Kladno – Chomutov 2:3 (kon.) | K. Vary – PZ Kladno 9:4 (kon.) | Vsetín – Přerov 4:2 (kon.)
Letňany – Č. Budějovice 4:7 (kon.) | HK MD Šumperk – Poruba 2:6 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 5:0 (kon.)
HC Plzeň – Sparta 6:4 (kon.) | Vítkovice – Třinec 6:1 (kon.) | Ústí n/L – Kobra 5:1 (kon.)
HC Litvínov – Mountfield HK 7:5 (kon.) | Warriors Brno – Olomouc 3:1 (kon.) | Zlín – Jihlava 2:3 (po pr.)
Kometa Brno – Tábor 9:2 (kon.)
Rytíři Kladno
2:3 (0:2, 1:1, 1:0)
Piráti Chomutov
Čtvrtek 23.02.2017, 15:00 • ČEZ stadion, Kladno • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Piráti do dnešního utkání vstupují se sérií čtyř výher v řadě. Na svého dnešního soupeře v tabulce ztrácejí čtyři body, takže dnes se výhra jistě bude hodit. Uvidíme co nám dnes hosté předvedou.

Stejně jako Chomutov i Rytíři mají sérii čtyř výher v řadě. Dnes se budou chtít na první příčce oddálit svému soupeři, který ztrácí pouhé čtyři body. Domácí nám tedy dnes musejí ukázat, že si první místo zaslouží.

Maximální koncentrace na hru ???????????????? #MadeOfHockey ???? – @hokejkv

Příspěvek sdílený CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Rytíři Kladno: Pěkný – Robovský, Smažík, Staněk, Alscher, Flachs, Zíka, Ticháček – Mrkvička, Karásek, Šimek, Kulma, Karmazin, Hasil, Bernat, Srbek, Urban, Vrkoč, Sojka, Klíma

Piráti Chomutov: Dobeš (Svoboda) – Vaněk, Ferbas, Matějka, Machyna, Kastner, Klika, Psar – Čech, Králíček, Harkabus, Šafránek, Mežnar, Hofrichter, Prokop, Benda, Koláček, Gut, Vrhel

Rozhodčí: Velčovský – Svoboda, Hražďovský.

00:01

00:01
    První buly získali hráči Chomutova, ale do ofsajdu se dostalo Kladno. Buly ve středním pásmu.

00:45
    Puk je v útočném pásmu Kladna.

01:25
    Chomutov však dostal puk mimo jejich pásmo a hra se přesouvá do Kladenské třetiny.

02:29
    Chomutov zkouší ohrozit branku domcích, ale jejich střely míří mimo klec Pěkného.

03:30
    Piráti jsou stále v útočném pásmu. Kladnu se nedaří vyvézt puk.

04:15
    Klíma skvěle hledal Srbka na levé straně. Jeho střelu vyrazil ramenem brankář hostů do ochranné sítě.

05:26
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Harkabus – 2 min., hákování).

05:49
    Zíkovu střelu zleva zlikvidoval Dobeš. Střela však mířila přímo do něj.

06:41
    Bernat se objevil s pukem sám před brankou, ale jeho střela skončila těsně vedle branky Dobeše.

07:25
    Flachsova střela od modré skončila znovu těsně vedle levé tyčky Dobesšovi branky.

08:01
    Piráti právě vstřelili branku!
    ERIC MEŽNAR dorážel střelu Kastnera přímo mezi betony gólmana Pěkného. Mežnar stál sám před Kladenským gólmanem. Asistence: Matěj Kastner, Matěj Harkabus.

09:35
    Zakázané uvolnění Chomutova. Buly před Dobešem.

10:06
    Špatná rozehrávka Pěkného vyústila v šanci. Machyna měl před sebou půlku volné branky, ale než stačil puk zpracovat, Pěkný byl zpátky na svém místě. Jeho střela navíc skončila vedle branky.

12:22
    Hasil pěknou zadovkou našel Urbana, ale ten mířil jen do připraveného Dobeše.

14:17
    Bernat se zkoušel obtočit kolem branky a překvapit Dobeše. Ten byl u tyčky včas a puk zastavil.

14:44
    Zakázané uvolnění Kladna. Buly u Pěkného.

15:14
    ERIC MEŽNAR zastavil kladenskou rozehrávku a Pěkného překonal k pravé tyčce. Bez asistence.

16:27
    Vrhel zkoušel překonat Pěkného mezi betony. Brankář domácích však puk zvládl zlikvidovat.

16:27
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Vrhel – 2 min., sekání).

17:10
    Kladenští na dvakrát doráželi na Dobeše, ale ten nepolevil a puk zastavil.

20:00

V první třetině byli jasně lepší hráči Chomutova. Kladno jasně přehráli a nastříleli jim také dvě branky. Kladno tedy bude mít ve druhé třetině co dělat, aby se tempu Chomutova vyrovnali a třeba i skóre otočili.

20:01

20:01
    Po prvním buly této třetiny se Kladno dostalo do ofsajdu. Buly je tedy znovu ve středním pásmu.

