Zlín – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Chomutov – Litvínov 1:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:6 (kon.)
Olomouc – K. Vary 3:2 (po pr.) | Kometa Brno – Plzeň 2:3 (po pr.) | Sparta – Třinec 12:3 (kon.)
Mountfield HK – Vítkovice 0:2 (kon.)
Berani Zlín
4:3 (2:1, 0:1, 1:1 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Neděle 29.01.2017, 15:30Tipsport extraliga • 43. kolo

36:26
    Tomáš Urban (MBL) jednoznačně fauloval Ondráčka, ale není spokojen se svým potrestáním.

34:23
    Zdeněk Okál (ZLN) 2 minuty za hákování.

31:19
    Další přesilovka pro Mladou Boleslav. Za katrem už sedí Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.

27:51
    Šance pro Mladou Boleslav na vyrovnání. Dvě minuty pro Roberta Říčku (ZLN) za hákování.

23:19
    Lukáš Žejdl (MBL) 2 minuty za nedovolené bránění.

20:00
    Zdeněk Okál (ZLN) nabízí přesilovou hru svému soupeři, která začne až na začátku druhé třetiny.

10:53
    David Bernad (MBL) dostává dvouminutový trest za podražení. Šance pro domácí, jak odskočit svému soupeři na rozdíl jediné trefy.

5:31
    Rozhodčí přerušuji hru až teď, kdy se bude trestat na straně hostů. Tomáš Hyka (MBL) 2 minuty za podražení.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 8. Šťastný (P. Holík, Marušák), 14. P. Holík (Šťastný), 56. Marušák (P. Holík), 62. Řezníček (Chytil) – 3. Vampola (Kučný, Stříteský), 29. Lenc (Musil, Pacovský), 42. Látal (Urban)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Marušák, Kotvan, Matějíček, Žižka, Řezníček, Gazda, Padrnos – Šťastný, P. Holík, Říčka – Okál, Chytil, O. Veselý – Bukarts, Honejsek, J. Ondráček – Ostřížek, Sedláček, Popelka – Gago.
    BK Mladá Boleslav: Maxwell (Lukáš) – Štich, Stříteský, Hanzlík, Kurka, Kučný, Bernad, Holub – Lenc, Musil, Hyka – Žejdl, Klepiš, Orsava – Látal, Vampola, Urban – Jonák, Pacovský.