Mountfield HK – Sparta | 1:2 (kon.) |
Novokuzněck – Vladivostok | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Novosibirsk – Kunlun | 1:0 (kon.) | | | Omsk – Chabarovsk | 2:4 (kon.) |
Nižněkamsk – Kazaň | 8:2 (kon.) | | | Záhřeb – Dynamo Moskva | 3:6 (kon.) | | | HC Slovan – Jaroslavl | 3:2 (2:0 po s.n.) |
Liberec – K. Vary | 2:1 (po s.n.) |
Mladá Boleslav – Slavia | 7:3 (kon.) |
Chomutov – K. Vary | 2:3 (kon.) | | | Liberec – Kometa Brno | 3:4 (po pr.) | | | Ústí n/L – PZ Kladno | 3:5 (kon.) |
Košice – Trenčín | 6:4 (kon.) |
po s.n. (2:1)
Metallurg Novokuzněck
3:2
(1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
Admiral Vladivostok
57:13
|
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Oskars Bartulis – 2 min., hákování).
|
|
51:16
|
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Arťom Zemčjonok – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
48:23
|
Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (2 min., Fatkullin T. – vysoká hůl).
|
|
39:17
|
Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Alexej Vasilčenko – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
22:34
|
Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Michail Kuklev – 2 min., držení protihráče).
|
|
11:06
|
Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Ivan Jemec – 2 min., hákování).
|
|
07:08
|
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Sergej Barbašev – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku).
|
|
06:18
|
Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Michail Kuklev – 2 min., držení protihráče).
|
Branky a nahrávky:
15. Solovjov (Zemčenko), 60. Jemec, rozh. náj. Zemčenko – 7. Sajustov (Blum, Sabolič), 34. Alexejev
Rozhodčí: Ravodin, Ščeňjov – Gordenko, Tomilov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:1 Denis Alexejev (VLD)
0:1 Jevgenij Solovjov (NOV)
2. série:
0:1 Viktor Alexandrov (VLD)
0:1 Kirill Lebeděv (NOV)
3. série:
0:1 Robert Sabolič (VLD)
1:1 Ivan Jemec (NOV)
4. série:
1:1 Ivan Jemec (NOV)
1:1 Denis Alexejev (VLD)
5. série:
1:1 Andrej Karavajev (NOV)
1:1 Andrej Sigarjov (VLD)
6. série:
1:1 Kirill Semjonov (NOV)
1:1 Pavel Makarenko (VLD)
7. série:
1:1 Kirill Semjonov (NOV)
1:1 Jonathon Blum (VLD)
8. série:
1:1 Ivan Jemec (NOV)
1:1 Denis Alexejev (VLD)
9. série:
2:1 Ignat Zemčenko (NOV)
2:1 Maxim Kazakov (VLD)
Metallurg Novokuzněck:
Chakimov (Podjapolskij) – Skutar, Fatkullin, Kalašnikov, Ljamkin, Titov, Vasilčenko, Michajlov, Kuklev – Skorochodov, A. Michejev, K. Semjonov – Solovjov, Komaristyj, Zemčenko – Poliščuk, Razumov, Lebeděv – Jemec, Taratuchin, Karavajev.
Náhradníci:
Trenér:
Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Blum, Bartulis, Volčenkov, Gavrilenko, Zemčjonok, Kurašov, S. Iljin, Sigarjov – Fisenko, Sabolič, Sajustov – Wright, Barbašev, Alexandrov – Makarenko, Kazakov, Žafjarov – Krasnoslobodcev, M. Plotnikov, Alexejev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Blum, Bartulis, Volčenkov, Gavrilenko, Zemčjonok, Kurašov, S. Iljin, Sigarjov – Fisenko, Sabolič, Sajustov – Wright, Barbašev, Alexandrov – Makarenko, Kazakov, Žafjarov – Krasnoslobodcev, M. Plotnikov, Alexejev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ravodin, Ščeňjov – Gordenko, Tomilov
Diváci:
Jan Volf