Dukla Praha – Hr. Králové 4:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Sparta 0:1 (kon.) | Příbram – Plzeň 1:2 (kon.)
Jablonec – Třinec 1:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905
0:1 (0:1)
AC Sparta Praha
Pondělí 20.02.2017, 13:00 • Horní Měcholupy, umělá tráva • Juniorská liga • 17. kolo

Pražská Sparta udolala v Horních Měcholupech domácí Bohemians tím nejtěsnějším možným rozdílem a stala se vítězem městského derby. Jedinou branku utkání vsítil v 17. minutě Dao. (14:56:34)

90+3

90+2
    Hosté pak zahrávali standardní situaci z velmi zajímavé pozice a po přiťuknutí ohrozili bránu Bohemians. Dařina měl co dělat, protože střelu skrytou za obrannou zdí uviděl na poslední chvíli.

90+1
    Předčasně do sprch míří také Da Cruz (Bohemians Praha 1905), který těsně před hranicí pokutového území nedovoleně zastavil unikajícího Rajmona.

89
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Dao, přichází Novotný.

89
    Dao se u postranní čáry dopustil útočného faulu.

86
    Dao prudkou ranou z hranice vápna nechal vyniknout Dařinu, který vyrazil balon před sebe. Nebýt vynikajícího zákroku domácího brankáře, bylo by o vítězi utkání téměř jistě rozhodnuto.

84
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Artemuk, přichází Věchtík.

83
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Špaček, přichází Palečko.

83
    Druhou žlutou a následně červenou kartu za zbytečný faul ve středovém kruhu dostává Kostka. Tým Bohemians Praha 1905 tak závěrečné minuty odehraje v oslabení.

82
    Další roh pro Bohemku. Prudký centr zkrotil u přední tyče obránce, který razantním odkopem dopravil balon za autovou čáru.

80
    Žlutou kartu dostává Brak (Bohemians Praha 1905).

80
    Domácí přenesli hru na levou stranu a po sraženém centru kopali roh. Míč dolétl do vápna a obránce ho prodloužil za sebe až do zámezí.

78
    Bohemians operují na útočné polovině a hledají skuliny v defenzivě Sparty, ta je zformovaná.

77
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Frýdek, přichází Traore.

77
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Vaníček, přichází Horizrál.

75
    Rohový kop Spartě nevyšel podle představ.

74
    A zákrokem ze série úspěšných se prezentoval také Dařina, jehož vyděsila jedovatá křižná rána z pravé části vápna. V posledních minutách je hra plná nebezpečných střel a divákům se rozhodně musí zamlouvat.