20:34
    Úmyslný ofsajd Kladna. Buly u Pěkného.

22:00
    Chomutov stále střílí na branku Pěkného a to odkudkoli.

24:38
    Vrhelova střela byla sražená do ochranné sítě. Buly u Pěkného.

25:42
    Zakázané uvolnění Chomutova. Buly u brankáře hostů.

25:47
    Ofsajd Chomutova. Buly ve středním pásmu.

26:00
    Střela Zíky skončila na levé tyčce brankáře Dobeše.

26:31
    Kladno právě vstřelilo branku!
    MICHAEL KULMA dorazil puk, který Dobešovi propadl za záda. Asistence: Jiří Ticháček.

28:49
    U puku jsou hráči Chomutova a ženou se na branku Pěkného.

29:17

29:45
    Zíka měl na hokejce srovnání. Ocitl se sám před Dobešem, ale zamířil pouze do tyče.

30:07
    Smažík byl tvrdě atakován na mantinel a chvíli zůstal ležet na ledě. Nyní je otřesený na střídačce.

30:07
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Benda – 2 min., vražení na hrazení + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení).

31:25
    Díky špatné rozehrávce Kladenské obrany se Mežnar dostal ke střele. Tu zachytil Pěkný do lapačky.

31:54

32:07

32:16

32:59
    Střelu Koláčka srazil Zíka do ochranné sítě. Buly u brankáře domácích.

33:49

34:01
    MICHAL GUT byl poslední kdo dorážel puk za záda Pěkného a zvyšuje Chomutovské vedení. Asistence: Eric Mežnar.

35:20
    Boj o puk u mantinelu vyhrál Chomutov a žene se k Pěknému.

35:30
    Kladno ale rychle přebírá puk a přesouvá hru na stranu Chomutova.

36:21
    Koláček pálil z levého kruhu po buly, ale jeho pokus zastavil Pěkný lapačkou.

37:17
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Bernat – 2 min., napadení).

38:25
    Kladno vyhazuje kotouč a Chomutov musí znovu založit protiútok.

39:00
    Poslední minuta hry druhé třetiny.

39:10
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Zíka – 2 min., podražení).

39:17
    Domácí hrají ve čtyřech hráčích.

39:40
    Zakázané uvolnění Chomutova. Buly u Dobeše.

40:00

Druhá třetiny již byla vcelku vyrovnaná. Oba týmy dokázali skórovat, ale na srovnání to Kladnu stále nestačilo. Nyní musí Kladno v útoku pořádně zabrat aby alespoň srovnali. Ovšem zatím to vypadá na velice obtížný úkol.

40:01

40:01
    První buly vyhráli hráči Chomutova.

40:25
    Kladno ovšem okamžitě přebírá puk a jde do útoku.

41:11
    Domácí jsou v plném počtu.

41:47
    Alscher dorážel Zíkovu střelu, ale Dobeš puk chytil.

42:04
    RUDOLF KLÍMA dorazil odražený puk od mantinelu za záda Dobeše. Asistence: Filip Šimek

43:45
    Mežnar opět ohrožoval branku Pěkného, ale ten si s jeho střelou po zemi tentokrát poradil.

45:16
    Chomutov se stále drží v útočném pásmu.

45:35
    Až nyní se Kladno dokázalo osvobodit.

46:41
    Rozhodčí ztratil puk z dohledu a přerušil hru. Buly ve středním pásmu.

47:21

48:47
    Bernat zkoušel obehrát Bendu, ale ten si pomohl tělem a Bernata zastavil.

49:55
    Sojka měl na hokejce srovnání. Položil si Dobeše a stačilo jen uklidit puk za jeho záda, ale zakončení znemožnila obrana Chomutova.

51:08
    Zíka dvakrát ohrozil Dobeše, ale ten nejprve puk vyrazil a druhý pokus schoval do lapačky.

53:00
    Zíka opět střílel od modré, ale Dobeš vyrazil puk do ochranné sítě.

53:18
    Pěkný přikryl puk pod lapačku. Buly u gólmana domácích.

54:02
    Vaňkova střela se dostala do ochranné sítě. Buly u Pěkného.

54:39
    Úmyslný ofsajd Chomutova. Buly u Dobeše.

55:30
    Dobeš je v této třetině nedobytná zeď a Kladno si s ním stále neví rady.

56:37
    Urban dorážel střelu Klímy, ale opět se vytáhl Dobeš, který obě střely zneškodnil.

57:31

58:05
    Hofrichter mířil mezi betony Pěkného, ale ten si dokázal s touto střelou poradit.

58:05
    Kladno si bere timeout.

58:40
    Kladno hraje s odkrytou brankou.

59:43

Chomutov dnes má opravdu velmi důležité vítězství a na kladno již ztrácí pouze bod. (17:10:24)

Marek Landa

Branky a nahrávky: 27. Kulma (Ticháček), 43. Klíma (Šimek) – 9. Mežnar (Kastner, Harkabus), 16. Mežnar, 35. Gut (Mežnar)

Rozhodčí: Velčovský – Svoboda, Hražďovský