Zlín – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Chomutov – Litvínov 1:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:6 (kon.)
Olomouc – K. Vary 3:2 (po pr.) | Kometa Brno – Plzeň 2:3 (po pr.) | Sparta – Třinec 12:3 (kon.)

Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín vítězí v prodloužení a bere dva body! Parádní práci odvedl Filip Chytil, který podržel kotouč, potáhl ho přes celé útočné pásmo, následně si všiml osamoceného DALIBORA ŘEZNÍČKA, který přesně mířenou ranou překonal Maxwella. Asistence: Filip Chytil.

61:10
    Dorážejícího Urbana skvěle vychytal ležící Kašík.

58:22
    Hosté mohou děkovat Maxwellovi, protože ten teď vychytal parádní sólovou akci Michala Popelky. Zlínský hráč si obešel protihráče a dělovkou zaměstnal amerického brankáře.

57:10
    Maxwell vyjel za branku, podobně jako Kašík, ale Zlín nakonec nepotrestal zaváhání amerického brankáře.
    55:50 Jiří MARUŠÁK - 3:3

55:50
    Tak tohle bude ještě hodně napínavé. Holík zatáhl kotouč do rohu kluziště, odkud nabil na modrou JIŘÍMU MARUŠÁKOVI. Zlínský bek nechytatelnou dělovkou překonal Maxwella. Asistence: Petr Holík.

54:19
    Říčka měl obrovskou šanci, ale z bezprostřední blízkosti Brandona Maxwella nepřelstil.

51:17
    Urban si našlápl do zakončení, kde byl lehce přidržen, ale podle sudích to bude bez vyloučení.

50:16
    V hledišti to jenom zahučelo, Bukarts střelou z pravého kruhu nastřelil tyčku boleslavské branky.

48:56
    Zlín tlačí svého soupeře v jeho pásmu, posledních deset minut bude určitě zajímavých.

48:32
    Do šance se prodral aktivní Šťastný, jehož dorážku na bližší tyč Maxwell vytěsnil. Boleslav poté vyhodila kotouč na icing.

47:28
    Libor Kašík předvedl povedený semafor proti ráně Vampoly.
    41:54 Martin LÁTAL - 2:3

41:54
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Kašík si najel za branku, kde se mu nepovedlo zachytit letící kotouč, který si tak zpracoval Urban, našel MARTINA LÁTALA a ten poslal hosty do vedení. Domácí to budou mít hodně těžké. Asistence: Tomáš Urban.

36:26
    Tomáš Urban (MBL) jednoznačně fauloval Ondráčka, ale není spokojen se svým potrestáním.

35:33
    Kašík skvělým zákrokem zlikvidoval prudké zakončení Urbana.

34:23
    Zdeněk Okál (ZLN) 2 minuty za hákování.

31:19
    Další přesilovka pro Mladou Boleslav. Za katrem už sedí Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.
    28:17 Radan LENC - 2:2

28:17
    Tak tohle byla hodně rychle využitá přesilová hra pět na čtyři. Pacovského střelu od modré nejprve dorážel Musil, který neuspěl, ale přesnou dorážkou se nemýlil RADAN LENC. Asistence: Pavel Musil, Dominik Pacovský.

27:51
    Šance pro Mladou Boleslav na vyrovnání. Dvě minuty pro Roberta Říčku (ZLN) za hákování.

26:39
    Musil v dobré pozici jen těsně minul volný prostor u Kašíkovy tyčky.

23:19
    Lukáš Žejdl (MBL) 2 minuty za nedovolené bránění.

20:00
    Zdeněk Okál (ZLN) nabízí přesilovou hru svému soupeři, která začne až na začátku druhé třetiny.

19:36
    Boleslavští tlačí svého soupeře v posledních vteřinách první periody. Navíc mají signalizovanou výhodu.

14:41
    Dravý průnik v podání Jiřího Ondráčka skončil na pozorném Maxwellovi.
    13:34 Petr HOLÍK - 2:1

13:34
    Boleslavští chybovali při rozehrávce a domácí to okamžitě trestají! PETR HOLÍk díky své bojovnosti vypíchl kotouč jednomu z protihráčů, najel si před Maxwella, kterého překonal přesnou střelou mezi jeho betony. Asistence: David Šťastný.

10:53
    David Bernad (MBL) dostává dvouminutový trest za podražení. Šance pro domácí, jak odskočit svému soupeři na rozdíl jediné trefy.

7:58
    V palebné pozici se ocitl Filip Chytil, jeho tvrdý pokus zvládl Maxwell vytěsnit do bezpečí.
    7:27 David ŠŤASTNÝ - 1:1

7:27
    Hokejisté Zlína trestají přesilovou hru a srovnávají krok s hostujícím celkem. Holík předložil precizní nahrávku na čepel DAVIDU ŠŤASTNÉMU, který se zády k brance obtočil a přesnou trefou překonává Brandona Maxwella. Asistence: Petr Holík, Jiří Marušák.

6:34
    Maxwell prokazuje skvělou formu z posledních zápasů. Nyní si brankář Boleslavi poradil s dobrou střelu Šťastného.

5:31
    Rozhodčí přerušuji hru až teď, kdy se bude trestat na straně hostů. Tomáš Hyka (MBL) 2 minuty za podražení.
    2:26 Petr VAMPOLA - 0:1

2:26
    Sotva se hosté nastěhovali do útočného pásma, hned je z toho vedoucí trefa utkání. Tvrdou střelu od modré čáry v podání Kučného dokázal tečovat přesně za Kašíkova záda PETR VAMPOLA. Asistence: Jiří Kučný, Matěj Stříteský.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 8. Šťastný (P. Holík, Marušák), 14. P. Holík (Šťastný), 56. Marušák (P. Holík), 62. Řezníček (Chytil) – 3. Vampola (Kučný, Stříteský), 29. Lenc (Musil, Pacovský), 42. Látal (Urban)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Marušák, Kotvan, Matějíček, Žižka, Řezníček, Gazda, Padrnos – Šťastný, P. Holík, Říčka – Okál, Chytil, O. Veselý – Bukarts, Honejsek, J. Ondráček – Ostřížek, Sedláček, Popelka – Gago.
    BK Mladá Boleslav: Maxwell (Lukáš) – Štich, Stříteský, Hanzlík, Kurka, Kučný, Bernad, Holub – Lenc, Musil, Hyka – Žejdl, Klepiš, Orsava – Látal, Vampola, Urban – Jonák, Pacovský.