Benfica – Arouca 3:0 (kon.)
Benfica Lisabon
3:0 (2:0)
FC Arouca
Pátek 10.02.2017, 21:30 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz), Lisabon (kapacita: 65.647 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 21. kolo

Hosté ve druhém poločase nedokázali vytěžit z toho, že měli výhodu jednoho hráče v poli navíc. Naopak ještě inkasovali třetí branku. Od té doby si Benfica hlídala svůj náskok a svým způsobem nechávala hosty hrát. Nicméně hosté směrem do útoku nebyli nikterak nebezpeční. Za zmínku stojí hlavička Kucy z 63. minuty zápasu.
    To je ode mě vše a někdy u dalšího on-line přenosu na shledanou. (23:26:57)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 12:16.

90+3

90+3
    Před konečným hvizdem rozhodčího se domácí hráč ještě dostal ke střele, avšak míč končí mimo a zápas končí.

90+2
    Nastavené minuty jsou v režii hostů, kteří mají míč, následně poslali dlouhý míč a Cesar míč chytá do svých rukavic.

90
    Rozhodčí Mota nastavuje tři minuty.

89
    Zápas se dohrává, na hostech jde vidět, že by alespoň rádi jednu branku vstřelili, ale obrana domácích jich opravdu k ničemu v posledních minutách nepouští.

88
    Živkovič již na nohou a domácí drží míč na vlastní polovině.

87
    Živkovič asi dostal větší ránu než se zdálo a zůstal ležet na trávníku. Probíhá jeho ošetřování.

86
    Následně byl faulován Živkovič a domácí budou rozehrávat.

85
    Nakonec se hosté dostali až před bránu a dokonce vybojovali rohový kop, který nezahráli vůbec dobře.

84
    Hosté na míči a kombinují na polovině hřiště. Hráči Benficy jen vykrývají prostory.

83
    Z rohového kopu se domácí neprosadili.

82
    Domácí se dostali do útoku, avšak na pravé straně hřiště se nedostali k žádnému centru, nakonec vybojovali rohový kop.