Eibar – Atlético 2:2 (kon.) | Celta Vigo – Real Madrid 2:2 (kon.)
Celta de Vigo
2:2 (1:0)
Real Madrid
Středa 25.01.2017, 21:15 • Estadio de Balaídos (Vigo) • Španělský pohár • Čtvrtfinále
    Vigo slaví postup do semifinále španělského poháru

To byl závěr! Real se v devadesáté minutě vrátil do zápasu, když srovnal na 2:2 a byl tak jediný gól od postupu. Jenže Celta Vigo pouze potvrdila, že prožívá skvělou sezonu a bylo by opravdu nefér, pokud by dnešní zápas a postup do semifinále ztratila. Nadšeně hrající domácí ubránili remízu 2:2, která jim po výhře na půdě Realu zajišťuje postup do semifinále! (23:06:07)

90+5

90+4
    Dvacet vteřin před koncem musí Real rozehrávat od vlastní brány.

90+4
    Hosté mají necelou minutu na to, aby dokonali obrat.

90+2
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Iago Aspas, přichází Andreu Fontàs.

90+2
    Právě Ramos se ale po dlouhém pasu do vápna ocitl v ofsajdu a domácí budou rozehrávat.

90+2
    Hosté nyní hrají zcela vabank a Ramos nyní hraje na hrotu.

90+1
    Druhý poločas se bude nastavovat o čtyři minuty.
    90. Lucas VÁZQUEZ - 2:2

90
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Hosté ještě žijí! Po rohovém kopu se totiž hlavou na zadní tyči prosadil LUCAS VÁZQUEZ – 2:2!

88
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Casemiro, přichází Díaz.

88
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Sergi Gómez.

86
    O postupujícím je již jasno. Je nereálné, že by hosté v současném rozpoložení dvakrát skórovali.
    85. Daniel WASS - 2:1

85
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    Hosté už hráli vabank a to se jim vymstilo. Domácí nyní ve velkém počtu vtrhli k vápnu soupeře a vše zakončil přesnou ranou k tyči DANIEL WASS.

84
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází John Guidetti, přichází Jozabed.

82
    Čas se hostům rychle krátí. Domácí samozřejmě již nikam nespěchají a všemožně se snaží šetřit čas.

80
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Álvaro Morata.

80
    Hodně mimo vápno musel nyní vyběhnout gólman Casilla, aby zastavil rozběhnutého Wasse. Čistě mu skluzem odebral míč, avšak Wass se s bolestivou grimasou skácel k zemi.

78
    Domácí sice hezky na oko vykombinovali defenzivu Realu, jenže Guidetti byl ve vápně asi v metrovém ofsajdu, takže vzrušení bylo zbytečné.

77
    Do vápna Realu se opět doslova probil Guidetti, opět byl až u brankové čáry, odkud nedokázal nebezpečně zakončit.

76
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marco Asensio, přichází Lucas Vázquez.

75
    Danilo fauloval na polovině hřiště Díaze a dostává žlutou kartu.

75
    Domácí rozehráli rychle a chvilku obléhali vápno Realu. Vše zakončil nepovedenou ranou Aspas.

74
    Po sérii rychlých kombinací a také nepřesností poslal Ramos k zemi rozběhnutého Aspase. Píská se faul a je tu standardka pro domácí.

73
    Po dlouhé době si připomněli také domácí, když se ve vápně k míči dostal Guidetti. Byl ve velkém úhlu, a tak mohl být nakonec rád, že jeho zblokovaný pokus přinesl alespoň roh.

72
    Jonny Castro dohrál na polovině hřiště Ronalda a po jeho tvrdém zákroku je tu další žlutá karta.

71
    Hosté mají už jen dvacet minut. Pokud chtějí alespoň prodloužení, musí dát gól na 1:2.

69
    Ronaldo nyní nezvolil razanci, ale spíše se soustředil na techniku kopu. Míč ale poslal kolem zdi mimo.

69
    Cabral nyní zahrál nechtěně rukou a je z toho další přímý kop pro Real. Opět palebná pozice pro Ronalda. Tentokrát je to trochu dál.

68
    Po dalším velkém tlaku hostů se ve vápně balon odrazil k Benzemovi, ten ho ale špatně trefil a poslal ho mimo.
    67. Ramos ve velké šanci hlavičkoval mimo

67
    Kroos nyní poslal na hlavu Ramose gólový centr, jenže hostující kapitán z malého vápna zamířil trestuhodně mimo!

66
    A další přímý kop pro Real. Tentokrát je to na rohu velkého vápna po zákroku na Danila.

64
    Uvidíme, zda vstřelený gól vlije hostům novou energii do žil. Času na druhý zásah mají ještě relativně dost.
    62. Cristiano RONALDO - 1:1

62
    Hodně dlouho čekal CRISTIANO RONALDO na chvíli, kdy se prosadí z přímého kopu. Jeho zásah přišel ve správnou chvíli a Real v boji o postup ještě žije. Ronaldo vyslal z dvaadvaceti metrů tvrdou ránu, která západla přesně k tyči – 1:1!

