Zabrze – Opava 3:0 (kon.) | Vasas Budapešť – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Groznyj – Brno 3:1 (kon.)
Sparta – Zenit 2:0 (kon.) | Örebro – Jablonec 0:2 (kon.)
FC Vasas Budapešť
1:3 (1:1)
FK Mladá Boleslav
Pátek 03.02.2017, 14:30 • Lipót, Rakousko • Přípravný zápas

Přeju hezký zbytek dne a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (16:15:47)

Mladá Boleslav zvládla lépe druhý poločas než Vasas a zaslouženě vítězí. Za domácí se prosadil z penalty Ádám. Za hosty skórovali Chramosta,Takasc a Mebrahtu.

90

89
    Branka hostů nebyla nijak ohrožena, neboť rána končí v dobře postavené zdi.

88
    Standardní situace pro Vasas Budapešť.

86
    Díky husté mlze toho není nic moc co vidět.

85
    Domácí dobrým napadáním donutili hosty až k přihrávce brankářovi. Ten odkopává do míst, kde jsou jen domácí borci.

84
    Nepřesná kombinace Mladé Boleslavi končí v zázemí. Domácí hráči nikam nespěchají, není se čemu divit.

82
    Hráč Vasasu nasadil svému protivníkovi pěkné jesličky. Daleko nedošel, neboť druhý bránicí hráč ve frontě se nenechal takhle nachytat.

81
    Mladá Boleslav si zkušeně pohlídala tento rohový kop. Brankář bude odkopávat od brány.

80
    Rohový kop pro Vasas.

79
    Nepřesnosti na obou stranách. U míče je teď často brankář Nagy, který zakládá dál a dál nové akce svého týmu.

77
    Boleslav si v posledních sekundách vytváří velký tlak. O jednu dalekonosnou střelu se pokusil Fleišman, jenže jeho projektil byl zblokován.

76
    Nepovedená akce Vasasu končí v rukavicích mladoboleslavského brankáře.

74
    Mladá Boleslav se hnala do rychlého brejku. Akce končí přihrávkou do druhé vlny na rozběhnutého spoluhráče. Ten sice vystřelil, jenže rána končí někde za tréninkovým centrem.

73
    Hra je teď hodně rozkouskovaná, neboť je hodně faulů a také časté vhazování.

72
    Obrana Vasasu si opět pohlídala rohový kop.

70
    Rohový kop pro Mladou Boleslav.

69
    Těžiště hry se přesunulo na obrannou polovinu Mladé Boleslavi, jenže ta si to hlídá a nepouští Vasas k ohrožení své brány.

68
    Obrana Vasasu si tentokrát pohlídala rohový kop, díky vysokému Korcsmárovi.

67

66
    Ofsajdové postavení hráče z Mladé Boleslavi.

65
    Na zemi leží jeden z mladoboleslavských hráčů, který se drží za kotník.

63
    Po mnoha střídáních je Boleslav velice agilní a zaslouženě dává dvě branky v krátkém sledu.
    62. Golgol MEBRAHTU - 1:3

62
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku! GOLGOL MEBRAHTU šel se svým spoluhráčem dva na jednoho. Spoluhráč mu přihrál a ten neměl problém střelit míč přesně k tyči.
    60. Ladislav TAKACS - 1:2

60
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku! LADISLAV TAKACS vyskočil nejvýš ze všech a přidává druhou branku hostů v tomto utkání.

58
    Z rychlého protiútoku získali hosté rohový kop.

57
    Rohový kop si Boleslav pohlídala.

55
    Vasus se poprvé dostal do vápna ve druhém poločase a hned tutovka! Saglik obdržel míč u postranní čáry. S míčem vyjel až do vápna, kde se pokusil o střelu. Brankář skvělým reflexem vytěsnil míč na rohový kop.

54
    Poskakující míč přeskočil domácího Berecze. Následně si mladoboleslavský obránce špatně zpracoval míč, který skončil v autu.

53
    Vasas nenavázal na úspěšný konec prvního poločasu, protože se snad ještě nedostali na svou útočnou polovinu.

52
    Pěkná akce hostů končí na levém křídle, kde hráč nezvládl centr do pokutového území. Míč je za brankovou čarou, bude následovat odkop od brány.

51
    Roh byl odehrán na nabíhajícího hráče z druhé vlny. Jeho střela ovšem končí vysoko nad brankou. Nagy bude odkopávat od své brány.

50
    Rohový kop pro Boleslav.

49
    Aktivní Mladá Boleslav opět získala míč dobrým napadáním.

48
    Boleslav šla do rychlého brejku, jenže přihrávka do strany nebyla dostatečně přesná.

47
    Vasas se snaží dostat na útočnou polovinu, jenže hosté brání výborně.

46
    První útok Mladé Boleslavi v druhém poločase končí nedovoleným faulem Burmeistera.

46

V prvním poločasu jsme mohli sledovat fotbal ze strany na stranu. Jako první se v 20. minutě dokázal prosadit Jan Chramosta. V 34. minutě ovšem domácí vybojovali penaltu, kterou taky Martin Ádám zkušeně proměnil.

Druhý poločas začne zhruba za pět minut.

45

43
    V posledních minutách jsou aktivnější hráči Vasasu, možná díky proměněné penaltě.

42
    Nepřesná kombinace Mladé Boleslavi končí někde v mlze. Domácí hráč si běží pro míč a vhodí míč do hřiště.

40
    Ten skončil útočným hráčem domácího Saglika, který si vypomohl lokty.

39

38
    Útočný faul hráče hostů.

37
    Mladoboleslavští hráči dobře zapracovali u rohového praporku a vybojovali vhazování.

36
    Rohový kop si domácí hráči dobře pohlídali a podnikají útočný výlet na polovinu Mladé Boleslavi.

35
    Boleslav se snaží přidat druhý gól. Nakonec vybojovali rohový kop.
    34. Martin ÁDÁM - 1:1

34
    Vasas Budapešř právě vstřelil branku! K míči se postavil MARTIN ÁDÁM, který chladnokrevně zakončil. Stav utkání 1:1.

33
    Byla nařízena penalta.

31
    Boleslav nepustila přihrávku do svého vápna. Po zisku míče spěchali do rychlého brejku, jenže ten byl mizerně založen.

30
    Nepřesná střela Budapeště. Brankář bude odkopávat od brány.

28
    Útočný faul mladoboleslavského hráče.

27
    Ten nepřinesl žádné větší nebezpečí.

26

25
    Nepřesná střela mladoboleslavského hráče. Míč pro Nagyho.

24
    Té se opět nepodařilo dostat míč podruhé do branky. Vasus se pokouší konstruktivně rozehrávat, jenže Boleslav je v napadání dominantní a rychle získává míče zpět.

23
    Standartní situace pro Boleslav ze slibné pozice.

22
    Nepřesná přihrávka Chramosty znamená, že Boleslav ztrácí míč. Vhazování pro Vasas.

21
    Boleslav je stále aktivnější. Vasas se ještě nedostal ke střele.

20
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Hosté využili první větší chybu soupeře. JAN CHRAMOSTA obdržel na hranici vápna míč, který umístil přesně k tyči.

18
    Další chyba hostů ve finální přihrávce.

16
    Míč putuje ze strany na stranu. Obě obrany jsou zatím stále stoprocentní.

15
    Další šance mladoboleslavských končí za brankovou čarou. Nagy bude odkopávat od brány.

14
    Boleslav je stále aktivnější.

12
    Standartka byla zhruba třicet metrů od brány. Hosté se pokusili centr, jenže ten byl dlouhý a končí v rukavicích brankáře.