Zabrze – Opava 3:0 (kon.) | Vasas Budapešť – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Groznyj – Brno 3:1 (kon.)
Sparta – Zenit 2:0 (kon.) | Örebro – Jablonec 0:2 (kon.)
FC Vasas Budapešť
1:3 (1:1)
FK Mladá Boleslav
Pátek 03.02.2017, 14:30 • Lipót, Rakousko • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

1
    Mladá Boleslav nastoupila v bílých dresech, Vasas v červeném.

2
    Boleslav je aktivnější, jenže velmi nepřesná.

3
    Vhazování pro Vasus díky nepřesné kombinaci Mladé Boleslavi.

4
    Budapešť se pokoušela o rychlý protiútok po levé straně. Boleslav se ovšem dobře vrátila a přerušila celou akci.

6
    Rohový kop pro Mladou Boleslav.

7
    Rohový kop nepřinesl žádné vzrušení. Vasas je u míče.

8
    Rozhodčí píská faul na mladoboleslavského hráče.

9
    Domácí si poradili s vysunutým napadáním a budou vhazovat na útočné polovině.

10
    Nepřesný centr domácího hráče končí v rukavicích brankáře Mladé Boleslavi.

11
    Boleslav si zajímavou kombinací vytvořila standartní situaci.

12
    Standartka byla zhruba třicet metrů od brány. Hosté se pokusili centr, jenže ten byl dlouhý a končí v rukavicích brankáře.

14
    Boleslav je stále aktivnější.

15
    Další šance mladoboleslavských končí za brankovou čarou. Nagy bude odkopávat od brány.

16
    Míč putuje ze strany na stranu. Obě obrany jsou zatím stále stoprocentní.

18
    Další chyba hostů ve finální přihrávce.

20
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Hosté využili první větší chybu soupeře. JAN CHRAMOSTA obdržel na hranici vápna míč, který umístil přesně k tyči.

21
    Boleslav je stále aktivnější. Vasas se ještě nedostal ke střele.

22
    Nepřesná přihrávka Chramosty znamená, že Boleslav ztrácí míč. Vhazování pro Vasas.

23
    Standartní situace pro Boleslav ze slibné pozice.

24
    Té se opět nepodařilo dostat míč podruhé do branky. Vasus se pokouší konstruktivně rozehrávat, jenže Boleslav je v napadání dominantní a rychle získává míče zpět.

25
    Nepřesná střela mladoboleslavského hráče. Míč pro Nagyho.

26

27
    Ten nepřinesl žádné větší nebezpečí.

28
    Útočný faul mladoboleslavského hráče.

30
    Nepřesná střela Budapeště. Brankář bude odkopávat od brány.

31
    Boleslav nepustila přihrávku do svého vápna. Po zisku míče spěchali do rychlého brejku, jenže ten byl mizerně založen.

33
    Byla nařízena penalta.

34
    Vasas Budapešř právě vstřelil branku! K míči se postavil MARTIN ÁDÁM, který chladnokrevně zakončil. Stav utkání 1:1.
    34. Martin ÁDÁM - 1:1

35
    Boleslav se snaží přidat druhý gól. Nakonec vybojovali rohový kop.

36
    Rohový kop si domácí hráči dobře pohlídali a podnikají útočný výlet na polovinu Mladé Boleslavi.

37
    Mladoboleslavští hráči dobře zapracovali u rohového praporku a vybojovali vhazování.

38
    Útočný faul hráče hostů.

39
    Rohový kop pro Vasas.

40
    Ten skončil útočným hráčem domácího Saglika, který si vypomohl lokty.

42
    Nepřesná kombinace Mladé Boleslavi končí někde v mlze. Domácí hráč si běží pro míč a vhodí míč do hřiště.

43
    V posledních minutách jsou aktivnější hráči Vasasu, možná díky proměněné penaltě.

45

Druhý poločas začne zhruba za pět minut.

V prvním poločasu jsme mohli sledovat fotbal ze strany na stranu. Jako první se v 20. minutě dokázal prosadit Jan Chramosta. V 34. minutě ovšem domácí vybojovali penaltu, kterou taky Martin Ádám zkušeně proměnil.

