Minsk – Jaroslavl 1:5 (kon.) | Jokerit – CSKA Moskva 3:4 (po pr.) | N.Novgorod – Dynamo Moskva 4:3 (po pr.)

Statistiky brankářů

Ilya Proskurjakov (NNO) – 89.66% (26/29)
    Alexander Jerjomenko (DMS) – 87.88% (29/33) (18:25:54)

Máme tu konec třetího utkání a stav série je nyní 2-1 pro Dinamo Moskva!

I třetí utkání došlo do prodloužení, což nám dokazuje, že zápasy těchto dvou týmů jsou opravdu vyrovnané a na oko diváka pohledné.

Statistiky:

Střely: 33-29; přesilovky: 0/8-1/6; hity: 12-13; vhazování: 40-30.

V zápasech se prosazují pouze domácí týmy!

25.2. Torpedo Nižnij Novgorod – Dinamo Moskva 4:3 po prdl.
    23.2. Dinamo Moskva – Torpedo Nižnij Novgorod 3:2 po prdl.
    21.2. Dinamo Moskva – Torpedo Nižnij Novgorod 1:0 po prdl.

65:24 Brandon MCMILLAN - 4:3

65:24
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Domácí to přece jen zvládli a snižují stav série! Dinamo se tlačilo do brankoviště Proskurjakova, ale záhy přišli o puk a záhy se k puku dostal BRANDON MCMILLAN, který se dokázal dostat z dvojitého sevření na útočné modré čáře a střelou ke vzdálenější tyči rozhoduje toto důležité utkání!

65:18
    nahození ze středního pásma se odrazil za brankou k pravé tyči, kde doráželo pravé křídlo hostů!

65:02
    Přechod hostů do útoku končí hvizdem čárových rozhodčích.

64:41
    Obdivuhodné kolik energie v sobě hráči dokáží ještě najít po náročném zápase.

63:46
    Daugavinš se snažil obhodit obránce, ale ten ho zastavuje svým tělem a kotouč končí za brankou Jerjomenka.

63:34
    Teřeščenko otestoval pozornost Proskurjakova u jeho pravé tyče.

63:10
    Souboj o kotouč v obraném pásmu Torpeda vyhrávají hosté.

62:30
    Na modré čekal připravený Ashton, jehož střela končí těsně nad horní tyčí!

62:10
    Dlouhá přihrávka z vlastní třetiny našla Normana, který se neúspěšně pokoušel udržet kotouč na holi.

61:40
    Torpeda drží úspěšně útočné pásmo a hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

60:01

Ani třetí zápas těchto týmů neskončí v základní hrací době! Dinamo orvalo třetí branku střelou Ilya Nikulina a už to vypadalo, že jednobrankový náskok udrží! Záhy ale minutu pred koncem svým druhým zásahem vyrovnal John Norman a posílá tak zápas do prodloužení!

Statistiky:

Střely: 33-29; Přesilovky: 0/8-1/6; Hity: 12-13; Vhazování: 40-30

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 21. Daugavinš (D. Sjomin), 23. Norman (Gračjov), 59. Norman (D. Sjomin, Daugavinš), 66. McMillan – 27. Podšendjalov (I. Nikulin, Mironov), 33. A. Těreščenko (D. Višněvskij), 52. I. Nikulin (Hietanen)

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (M. Birjukov) – M. Osipov, Aljajev, Jegoršev, Želdakov, Barancev, Lofquist, I. Višněvskij – Daugavinš, D. Sjomin, Urakov – A. Potapov (C), Galuzin (A), Norman – Ashton, McMillan, D. Iljin – V. Kuľomin, Mozer, Verjajev – Gračjov.
    Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – I. Nikulin (A), Mironov, Kutějkin, Rylov (A), Hietanen, D. Višněvskij, J. Zajcev – Kašpar, A. Těreščenko (C), Karsums – A. Galimov, Cvetkov, Fjodorov – Podšendjalov, Gorovikov, Kokarev – Tarasov, Karpov, Brjukvin.