25 25 25
Švédsko
0
11 17 16
Sobota 14.01.2017, 15:30 • Hala Wielofunkcyjna, Spala • Kvalifikace ME mužů do 19 let • Skupina A

25:16
    Piskáček zasáhl v poli, musel nahrávat Pavlíček, ale zvládl to a poté už Šotola vytlouká švédský blok. Český celek s přehledem poráží Švédsko ve třech setech.

24:16
    Zkažené podání Gustafssona přináší Čechům celou řadu mečbolů.

22:14
    Český blok si počkal na Petterssona a skvěle zasáhl nad sítí. Ještě jeden oddechový čas pro švédský celek.

17:13
    Humler měl problémy s příjmem a to trestá další bod švédského týmu. Jiří Zach si musí brát první oddechový čas.

16:9
    Svoboda pokračuje na podání. Horák se dočkal bloku na hlavním kůlu a Češi si jdou pro třísetové vítězství. Je tu druhý technický oddechový čas.

8:5
    Do prvního technického oddechové času jdou Češi při tříbodovém vedení. Zasloužil se o to Filip Humler.

6:4
    Šotola na servisu. Horák také zastavil soupeře nad sítí a český tým vede o dva body. Švédsko si bere oddechový čas.

25:17
    A i druhý set jde na konto české reprezentace. Max Pettersson vyhodil smeč daleko do autu a česká obrana mohl být v klidu.

24:17
    Marek Šotola měl proti sobě jen jednoblok a smečí umístěnou do ostré diagonály vybojoval setboly.

16:12
    Také na druhé straně přichází nepřesné podání. Brink poslal podání jen do sítě. Následuje druhý technický oddechový čas.

7:8
    Šotola nedal bod z prvního útoku. Následně se ale v nepřehledné výměně raduje Ahman, který vytlouká blok. Druhý set už je o poznání vyrovnanější a do prvního technického oddechového času jdou ve vedení Švédové.

25:11
    Berglund byl na podání. Švédové se dostali do bodovky, ale Max Pettersson poslal svou smeč jen do pásky. První set jde na konto českého výběru.

24:10
    Šotola na podání a je tu první eso zápasu. Výborné podání od českého univerzála.

16:6
    Ondřej Piskáček na podání. Po velmi dobré nahrávce měl proti sobě na hlavním kůlu Ahman jen jednoblok, ale vyhazuje svůj útok do autu. Následuje druhý technický oddechový čas.