FC Ferreira – Setúbal 2:1 (kon.) | Belenenses – Guimarães 1:1 (kon.) | Braga – Benfica 0:1 (kon.)
SC Braga
0:1 (0:0)
Benfica Lisabon
Neděle 19.02.2017, 21:15 • Estádio AXA, Braga (kapacita: 30.286 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 22. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji úspěšný vstup do nového týdne! Dobrou noc! (23:13:20)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 7:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 17:25.

Je konec! Benfica Lisabon zvládla důležité utkání a na půdě Bragy zvítězila 1:0! V první půli se hrál oboustranně ofenzivní fotbal. Největší šanci Bragy zahodil Battaglia, jehož hlavička po rohovém kopu se zastavila až o tyč. Na druhé straně dokonce Mitroglou vsítil branku, ale ta kvůli ofsajdu nemohla platit. Po změně stran se hrálo opatrněji. V první šanci druhé půle se v 78. minutě ocitl Fonte, ale jeho ránu César kryl. Rozhodující moment přišel deset minut před koncem. Kostas Mitroglou si udělal prostor v pokutovém území a překonal Maraofonu. Braga už poté odpověď nenašla.

90+4

90+3
    Na přetažený centr si v pokutovém území naskočil Fonte, jenže z ostrého úhlu se mu nepodařilo usměrnit míč mimo dosah brankáře Césara.

90+2
    André Carrillo fauloval na polovině hřiště a vidí žlutou kartu. Braga navíc bude zahrávat přímý kop.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Mitroglou, přichází Augusto.

89
    Braga měla k dispozici rozehrávku přímého kopu z dobré pozice. Míč si připravil Battaglia, ale jeden z jeho spoluhráčů se dopustil útočného faulu.

88
    Až nyní se Braga po dlouhé době podívala na polovinu soupeře. Domácí celek však recept na defenzívu Benficy nenašel. Hosté budou vhazovat.

87
    Cartabia zastavil unikajícího Silvu v blízkosti pokutového území a za nešetrný zákrok vidí žlutou kartu.

86
    Benfica drží míč v blízkosti pokutového území Bragy a nepouští domácí celek na svou polovinu. Defenzíva Benficy zatím pracuje výborně.

85
    Eliseu si na levé straně hřiště tělem pokryl odražený míč a Fonte jej poté poslal k zemi. Benfica bude znovu rozehrávat.

84
    Stoper Artur Jorge se v pokutovém územím srazil s Fejsou a zůstává sedět na trávníku. Domácí obránce se drží za čelo, ale nakonec nebude potřebovat ošetření.

83
    Silva si obhodil míč kolem jednoho z domácích obránců a byl faulován. Benfica rozehraje přímý kop a s jeho exekucí hosté rozhodně nebudou spěchat.

82
    Domácí fanoušci jsou po inkasování branky poněkud zaražení a na tribunách lze nyní slyšet pouze hlasité příznivce Benficy.
    80. Kostas MITROGLOU - 0:1

80
    Benfica právě vstřelila branku!
    Benfica se dostává do vedení! To je šok pro domácí fanoušky! KOSTAS MITROGLOU dostal pěknou přihrávku na pravou stranu, v pokutovém území zahrál na housle jednomu ze stoperů a střelou z malého vápna procedil míč kolem brankáře do sítě!