62
    Nyní tu bude další přímý kop pro hosty. Poprvé je u míče Ronaldo.

61
    Hosté mají již pouze třicet minut na to, aby se pokusili zabojovat o postup do semifinále poháru. Zatím se ale zdá, že to budou domácí, kteří se budou po zápase radovat.

60
    Po rohu Kroose hlavičkoval v záklonu Ramos, míč poslal hodně vysoko nad bránu.

59
    Kroos tentokrát místo centru do vápna zkusil přímo vystřelit, čímž nadělal domácímu brankáři problémy. Ten neudržel míč v rukavicích a bude z toho roh.

58
    Na rohu velkého vápna fauloval domácí Radoja Danila a bude z toho standardka pro hosty.

57
    Další roh v podání Kroose mířil na přední tyč, kde opět zaúřadovala domácí defenziva.

56
    Dnešní utkání sleduje 25.491 diváků.

55
    Následný přímý kop hostů v podání Kroose nebyl nebezpečný. Do vápna nabíhající Ronaldo se k hlavičce nedostal.

54
    Po faulu na Ronalda uviděl žlutou kartu Wass.

53
    Čas se hostům rychle krátí. Pokud chtějí pomýšlet na postup, potřebovali by vstřelit gól.

51
    Již se opět pokračuje ve hře, u balonu jsou domácí.

49
    Hosté se dostali ve velkém počtu k rychlému protiútoku. I když se snažili sebevíc, až do zakončení se ale opět nedostali. Vše skončilo soubojem Ronalda s Álvarezem ve vápně Viga. Hra je přerušena a domácí gólman je ošetřovaný.

49
    Centr v podání Kroose ale doputoval jen přesně do rukavic gólmana Álvareze.

48
    Wass fauloval rozběhnutého Kroose a bude z toho přímý kop pro hosty.

48
    Když už se zdálo, že se hosté dostanou k protiútoku, pokazil snadnou přihrávku Asensio.

47
    Kdo čekal nápor Realu v úvodu druhé půle, musí být překvapený. Nyní jsou to domácí, kdo se tlačí do útoku.

46

Máme za sebou první poločas, který přinesl celkem očekávanou podívanou. Real v hodně kombinované sestavě potřebuje vstřelit dva góly, jenže stejně jako v několika posledních zápasech se herně trápí a nedaří se mu. Po změně stran bude muset hodně zabrat a také spoléhat na štěstí..

45

45
    První poločas se dohrává v euforii domácího celku. Hosté ale přesto ví, že se pro ně příliš nezměnilo. Tak jak tak musí vstřelit dva góly.
    44. DANILO (vlastní gól) - 1:0

44
    Domácí se dostávají v závěru poločasu do vedení, když pas mezi spící obránce dostal Guidetti. Gólman Casilla jeho ránu z gólové pozice sice vyrazil, avšak jen do obránce Danila, který si srazil míč do vlastní brány!

43
    První poločas spěje ke svému konci a domácí nadále drží Real daleko od brány. Takový průběh domácímu týmu vyhovuje.

42
    A do další šance se dostal Marcelo Díaz, také s jeho ranou si gólman Casilla poradil.

41
    Po rychlém protiútoku pálil z plného běhu Guidetti, gólman Casilla jeho ránu konečky prstů vyrazil na roh.

40
    Po rohovém kopu Kroose se nyní k hlavičce ve vápna dostal Ramos, míč nasměřoval mezi tři tyče, avšak Álvarez v pohodě zasáhl.

38
    Domácí fotbalisté ve velké pohodě drží postupový výsledek.

36
    Rodící se protiútok domácích zastavil faulem Hugo Mallo, který dostává žlutou kartu.
    35. Chyba hostující defenzivy

35
    Danilo nyní udělal obrovskou chybu, když při snaze odkopnout míč z vlastního vápna přihrál na hranici vápna stojícímu volnému Aspasovi, Ten chtěl před prázdnou bránu přihrávat Guidettimu, avšak přihrávku úplně pokazil.

33
    Guidetti nyní na polovině Realu fauloval Casemira a míč tak budou mít opět hosté.

32
    Ronaldo dostal na levé straně balon hezky do běhu, na hranici vápna se ale zamotal do vlastních kliček a vůbec nezakončil.

31
    Až nyní se domácím podařilo uklidnit hru a odpravit balon daleko od vlastní brány.

29
    Hosté jsou znovu u míče a opět se tlačí do útoku. Domácí se ale i přes velkou šanci Ronalda brání zatím dobře.
    27. Dvě velké šance Ronalda

27
    Obrovská šance Realu! Po centru Isca se k hlavičce dostal Ronaldo, jehož zakončení vyrazil Álvarez do břevna. Od něj se balon odrazil zpět k Ronaldovi, který v těžké pozici poslal míč do tyče!

