Lille – AS Excelsior 4:1 (kon.) | Guingamp – Le Havre 2:1 (kon.) | Blois – Nantes 1:2 (kon.)
Besançon – Nancy 0:3 (kon.) | Louhans-Cuiseaux – Dijon 0:2 (kon.) | PSG – Bastia 7:0 (kon.)
EA Guingamp
2:1 (1:0)
Le Havre AC
Sobota 07.01.2017, 18:00Francouzský pohár

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
    Fanoušků Le Havre dnes dorazilo do Guingampu zhruba 200.

Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

1

1
    Domácí rozehráli první poločas a ihned se s míčem ženou směrem dopředu.

9
    Hosté momentálně drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

10
    Zápas je zatím velmi vyrovnaný. Briand sice dostal dobrou přihrávku za obránce, ale v momentě této přihrávky se nacházel v ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

14
    Mendy se dostal ke střele z hranice vápna. Jeho pokus ale dokázal zablokovat Marçal.

16
    Cambon byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.

17
    Salibur dostal zblízka míčem do hlavy. Po krátkém polehávání na trávníku se opět zapojuje do hry.

18
    Míč se po nepřesné přihrávce jednoho z hostujících hráčů dostal pouze k Johnssonovi.

21
    Po dvaceti odehraných minutách jsme se stále nedočkali žádné vážnější šance. Zápas je velmi vyrovnaný.

25
    Salibur našel skvělým přízemním centrem ve vápně volného Coca. Ten však svou následnou střelou z první trefil pouze prostor, kde se nacházel Thuram.

28
    Duhamel napřáhl ke střele zhruba z dvaceti metrů. Jeho příliš nepovedenou střelu dokázal Johnsson v pohodě chytit.

32
    Salibur se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů uvnitř vápna soupeře. Rozhodčí ale pokutový kop neodpískal.

35
    Domácí zahrávali rohový kop, po kterém se míč dostal ve vápně na hlavu osamoceného Angoua. Jeho následný hlavičkový pokus ale dokázal Thuram fantasticky chytit!

42
    Guingamp právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do vedení! Coco poslal do vápna centr z pravé strany, po kterém se prosazuje MUSTAPHA DIALLO. Ten ve vápně vyskočil nejvýše a míč poslal za záda bezmocného brankáře.

45

První poločas je za námi. Oba týmy vstoupili do utkání velice opatrně a dlouho jsme čekali na první vážnější šanci. Tu si vypracovali až v pětadvacáté minutě domácí, když Salibur našel přízemním centrem z pravé strany ve vápně volného Coca. Ten ale nedokázal prostřelit Thurama. O deset minut později měl na hlavě úvodní branku Angoua. Jeho hlavičkový pokus ale neskončil v síti. V dvaačtyřicáté minutě jsme se ale už dočkali branky. Coco poslal do vápna centr z pravé strany, na který si ve vápně naskočil Diallo, a ten už se následným hlavičkovým pokusem nemýlil.

Druhý poločas začne přibližně v 19:05.
    Po prvním poločase domácí vedou 1:0 zásluhou Mustaphy Dialla.

46

48
    Didot napřáhl ke střele zhruba z dvaceti metrů. Jeho povedený pokus ale skončil jen na břevně! Hosté teď měli obrovské štěstí, že míč neskončil v síti.

50
    Ayasse střelou z hranice vápna příliš nevyděsil Johnssona. Ten však raději míč vyrazil do zámezí.

53
    Didot se dostal s míčem středem hřiště až ke střele z hranice vápna. Jeho pokus ale zblokoval jeden z obránců mimo tři tyče.

60
    Domácí vedou už o dvě branky! Autorem branky je JIMMY BRIAND.

66
    Dnešní utkání sleduje 10 599 diváků.

70
    Střídání v týmu Le Havre: ze hřiště odchází Zinedine Ferhat, přichází Nathaël Julan.

71
    Briand se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Jeho střelecký pokus ale skončil jen nad brankou.

73
    Bonnet poslal do vápna centr z pravé strany. Ve vápně se dostal k hlavičce Fontaine, ale branku minul.

78
    Zhruba dvanáct minut zbývá do konce utkání. Hosté ještě nic nezabalují a stále bojují.

78
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Yannis Salibur, přichází Fousseyni Diabaté.

82
    Bonnet se snažil překonat Johnssona nůžkami. Jeho akrobatický pokus ale skončil daleko vedle pravé tyče.
    Fotky z dnešního zápasu.

84
    Střídání v týmu Le Havre: ze hřiště odchází Thomas Ayasse, přichází Sébastien Salles-Lamonge.

85
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Etienne Didot, přichází Alexis Mané.

86
    Domácí zahrávali rohový kop, po kterém se dostal ve vápně k hlavičce Deaux. Jeho hlavičkový pokus ale neskončil v síti.

87
    Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu příliš nepospíchají.

90
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Jimmy Briand, přichází Jérémy Livolant.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90+1
    Le Havre právě vstřelilo branku!
    Hosté snižují na rozdíl jedné branky! Autorem branky je MANA DEMBÉLÉ.

90+4

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli podle předpokladů lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:1. Za domácí se dnes trefili Diallo a Briand. Za hosty se dnes prosadil pouze Dembélé.

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (19:55:55)