Novokuzněck – Vladivostok 3:2 (2:1 po s.n.) | Novosibirsk – Kunlun 1:0 (kon.) | Omsk – Chabarovsk 2:4 (kon.)
Nižněkamsk – Kazaň 8:2 (kon.) | Záhřeb – Dynamo Moskva 3:6 (kon.) | HC Slovan – Jaroslavl 3:2 (2:0 po s.n.)
po s.n. (2:1)
Metallurg Novokuzněck
3:2 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
Admiral Vladivostok
Úterý 31.01.2017, 13:00 • Metallurgs Sports Palace • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.
    Jakub Jeřábek, čtvrtý nejproduktivnější bek KHL!

Gólová radost Kuby Jeřábka!???? #ccmhockey #madeofhockey (Repost @narodnitym)

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Dobrý den s hokejem. Dnes je na programu KHL a my se podíváme na zápas Novokuzněcku s Vladivostokem. Týmy z Východní konference. Utkání začne v 13:00 a vy ho můžete sledovat u nás na onlajnech.

Novkuzněck patří mezi nejhorší týmy KHL. Letos je opravdu nejhorší. Nasbíral pouhých 33 bodů za 54 zápasů, což potvrzuje jeho špatnou formu. Na předposlední Jugru ztrácí propastných 26 bodů. Letos už mu vlastně jde jen o dohrání ročníku se ctí. nejproduktivnějším hráčem je Kirill Semjonov s 21 body za 10 gólů a 11 asistencí. v týmové tabulce má hrozitánské skóre 83 vstřelených gólů a 177 obdržených.

Tento celek z dalekého východu Ruska letos jede na play off. Zatím má před devátým Novosibirskem náskok 5 bodů. Bude to chtít ještě dost úsilí, ale letos je play off opravdu blízko. Poslední tři zápasy Vladivostok vyhrál, což je důkazem jeho formy. Jestli se postup do vyřazovaích bojů podaří, bude to pro tento klub úspěch. Nejrpoduktivnějším hráčem je bývalý sparťan Robert Sabolič. 19 branek a 23 asistencí (42 bodů) mu stačí na 18. místo celkové ligové produktivity.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Metallurg Novokuzněck: Chakimov (Podjapolskij) – Skutar, Fatkullin, Kalašnikov, Ljamkin, Titov, Vasilčenko, Michajlov, Kuklev – Skorochodov, A. Michejev, K. Semjonov – Solovjov, Komaristyj, Zemčenko – Poliščuk, Razumov, Lebeděv – Jemec, Taratuchin, Karavajev.

Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Blum, Bartulis, Volčenkov, Gavrilenko, Zemčjonok, Kurašov, S. Iljin, Sigarjov – Fisenko, Sabolič, Sajustov – Wright, Barbašev, Alexandrov – Makarenko, Kazakov, Žafjarov – Krasnoslobodcev, M. Plotnikov, Alexejev..

01:17
    Nahození domácích na zadní mantinel, poté pokus o dojetí a vybojování kotouče.

01:46
    Rána Admiralu těsně před modrou. Střela minula cíl, tedy branku.

02:44
    Novokuzněck nahodil na Bobkova a dojížděl. Vybojoval tak vhazování v útočné třetině.

03:29
    Lebeděv zkusil průnik po pravém křídle, poté se natáhl na střed. Bobkov jeho šanci vychytal.

04:18
    Vasilčenko rozjíždí nový útok. Metallurg prošel až do útoku, tam se ale více neprosadil.

04:56
    Semjonov si pěkně nabruslil před Bobkova, k zakončení ale nedošlo.

05:32
    Chakimov měl práci, kterou však zvládl. 4. řada Admiralu měla dobrou šanci. Chakimov ji zneškodnil.

06:18
    Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Michail Kuklev – 2 min., držení protihráče).

06:24
    Saboličova nádherná individuální akce. Chakimov ji zastavil.

