Barys – Omsk 1:3 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Novokuzněck 1:4 (kon.) | Ufa – Toljatti 4:2 (kon.)
Jekatěrinburg – Novosibirsk 1:2 (0:1 po s.n.) | CSKA Moskva – Spartak Moskva 6:1 (kon.) | Čerepovec – Soči 3:2 (kon.)
Minsk – Kazaň 3:4 (kon.) | Dynamo Moskva – Kunlun 2:1 (kon.) | Jaroslavl – Chabarovsk 3:5 (kon.)
Petrohrad – N.Novgorod 4:2 (kon.) | Viťaz – Vladivostok 1:3 (kon.) | Riga – Nižněkamsk 3:2 (2:1 po s.n.)
HC Viťaz Moskevská oblast
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Admiral Vladivostok
Sobota 18.02.2017, 15:00 • Viťaz Ice Palace • KHL

To je pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (17:17:26)

Ve třetí periodě nejprve Sigarev poprvé poslal Vladivostok do vedení, aby o o tři minuty později navýšil vedení Admiralu, které vydrželo až do konce zápasu. Ačkoliv domácí vedli, tak na Bobkova následně už vyzrát nedokázali a veškeré body putují do Vladivostoku.

57:17

55:17
    Vyloučení v týmu HC Viťaz (Alexej Semjonov – 2 min., podražení).

51:38

49:38
    Vyloučení v týmu HC Viťaz (Jevgenij Katičev – 2 min., podražení).

45:22
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Netrvalo to dlouho a už je to o dva góly! Opět to byl ANDREJ SIGARJOV, jenž svým druhým gólem posílá hosty do trháku.

42:04
    Hosté otáčejí vývoj zápasu na začátku třetí periody. Trefil se ANDREJ SIGARJOV. Asistence: James Wright, Anton Volčenkov.

Bodyčeky: 5 – 9

Druhé dějství bylo o poznání zajímavější. Byli jsme svědky dvou branek. O tu první se v přesilové hře postaral domácí Pankov. Jenže hosté o pár minut později srovnali a do kabin se jde za stavu 1:1.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:08
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Oskars Bartulis – 2 min., podražení).

32:09
    Hosté sice přesilovku nevyužili, ale krátce na to srovnávají stav zápasu, když se trefil SAMVEL MNACJAN. Asistence: Sergej Barbašev, Alexej Koněv.

31:38

29:38
    Vyloučení v týmu HC Viťaz (Maxim Džiošvili – 2 min., nedovolené bránění).

Martin Doležal

Branky a nahrávky: 24. Pankov – 33. Mnacjan (Barbašev, Koněv), 43. Sigarjov (Wright, Volčenkov), 46. Sigarjov

HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Saprykin) – Jeřábek, Katičev, A. Semjonov, Golovkov, P. Lukin, Voronkov, Jepišin, S. Romanov – Kempe, Kopejkin, M. Aaltonen – A. Nikulin, Švec-Rogovoj, Makejev – A. Černov, Horák, Vyglazov – Jacenko, Džiošvili, Pankov.
    Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Bartulis, Blum, Morrisonn, Volčenkov, Koněv, Mnacjan, Kurašov, Gavrilenko – Sajustov, Alexejev, Sabolič – Krasnoslobodcev, Fisenko, M. Plotnikov – Žafjarov, Wright, Kazakov – Sigarjov, Barbašev, I. Ivanov.