Sutton – Arsenal 0:2 (kon.)
Sutton United FC
0:2 (0:1)
Arsenal FC
Pondělí 20.02.2017, 20:55 • The Borough Sports Ground, Sutton • FA Cup • Osmifinále

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:02:27)
    I takto se dnes koukalo na utkání FA Cupu

Držení míče: 33 % : 67 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 5:11.

Zápas skončil a mezi nejlepších osm týmů soutěže se dostal Arsenal. Ten si ve druhém poločase pohlídal hru a v 55. minutě přidal i druhý gól po parádní akci a střele Thea Walcotta z bezprostřední blízkosti. Gól ale mohli dát i domácí, nejblíže byl Deacon, jenže ze střední vzdálenosti pouze napálil břevno. Zápas tak skončil výsledkem 0:2, pohádka Suttonu je u konce, kdežto Arsenal se může těšit na dalšího soupeře z páté ligy – na svém stadionu přivítá Lincoln City.

90+3

90+3
    Z hranice šestnáctky se ke střele odhodlal Pérez, trefil ale pouze bránícího Collinse.

90+2
    Tým Suttonu neuspěl ani z rohového kopu, Ospina může rozehrát.

90+1
    Spence vhazoval na útočné polovině, následná přihrávka už ale nevyšla.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    Zakončení po rozehrávce rohového kopu si vzal na starost Oxlade-Chamberlain, jeho rána skončila mezi fanoušky hostů za Wornerovou bránou.

89
    Rohový kop pro Arsenal.

88
    Hosté vhazují na útočné polovině, už opravdu nikam nepospíchají.

87
    Máme tu krátkou pauzu, domácí Downer totiž potřebuje ošetření. Chytají jej křeče.

86
    Sánchez zakombinoval s Pérezem, druhý jmenovaný akci pokazil nepřesnou přihrávkou.
    MUŽ ZÁPASU. Wayne Shaw, náhradní gólman Suttonu, zaháněl hlad přímo na lavičce

85
    Centr ale nepatřil k těm nejlepším, Arsenal neměl problém se ubránit.

84
    Deacon přihrál doleva, odkud pálil Hudson-Odoi. Jeho táhlá rána skončila mimo. Byla tam ale teč, takže z toho je roh.