Most – Slavia 4:2 (kon.) | Třebíč – Jihlava 2:3 (1:2 po s.n.) | Prostějov – Litoměřice 4:3 (kon.)
Přerov – Motor ČB 1:3 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 0:1 (po pr.) | Frýdek-M. – Havířov 5:4 (kon.)
Kadaň – Kladno 2:3 (po pr.)
po s.n. (1:2)
SK Horácká Slavia Třebíč
2:3 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0)
HC Dukla Jihlava
Pondělí 30.01.2017, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 47. kolo

Je za námi infarktové derby. První a druhá třetina přinesly po gólu z holí třebíčského týmu. Nutno podoktnout, že se tak stalo vždy v přesilovce 5 na 3. Změna nastala ve třetí třetině, kdy domácí početní výhodu stejné hodnoty nedokázali využít. Naopak Dukle se podařilo vyrovnat a i po početní nevýhodě v prodloužení dovedla utkání k samostatným nájezdům, které rozhodl poslední střelou Adam Zeman. (20:28:42)