Jaroslavl – Minsk 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Jokerit 4:2 (kon.) | Dynamo Moskva – N.Novgorod 1:0 (po pr.)

Příští utkání: Čtvrtek 23.02.2017 • 15:00

Utkání chudé na góly bylo okořeněno mnoha šancemi obou týmů, spoustou osobních soubojů a vypjatých situací.

Dnešní prohra musí obzvláště mrzet gólmana Mikhaila Birjukova, který vychytal někdy i neskutečné tutovky! Několikrát byl tvrdě sražen, ale všechny souboje ustál a pokračoval v zápase až do 92 minuty, kdy dostal velmi smolný gól po nepovedené střele Maxima Karpova.

Československá stopa utkání

Lukáš Kašpar (DMS) 0+1, 2 střely, čas na ledě 22:28

Statistiky zápasu

Střely na branku: 49-33; Zblokované střely: 29-26; Přesilové hry: 0/7-0/6; Hity: 27-21; Vhazování: 54-42.

Úspěšnost gólmanů

Alexander Jerjomenko (DMS) 100% (33/33)
    Mikhail Birjukov (NNO) 97.96% (48/49) (22:03:50)

92:20 Maxim KARPOV - 1:0

92:20
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Dvaadevadesát minut jsme čekali na první a také rozhodující gól! Hráči Torpeda zaváhali s vyhozením puku a Lukáš Kašpar vybojoval kotouč za brankou a okamžitě jej poslal mezi kruhy na zcela volného MAXIMA KARPOVA, který sebral všechnu zbývající energii a napálil kotouč vší silou! Ten po nepovedené střele končí po obloučku za zády dnes výtečného Birjukova. Domácí Dinamo tak získává vybojované a hlavně cenné vítězství v sérii [1-0]! Asistence: Lukáš Kašpar.

92:01
    U Birjukovy pravé tyče se ocitly dva volní domácí hráči! Po špatné komunikaci se ale ke střele nedostali!

90:50
    Galimov si nahodil puk a sám ho také dojel, ale Torpedo puk vyváží ze své třetiny.

90:20
    Hostům se nedaří udržet pásmo a Dinamo vyráží ve třech proti dvěma! Střela Nikulina je sražena do ochranné sítě.

90:08
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se bude před Jerjomenkem.

89:30
    Domácí fanoušci ženou svůj tým za vítězstvím.

88:52
    Průnik Kuľomin přerušují čárový rozhodčí.

87:50
    Birjukov neviděl střelu mezi nohama a na poslední chvíli vyráží puk pravým betonem!