25
    Hosté začínají hrát nervózně. Kazí jednoduché přihrávky a nemohou se dostat k Álvarezově bráně.

23
    Na levé straně byl u míče Ronaldo. Nedokázal ale zakončit a ani přihrát nikomu ze spoluhráčů.

22
    Po faulu na Asensia hosté rychle rozehráli a opět kombinují v okolí vápna soupeře.

21
    Kombinace hostů zatím k ničemu nevedou. Hraje se spíše ve středu pole.

20
    Hosté stále útočí a hledají skulinky, jak se dostat k zakončení. Domácí defenziva hraje zatím ale velmi koncentrovaně.

18
    První centr Kroose byl sice dobrý, avšak hosté se k hlavičce nedostali. Po kratičké mezihře balon doputoval k Asensiovi, jehož další centr do vápna zakončil hlavičkou nad bránu Ronaldo.

17
    Po faulu na Danila budou nyní hosté kopat přímý kop ze zajímavé pozice. Není to na střelu, ale centr do vápna by mohl být nebezpečný.

15
    Domácí nic nevymýšlejí. Jakmile získají balon, okamžitě ho dlouhým nákopem posílají na Aspase. Teď jim to ale nevyšlo a u míče jsou hosté.

14
    Danilo nyní skvěle zakombinoval s Benzemou, druhý jmenovaný ale nezvládl dobře odcentrovat do pokutového území a domácí defenziva mohla být v klidu.

12
    Domácí měli možnost kopat přímý kop. Po rozehrávce balon doputoval až skoro k rohovému praporku, kde ho Danilo napálil do Cabrala a od něj skončil míč v zámezí. Aut pro Real.

11
    Zápas se hraje ve velkém tempu a zatím sledujeme velmi zajímavou podívanou. Na první opravdu velkou šanci ale zatím čekáme.

10
    Kovačičův nákop do vápna Viga dobře hlavou nadzvedl obránce Castro a míč tak díky tomu doputoval přímo do rukavic brankáře Álvareze.

9
    Po rychlé akci domácího celku to zkusil z dálky ze složité pozice Guidetti, jeho rána mířila nad bránu.

7
    Hráči Realu mají podle očekávání velkou územní převahu. Domácí fotbalisté je ale do zakončení nepouštějí.

6
    Benzemovu přihrávku pustil Ronaldo mezi nohama na nabíhajícího Isca, který okamžitě zakončil. Gólman Álvarez byl na svém místě a dobře zasáhl.

5
    Na polovině hřiště byl faulovaný hostující Kovačič, hosté rychle rozehráli a tlačí se do útoku.

4
    Rohový kop si nyní vyzkoušeli také domácí, nepovedený centr Wasse odvrátil na přední tyči Kroos.

2
    Hosté začali náporem a hned v úvodu kopali dva rohové kopy. Domácí defenziva zatím ale drží.

1

Hostující trenér Zinedine Zidane při skládání základní jedenáctky hodně zaimprovizoval. Nakonec vytvořil rozestavení 3-1-4-2. Uvidíme, zda hostům toto složení přinese ovoce a nebo zda dnešní zápas pro ně bude tím posledním v poháru Copa del Rey v letošním ročníku.

Real Club Celta de Vigo: Sergio Álvarez – Hugo Mallo, Roncaglia, Cabral, Jonny Castro – Díaz, Radoja, Wass – Iago Aspas, Guidetti, Bongonda.
    Náhradníci: Villar – Sergi Gómez, Pape Diop, Fontás, Rossi, Sisto, Jozabed.

Real Madrid CF: Casilla – Danilo, Ramos, Nacho – Casemiro – Asensio, Kovačič, Kroos, Isco – Benzema, Ronaldo.
    Náhradníci: Navas – Lucas Vázquez, M. Díaz, Fernández, Hakimi, Fábio Coentrão, Morata.

Rozhodčí: Sánchez Martínez.
    Nominace Realu Madrid

Zatímco dnes domácí trenér Enrico Berizzo bude moci kromě brankáře Rubéna Blanca všechny hráče svého týmu, trenér Realu Zinedine Zidane bude mít velké problém se složením defenzivy. Mimo hru jsou Carvajal, Pepe a nově také Varane s Marcelem. S velkou pravděpodobností se tak v základní sestavě spolu s kapitánem Ramosem objeví Nacho, Danilo a pravděpodobně i Fabio Coentrao.

Celta Vigo prožívá velmi dobrou sezonu a v minulém týdnu na stadionu Realu hrála velmi dobře. I díky tomu se hosté dostali v 65. minutě hry do vedení, když se prosadil Iago Aspas. Za domácí sice o pět minut později srovnal Marcelo, vítězný gól Viga ale prakticky hned po Marcelově vyrovnání vstřelil Jonny Castro.

Dnes je již před zápasem zaděláno na parádní podívanou. Real Madrid totiž minulý týden v domácím zápase s Celtou Vigo prohrál 1:2 a dnes tak bude muset bojovat, aby se vyhnul vyřazení.

Hezký pozdní večer všem fanouškům fotbalu při sledování odvetného utkání španělského poháru Copa del Rey mezi mezi domácí Celtou Vigo a Realem Madrid.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:15.