06:45
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Vladivostok využívá přesilovku a otevírá skóre. Autorem branky je DMITRIJ SAJUSTOV. Střela zápěstím z pravého kruhu a puk prošel mezi nohama Chakimova.
    06:45 Dmitrij SAJUSTOV - 0:1

07:08
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Sergej Barbašev – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku).

07:24
    Nyní hrozí Metallurg, ale zatím je to jen obléhání.

08:12
    Vasilčenko zakládá útok, ten se ale zdrží, hosté dobře brání střední pásmo.

09:15
    Novokuzněck ukazuje útočnou sílu. Chce to ale lepší zakončení.

09:50
    Semjonov pálí z mezikruží, ideální prostor, ale ránu chytá Bobkov.

10:49
    Metallurg se sám vyhnal ze třetiny nepřesnou přihrávkou na modrou.

11:06
    Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Ivan Jemec – 2 min., hákování).

11:44
    Střela zápěstím zleva Metallurgu. Rána to byla spíše propagační.

13:08
    Pas na beka a střela zápěstím. To bylo ve shrnutí počínání Vladivostoku v útoku.

13:43
    Pěkná přihrávka, ta měla oči, avšak Admiral nezakončil přesně. Chakimov úspěšný při zákroku.

14:11
    Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
    Domácí srovnávají na 1:1. Autorem branky je JEVGENIJ SOLOVJOV. Brejk pěkná souhra a střela pod břevno Bobkova, na kterou nemohl dosáhnout. Asistence: Ignat Zemčenko.
    14:11 Jevgenij SOLOVJOV - 1:1

14:12
    Začínáme znovu, skóre je vyrovnané 1:1.

16:28
    Rychlý protiútok Metallurgu, nic z toho.

17:38
    Ještě aktivní Jemec a Metallurg tvoří v útoku. Jemecc zkouší setřást soupeře rychlými změnami směru.

18:17
    Fatkullin vozí puk po útočné třetině. Nenalézá prostor ke střele.

19:05
    Bobkov dělá rozklek a chytá střelu domácích do náruče.

19:54
    Ještě velké nebezpečí před Babkovem, ale ten se štěstím přestál situaci bez úhony.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:01

20:01
    Úvodní buly pro Admiral.

20:14
    Už tu máme první přerušení. Po 14 sekundách hry.

20:43
    Nahození na Chakimova zprava, ten si poradil.

20:51
    Icing domácích.

21:44
    Vladivostok okupuje třetinu domácích. Na Chakimova už šlo několik střel.

22:34

23:40
    Admiralu se při početní výhodě vůbec nedaří dostat do útočného pásma. Neustále musí zakládat útok znovu.

24:34

26:12
    Metallurg přešel do útoku, ale tam jeho akce skončila.

26:43
    Lebeděv pálí vedle.

27:50
    Týmy se nemají moc čím překvapit, každý má toho druhého přečteného a nyní vidíme spíše takticky svázanou bitvu.

29:11
    Metallurg více u puku v posledních minutách, nechce zklamat diváky, kteří vážili cestu na stadion.

30:10
    Domácí zavřeli soupeře v pásmu a vytváří na hosty tlak. Finální přihrávka se povedla, zakončení už nikoliv.

31:58
    Druhá řada předvedla pěknou kombinaci, Chakimov ji ale chytil do lapačky a zákrok to byl efektní. Něco pro diváky.

32:30
    Obránce Metallurgu si sjel až do mezikruží, odsud pálil, ale střela nebyla gólová, nicméně diváky na tribunách tato akce produdila.

33:18
    Autorem branky je DENIS ALEXEJEV. Bez asistence.
    33:18 Denis ALEXEJEV - 1:2

34:00
    Novokuzněck tak musí znovu dohánět jednogólové manko.

36:34
    Nápor Admiralu nabírá na síle.

36:56
    Vladivostok uhání směr branka Chakimova.

