Club Brugge – Waasland-Beveren 2:1 (kon.) | Lokeren – Gent 0:0 (kon.) | Westerlo – Anderlecht 2:4 (kon.)
Sint-Truiden – Mechelen 2:1 (kon.)
Club Brugge KV
2:1 (1:0)
Waasland-Beveren
Středa 25.01.2017, 20:30 • Jan Breydel Stadion, Bruggy • Belgická liga • 23. kolo

To je pro dnešek vše, díky za pozornost. Přeji příjemný večer a těším se na další shledání, na počtenou! (22:26:19)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 2:0. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 4:8.

Je dobojováno, lídr ligy doklopýtal k výhře 2:1.

Po suverénním výkonu v první půli se asi čekalo, že velké věci se v podání Brugg budou odehrávat i dál, nebylo tomu ale tak a naopak hosté několikrát zahrozili. V 54. minutě navíc vyrovnali – trefil se Zinho Gano a na kopačky domácích se vkradly nepřesnost a nejistota. Sebevědomí jim pak vrátil až zásah Izquierda, po němž už si vedoucí tým tabulky nenechal zápas utéct.

Prod'hommeho parta tak odpověděla na výsledky svých konkurentů na čele – Waregem už včera vyhrál nad Mouscronem 1:0 a Anderlecht vyhrál na hřišti Westerla 4:2. Pořadí na prvních třech místech se tedy nemění...

90+3

90+3
    Butelle ale vyběhl z brány a centr v pohodě sebral, zápas končí.

90+3
    Van Driessche odpískal faul Palaciose, Marquet rozehraje přímý kop zleva.

90+2
    Právě Hans Vanaken se ale po ztrátě balonu provinil útočným faulem, hostům ještě svítí jiskřička naděje.

90+2
    Vanaken zašlápl balon u postranní čáry a šetří čas, domácí už pochopitelně chtějí dohrát zápas na polovině Beverenu.

90+1
    A Goblet zase v akci, po Diabyho nahrávce ze středu zakončoval zprava halfvolejem Hans Vanaken, gólman Beverenu vyrazil míč na další roh.

90
    Vormer nyní nasměroval svůj centr přímo na hlavu Engelse, jeho zakončení ale lapil pohotový Goblet.

90
    Běží poslední minuta druhé půle a domácí se dál tlačí do brány. Po centru Palaciose zprava hlavičkoval před bránou Vossen, bude z toho roh.

89
    Jonathan Buatu Mananga se nadechl k velkému sólu, jeho průnik ale končí nepřesnou nahrávkou.

88
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Izquierdo, přichází Diaby.

87
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Boljevic, přichází Ampomah.

87
    Ze zajímavě se vyvíjející situace na domácí straně není nic, míč končí v zámezí a střídá se.

85
    Izquierdo se zmocnil míče u vlastního vápna a dlouhým balonem hledal Vossena, toho však dobře pokryl pozorný bek Camacho.

84
    Hosté se vydali vpřed po pravé lajně, obrana domácího týmu ale dobře zafungovala a nebezpečí je zažehnáno.

83
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland-Beveren: ze hřiště odchází J. Cools, přichází Schwartz.