46

46
    První útok Mladé Boleslavi v druhém poločase končí nedovoleným faulem Burmeistera.

47
    Vasas se snaží dostat na útočnou polovinu, jenže hosté brání výborně.

48
    Boleslav šla do rychlého brejku, jenže přihrávka do strany nebyla dostatečně přesná.

49
    Aktivní Mladá Boleslav opět získala míč dobrým napadáním.

50
    Rohový kop pro Boleslav.

51
    Roh byl odehrán na nabíhajícího hráče z druhé vlny. Jeho střela ovšem končí vysoko nad brankou. Nagy bude odkopávat od své brány.

52
    Pěkná akce hostů končí na levém křídle, kde hráč nezvládl centr do pokutového území. Míč je za brankovou čarou, bude následovat odkop od brány.

53
    Vasas nenavázal na úspěšný konec prvního poločasu, protože se snad ještě nedostali na svou útočnou polovinu.

54
    Poskakující míč přeskočil domácího Berecze. Následně si mladoboleslavský obránce špatně zpracoval míč, který skončil v autu.

55
    Vasus se poprvé dostal do vápna ve druhém poločase a hned tutovka! Saglik obdržel míč u postranní čáry. S míčem vyjel až do vápna, kde se pokusil o střelu. Brankář skvělým reflexem vytěsnil míč na rohový kop.

57
    Rohový kop si Boleslav pohlídala.

58
    Z rychlého protiútoku získali hosté rohový kop.

60
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku! LADISLAV TAKACS vyskočil nejvýš ze všech a přidává druhou branku hostů v tomto utkání.
    60. Ladislav TAKACS - 1:2

62
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku! GOLGOL MEBRAHTU šel se svým spoluhráčem dva na jednoho. Spoluhráč mu přihrál a ten neměl problém střelit míč přesně k tyči.
    62. Golgol MEBRAHTU - 1:3

63
    Po mnoha střídáních je Boleslav velice agilní a zaslouženě dává dvě branky v krátkém sledu.

65
    Na zemi leží jeden z mladoboleslavských hráčů, který se drží za kotník.

66
    Ofsajdové postavení hráče z Mladé Boleslavi.

67

68
    Obrana Vasasu si tentokrát pohlídala rohový kop, díky vysokému Korcsmárovi.

69
    Těžiště hry se přesunulo na obrannou polovinu Mladé Boleslavi, jenže ta si to hlídá a nepouští Vasas k ohrožení své brány.

70

72
    Obrana Vasasu si opět pohlídala rohový kop.

73
    Hra je teď hodně rozkouskovaná, neboť je hodně faulů a také časté vhazování.

74
    Mladá Boleslav se hnala do rychlého brejku. Akce končí přihrávkou do druhé vlny na rozběhnutého spoluhráče. Ten sice vystřelil, jenže rána končí někde za tréninkovým centrem.

76
    Nepovedená akce Vasasu končí v rukavicích mladoboleslavského brankáře.

77
    Boleslav si v posledních sekundách vytváří velký tlak. O jednu dalekonosnou střelu se pokusil Fleišman, jenže jeho projektil byl zblokován.

79
    Nepřesnosti na obou stranách. U míče je teď často brankář Nagy, který zakládá dál a dál nové akce svého týmu.

80

81
    Mladá Boleslav si zkušeně pohlídala tento rohový kop. Brankář bude odkopávat od brány.

82
    Hráč Vasasu nasadil svému protivníkovi pěkné jesličky. Daleko nedošel, neboť druhý bránicí hráč ve frontě se nenechal takhle nachytat.

84
    Nepřesná kombinace Mladé Boleslavi končí v zázemí. Domácí hráči nikam nespěchají, není se čemu divit.

85
    Domácí dobrým napadáním donutili hosty až k přihrávce brankářovi. Ten odkopává do míst, kde jsou jen domácí borci.

86
    Díky husté mlze toho není nic moc co vidět.

88
    Standardní situace pro Vasas Budapešť.

89
    Branka hostů nebyla nijak ohrožena, neboť rána končí v dobře postavené zdi.

90

Mladá Boleslav zvládla lépe druhý poločas než Vasas a zaslouženě vítězí. Za domácí se prosadil z penalty Ádám. Za hosty skórovali Chramosta,Takasc a Mebrahtu.

Přeju hezký zbytek dne a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (16:15:47)