37:25
    Snaha o přihrávku před branku, nevydařená. Metallurgu se akce nepovedla.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny a boj pokračuje.

39:17
    Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Alexej Vasilčenko – 2 min., nedovolené bránění).

39:29
    Admiral drží pásmo a obehrává rozestavenou čtveřici soupeře.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Ve druhé třetině se dostal Admiral do vedení a drží nejmenší možné vedení. Vede 2:1. Druhou branku vstřelil Denis Alexejev. Je to vyrovnané utkání, určitě není nic rozhodnutého. Obrany hrají zatím prim, avšak střel na branku není málo, jen prostě nekončí v brance. Co přinese třetí třetina? Sledujte náš onlajn přenos.

40:01

40:01

40:05
    Přesilovka Admiralu pokračuje.

40:47
    Křižná přihrávka, poté ještě jedna na modrou, ale rána mimo.

41:17

43:23
    Admiral od začátku třetiny aktivnějším týmem.

43:45
    Taratuchin nahazuje příklepem, Admiral je však dříve u puku a může založit nový útok.

44:17
    Chakimov pozorný při dalším zákroku betony.

44:36
    Bobkov si také osahá tvar kotouče po tomhle zákroku.

45:21
    Obrany nyní fungují bezchybně.

47:49
    Makarenko střílel z levého křídla, prostor u tyče však Chakimov pohlídal.

48:23
    Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (2 min., Fatkullin T. – vysoká hůl).

48:59
    Admiral usazen v útočném pásmu a hledá cestu ke třetímu gólu.

49:37
    Vladivostok stále kombinuje v útoku.

50:28
    Komaristyj se dostal ke kotouči a pak ho chtěl nahrát, ale neměl komu a tak o puk brzy přišel.

51:16
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Arťom Zemčjonok – 2 min., nedovolené bránění).

51:17
    Šance Metalurgu něco udělat se skórem.

52:10
    Dobře sehraná akce, Bobkov zachránil nebezpečně se vyvíjející situaci.

53:16

53:48
    Hráč Metallurgu zkoušel stahovačku pod sebe, aby se zbavil obránců. Záměr mu nevyšel. Ve hře pokračuje Admiral.

54:55
    Poliščuk, Lebeděv a Novokuzněck se snaží vybojovat pozici pro střelu.

55:56
    Velká šance Admiralu zůstala nevyužita! Výborně brankář Chakimov.

56:39
    Komaristyj a Zemčenko předvedli dobrou souhru, ale jejich akce gólem neskončila.

57:13
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Oskars Bartulis – 2 min., hákování).

58:02
    Meatllurgu se krátí se čas sna vyrovnání. Teď má možnost vyrovnat v přesilové hře.

58:22
    Domácí v šesti hráčích v poli.

58:44
    Metallurg stále navezen v útoku, ale pořád se neprosadil.

59:13

59:45
    Puk se motal kolem brankoviště, za brankovou čárou, ale neskončil. Novokuzněck má na vyrovnání jen 15 sekund.

59:45
    Oddechový čas pro domácí.

59:54
    Novokuzněck to stihl! Střela beka, puk se odrazil od brusle bránícího hráče přesně na hokejku Jemece a ten skóroval a díky němu si zahraje Metallurg prodloužení. Autorem branky je IVAN JEMEC.
    59:54 Ivan JEMEC - 2:2

60:00

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:01

60:39
    Metallurg při chuti. Nyní zatopil hokejistům Admiralu.

61:12
    Hráči Vladivostoku krouží v útočné třetině. Chtějí najít prostor pro zakončení.

62:15
    Žafjarov na Makarenka a Admiral přechází do útoku.

62:46
    Moc dlouhá byla nyní přihrávka na Žafjarova.

63:10
    Skutar, Zemčenko a Metallurg tlačí.

64:02
    Tandem na Lebeděva. Novokuzněck atakuje branku Bobkova.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Upravuje se plocha pro následné nájezdy.