Jihlava – Slavia 0:0 (kon.) | Brno – Teplice 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 0:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Karviná 3:3 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
0:0 (0:0)
SK Slavia Praha
Neděle 19.02.2017, 11:05 • Na Stoupách UMT • Juniorská liga • 17. kolo

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 5:20. (13:38:07)

90+2

90+1
    Slávisté mají ještě v závěru výhodu rohové kopu.

90
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Kocourek, přichází Schulz.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví v druhém poločase dvě minuty.

87
    Žlutou kartu dostává Kolčava (FC Vysočina Jihlava).

86
    Do konce zápasu nám zbývají poslední čtyři minuty, hraje se nám teď převážně ve středu hrací plochy.

85
    Beseda hlavou minul branku.

83
    Slávisté jsou teď v závěru lepší, snaží se rozhodnout kombinační hrou.

83
    Slavisté teď po rohu minuly branku Rakovana.

81
    Záviška z brejkové situace zakončil nepřesně.

79
    Branku ale z něho neohrozila.

78
    Slavia vybojovala rohový kop.

74
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Bjeloš, přichází Vávra.

74
    Obraz hry se nám zatím příliš nezměnil, hraje se nám nahoru – dolů. Zatím ale bez vážnějších šancí na jedné či druhé straně.

69
    Opět se nám množí nepřesnosti na obou stranách.

67
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Lauricella, přichází Krejdl.

64
    Slavisté teď zahrávali rohový kop, z kterého ale nic nevytěžili.

63
    Dnešní utkání sleduje 60 diváků.

60
    Hra je přerušena, jeden z hráčů zůstal ležet na hrací ploše.

59
    Nyní se nám hraje nahoru dolů. Oba týmy hrají hodně aktivně.

56
    Na druhé straně teď domácí ze standardní situace prověřili pozornost Otáhala.

53
    Hosté se teď snaží dostat dopředu kombinační hrou.

49
    V úvodu druhého poločasu jsou lepší hosté, měli teď dvě šance, které dokázal zlikvidovat domácí gólman Rakovan.

46
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Mišun, přichází Beseda.

46

Skončil nám první poločas úvodního kola jarní části Juniorské ligy, ve kterém se proti sobě potkali hráči Jihlavy a Slavie. Po prvních pětačtyřiceti minutách jsme zatím gól neviděli, neboť největší šanci hostí vychytal v prvním poločase domácí gólman Rakovan. Druhý poločas začne přibližně v 12:05.

45

44
    Další šance hráčů Slavie, tentokráte míč končí mimo bránu.

42
    Rychlá kombinační akce hráčů Slavie končí až u připraveného Rakovana.

42
    Hosté je ale hned vzápětí napodobili.

41
    Nepřesně si ale přihráli a o míč přišili.

41
    Domácí hráči teď zakládají další šanci z vlastní poloviny.

38
    Nepřesná přihrávka hráčů Slavie, k míči se tak dostanou domácí aktéři.

35
    Slavia teď bude zahrávat rohový kop.

31
    Máme za sebou prvních třicet minut hry. Zápas je zatím hodně vyrovnaný.

26
    Opět se nám začínají množit nepřesnosti na obou stranách.

23
    Jihlavští hráči se snaží dostat dopředu kombinační hrou, zatím se jim to ale příliš nedaří.

20
    Nepřesná přihrávka domácích hráčů.

17
    K první střele se teď dostali domácí aktéři, kteří ale Otáhala v bráně Slavie nepřekonali.

14
    Obraz hry se nám příliš nezměnil, k vidění je plno nepřesností na obou stranách.

10
    Hosté teď zahrávali standardní situaci, po které míč skončil opět jen mimo bránu Rakovana.

9
    Více ze hry zatím mají hostující hráči. Zatím se ale nedokážou dostat do zakončení.

7
    Další střela hostujících hráčů, která netrefila bránu.

7
    Centrovaný míč se dostal k domácím hráčům. Následná střela ale byla zblokovaná.

6
    Domácí hráči budou zahrávat rohový kop.

4
    Střela jednoho z hostujících hráčů si cestu mezi tři tyče nenašla.

3
    Úvod utkání je zatím hodně opatrný, hraje se nám převážně ve středu hrací plochy.