 23 bodů. Pardubicím patří 5. příčka se ziskem 19 bodů. Tabulka letos je hodně vyrovnaná mezi prvními Karlovými Vary a prvními nepostupujícími zatím pátými Pardubicemi je rozdíl jen 5 bodů, při 3-bodovém systému jsou to jenom 2 vítězství a dokonce základní části zbývají 4 zápasy. Čeká nás zajímavý závěr základní části o to kdo si vytáhne černého Petra.

Zápas začne zhruba o 45 minut později. Pardubice potkaly potíže v dopravě.

HC Sparta Praha (sledge): Vápenka – Krupička Z. 'C', Zapletal – Raul, Krupička J., Novotný, Frolík, Mekleš, Nachtigalolvá

SHK Mustangové AUTO IN: Boček – Štěpják, Kubeš J., Kubeš P. 'C', Buhr. R – Kolek, Michalec, Buhr V. , Hering, Doležal, Kořínek

Rozhodčí: Bergman – Valda, Matějka.

Oba týmy nastupují k rozbruslení.

Končí rozbruslení a za malou chvíli začínáme.

00:01

0:02
    Úvodní buly pro domácí.

0:45
    Pardubický pokus o útok překazil offside.

1:29
    Zakázané uvolnění hra se stěhuje před Vápenku.

2:10
    Kořínek vyzkoušel Vápenkovu pozornost z kruhu, střela se mu však nepovedla a Vápenka vyráží.

3:58
    Hra přerušena pro zásah střídačky. Vhazování po pravici Bočka.

4:10
    Heringova střela mířila nad Vápenku.

4:38
    Vápenka si připisuje další zákrok po J. Kubešově střele od modré.

5:00
    Velkou šanci teď promarnil Hering jenž, puk se k němu osamocenému odrazil před branku a minul.

5:26
    Zakázané uvolnění Sparty.

6:13
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta se dostává do vedení křížnou přihrávku Zapletala nikdo nezpracoval a v bruslařském souboji Michalec – J. Krupička k dobruslení puk měl blíže domácí hráč. J. Krupička si vyjel za branku počkal si až mu někdo najede do před brankového prostoru kde našel JIŘÍHO RAULA který střelou z voleje po zemi překonává Bočka 1:0.
    Asistence: Jiří Krupička.

6:50
    Pardubice se hned pokoušejí o vyrovnání ale v tom jim zatím brání Vápenka a pozorná obrana Sparty.

8:41
    Vápenka teď pokryl střelu Heringa a dorážky Michalce a P. Kubeše.

9:16
    P. Kubešovo střelu zblokoval Michalec a puk se tak ocitá v rohu kluziště.

9:27
    Puk se nakonec odrazil k Vápenkovi a ten hru přerušuje.

10:09

11:45
    Pardubice právě vstřelily branku!
    A máme tu vyrovnáno po zásluze. Gól Pardubic vstřelil po samostatné akci od brankáře PAVEL KUBEŠ 1:1. Asistence: Petr Boček.

13:57
    Vápenka teď vychytal v úniku Heringa.

15:00

15:01

15:31
    Pardubice začali aktivněji druhou třetinu a domácí chtěli odpovědět také útokem ale zastavil je offside.

15:45
    Zapletalovo střela proletěla vedle branky Bočka.

16:40
    Zakázané uvolnění Pardubic.

17:34
    P. Kubešovu střela Vápenka vyrazil betonem.

18:35
    Vápenka přikrývá puk a přerušuje hru.

19:33
    Útok domácích v pásmu přerušuje přihrávka rukou.

20:06
    Hra přerušena na ledě zůstává ležet domácí kapitán Z. Krupička.

20:30
    P. Kubeš naštěstí pro Spartu zpracoval puk backhandem.

20:42
    Pardubice otáčejí vývoj zápasu. Po nedůsledném vyhození Raula dorazil puk za Vápenku BERNHARD HERING 1:2. Asistence: Richard Buhr.

21:32
    Doležalův pokus Vápenka kryje.

21:40
    Heringova střela šla nad branku Vápenky.

22:12
    V nadějném úniku Z. Krupičky zastavuje Spartu offside.

23:07
    Hra je teď plná nepřesností na obou stranách což dokazuje zakázané uvolnění Pardubic.

24:00
    Novotný ve vyložené pozici nezpracoval a nezakončil puk do prázdné brány po přihrávce J. Krupičky.

24:34
    Na druhé straně Vápenku neprostřelil Hering.

25:13
    Z. Krupička se dostal před brankou dostal do střelecké pozice ale minul.

25:30
    Hering si z obránců Sparty udělal slalomové kužele a chtěl si vybruslit Vápenku což se mu povedlo ale netrefil odkrytou část branky a po jeho střele jde puk do rohu.

25:50
    Michalcův pokus chytá lapačkou Vápenka.

27:09
    Novotný ujížděl sám na Bočka ale v poslední chvíli se stihl vrátit P. Kubeš a sebrat mu puk.

27:27
    Michalec vysunul přihrávkou do úniku BERNHARDA HERINGA a ten střelou pod levé víko překonává Vápenku 1:3. Asistence: Marek Michalec, Jiří Kubeš.