Bologna – Inter 0:1 (kon.) | Sampdoria – Cagliari 1:1 (kon.) | Pescara – Janov 5:0 (kon.)
Chievo – Neapol 1:3 (kon.) | Udinese – Sassuolo 1:2 (kon.) | AS Řím – Turín 4:1 (kon.)
AC Milán – Fiorentina 2:1 (kon.)
Delfino Pescara 1936
5:0 (3:0)
Janov CFC
Neděle 19.02.2017, 15:00 • Stadio Adriatico-Giovanni Cornacchia, Pescara • Italská Serie A • 25. kolo
    88. Alberto CERRI - 5:0

88
    Pescara právě vstřelila branku!
    Kanonáda nekončí. Poslední celek Serie A přidává pátou branku zápasu. ALBERTO CERRI si naběhl před branku, byl ale střežený obráncem. Do centru se však natlačil a z velké blízkosti prostřeluje bezmocného Lamanna. Perfektní asistenci si připisuje na své konto Francesco Zamparo.
    82. Gianluca CAPRARI - 4:0

82
    Pescara ve druhém poločase spíše v posledních minutách bránila, ale nyní se raduje ze čtvrté branky v síti Eugenia Lamanny. GIANLUCA CAPRARI si pohrál s obranou a střelou na zadní tyč nedal šanci hostujícímu brankáři.
    32. Ahmad BENALI - 3:0

32
    Fantastický zápas posledního týmu Serie A. Po další průnikové přihrávce se prosazuje střelou mezi nohy brankáře AHMAD BENALI. Benali si naběhl na přihrávku do vápna a bez problémů dává další branku svého týmu. S Janovem to vypadá v dnešním zápase velmi zle.
    20. Gianluca CAPRARI - 2:0

20
    Neuvěřitelné. Domácí přidávají druhou branku. Po jednoduché přihrávce se dostal do vápna GIANLUCA CAPRARI a pohotovou střelou pod padajícím brankáře posílá svůj tým do dvoubrankového vedení. Zdeněk Zeman se raduje z druhé branky v krátkém čase při prvním zápase na lavičce Pescary.
    6. Lucas ORBÁN - 1:0

6
    Domácí jsou po zaváhání obrany Janova do vedení již v šesté minutě. Alberto Cerri si naběhl na přesný pas do vápna, obhodil si vyběhnutého brankáře, ale dostal se již do velkého úhlu. Přesto zkusil vystřelit. Jeho pokus by šel mimo tři tyče, ale bránící LUCAS ORBÁN si míč srazil do vlastní branky.

Vít Schück

Branky: 6. Orbán (vla.), 20. Caprari (Biraghi), 32. Benali (Memushaj), 82. Caprari (Memushaj), 88. Cerri (Zampano)

Karty:   11. Biraghi (PES), 50. Caprari (PES) – 9. L. Rigoni (JAN)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 2:6. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 14:15.
    Delfino Pescara 1936: Bizzarri – Zampano, Stendardo, Coda (83. Bovo), Biraghi – Verre (72. Muntari), Bruno, Memushaj (C) – Benali (76. Pepe), Cerri, Caprari.
    Náhradníci: Fiorillo, Aldegani – A. Crescenzi, Kastanos, Muntari, Brugman, Pepe, Vitturini, Mitrita, Murić, Fornasier, Bovo.

Janov CFC: Lamanna – Izzo, Burdisso (C), Orbán – Lazović (46. Pinilla), Cataldi, Hiljemark (31. Panděv), Laxalt – L. Rigoni, Simeone (62. Edenilson), Palladino.
    Náhradníci: Zima, Rubinho – Edenilson, Cofie, Beghetto, Muñoz, Panděv, Brivio, Morosini, Pinilla, Ninković, Coppola.

Rozhodčí: Abbattista – Manganelli, Perogin (všichni Itálie)