Třinec – Pardubice 2:3 (po pr.) | Zlín – Č. Budějovice 6:3 (kon.) | Vítkovice – Mountfield HK 1:5 (kon.)
HC Plzeň – Kladno 8:1 (kon.) | Olomouc – Sparta 3:4 (kon.) | Jihlava – Chomutov 5:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:3 (2:1, 1:2, 2:0)
Piráti Chomutov
Pátek 24.02.2017, 18:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • 43. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.

Dobrý den, ještě jednou vítejte u dalšího zápasu DHL extraligy juniorů, která se pomalu blíží k finiši své základní části. HC Dukla Jihlava, která zatím úspěšně bojuje o postup mezi osmičku nejlepších do play-off, se utká s Piráty Chomutov. Zápas to bude velice zajímavý, jelikož Piráti jsou desátí a na osmé místo ztrácí tři body. Dnešní zápas tak může výrazně napovědět, kdo se přiblíží vyřazovacím bojům.

Situace ohledně postupu do play-off je nyní hodně zamotaná, stačí se podívat na tabulku:

12. Vítkovice 58 bodů (40 zápasů)

Základní část se hraje na 44 kol, do play-off postoupí první osmička týmů.

Maximální koncentrace na hru ???????????????? #MadeOfHockey ???? – @hokejkv

Příspěvek sdílený CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

HC Dukla Jihlava: Brož (Juda) – Váňa, Pospíchal, Hrabaň, Pražák, Kadlec – Maštera, Heinrich, Čermák – Kraučuk, Mejzlík, Peschout – Huňáček, Adam, Geier. Trenér: Patrik Augusta

Piráti Chomutov: Pavlát (Khůn) – Hajič, Lidák, Kopic, Novák, Hlaváček, Smutný, Hřebíček – Tůma, Rindoš, Polák – Wágner, Részegh, Krejčiřík – Svoboda, Palička, Kulich – Niňaj. Trenér: Robert Kaše

Rozhodčí: Kopeček – Zídek, Polák.

00:01

00:31
    Lidákovo nahození od modré nebylo příliš přesné, takže Brož zasahovat nemusel.

00:58
    Na další nahození si to namířil Hrabaň jako orel po myši a puk dává ven z obranného pásma.

01:46
    Hodně ostrá byla křižná přihrávka Svobody z levého kruhu před brankoviště. Jenže adresáta nenašla.

02:34
    Brož ukázal postřeh, nahození Hajiče za brankou bez problémů ztlumil pro své spoluhráče.

03:03
    Čermák zkoušel získat kotouč před brankou soupeře, kde svojí hůl k letícímu puku nastavil jako D'Artagnan svůj meč, jenže kotouč si k sobě nepřitáhl. Rázem je z toho útok hostí a vzahování před Brožem.

03:30
    Daniel Novák ukázal svižný nápřah od modré, který Brož nejprve vyrazil a po chvíli v mlýnici před svojí brankou získal kotouč do bezpečí.

04:01
    Geier si nejprve na modré obhodil soupeře, ale přes druhého se nedostal. Takže obratem ujel do protiútoku Jan Svoboda, jehož čáry máry s pukem uťal před modrou Patrik Hrabaň.

04:58
    Maštěra už už číhal na to, zda z Pavláta někde nevypadne puk, nicméně gólman Chomutova jej doslova zalehl.

05:29
    Tomáš Mejzlík si nejprve protečoval kotouč ve středním pásmu do útočného, kde ho posléze dojel a udržel tak svému týmu pásmo. Nedlouho poté to Peschout nemyslel vůbec zle, když hledal zpoza branky spoluhráče, ale neúspěšně. Sražený puk má Pavlát.

05:58
    Dukla právě vstřelila branku!
    Nikdy jsem sice nechytal a do branky bych si nestoupl ani za zlaté prasátko, ovšem gólman hostí Dominik Pavlát mi jistě potvrdí, že tyhle střely nejsou zrovna příjemné. Geier po vyhraném buly dostal kotouč na modrou pro Pospíchala, uzdravený domácí obránce vypálil od modré přízemní ránu, kterou ještě tečoval STANISLAV HUŇÁČEK. Gólman Pavlát neměl neměl moc šancí kotouč lapit. Asistence: Ladislav Pospíchal, René Geier.

06:45
    Musím ocenit i domácí fanoušky, kteří byli na utkání nejen starších dorostenců, ale buben je slyšet i z ochozů při utkání juniorky.

08:19
    Jan Brož nejprve dobře zasáhl u své pravé tyče proti soupeřově střele, zřejmě z hole Filipa Paličky, a poté už startuje ze své klece. Dukla bude hrát první přesilovku zápasu.

08:56
    Jaroslav Kulich je prvním vyloučeným hráčem zápasu, dostává totiž dvě minuty za vysokou hůl.

Na vyloučení: 0-1.

09:07
    Pokud jsem při prvním gólu psal, že Dominik Pavlát neměl moc šancí lapit puk, tak nyní je popis jednoduchý. Strážce chomutovské svatyně totiž při střele LADISLAVA POSPÍCHALA od modré neviděl přes clonění protihráčů vůbec nic. Na zasáhnutí kotouče měl asi tolik šancí, jako včera venezuelský běžec na lyžích Adrien Solano na včerejší kvalifikaci do hlavního závodu právě probíhajícího mistrovství světa v klasickém lyžování. Pavlát tak jen bezmocně rozhodil rukama. Asistence: Tomáš Mejzlík.

10:46
    Chomutovští získali ve svém obranném pásmu puk a jdou dopředu.

10:59
    A dopředu jde i Dominik Pavlát, vylučovat se totiž bude i na jihlavské straně.

11:01
    Piráti právě vstřelili branku!
    Opravuji, vylučovat se na straně Dukly určitě nebude a Chomutovu to jistě nevadí. V kratičké signalizované výhodě při rychlém útoku Pirátů přihrál Részegh na VOJTĚCHA KREJČÍŘÍKA a ten střelou z kruhů dostává svůj tým opět do zápasu. Asistence: Tamáš Részegh.

12:01
    Dukla opět hraje před chomutovskou brankou, kde jsou Piráti po dvou inkasovaných gólech více než obezřetní.

12:21
    Nyní si hosté pohlídali útok Dukly v podání tři na tři, v obranné činnosti zafungoval dobře útočník Tom Polák.

12:32
    Když už tak chválím, musím vyzdvihnout i Davida Váňu, který vystihl přesně ten okamžik, kdy bude Martin Tůma pálit z levého kruhu a jeho střelu zblokoval do ochranné sítě.

13:01
    Od modré to zkusil Michal Smutný a svou táhlou střelou nerozesmutnil jihlavskou střídačku. Mířil sice dobře – kousek nad ledem k pravé tyči – ovšem Jan Brož přesně do těchto míst nastavil svůj beton.

14:24
    Co je ale důležité, hokej vidíme slušný a zajímavý. Akce nahoru dolu, tohle se musí líbit.

14:52
    Jednašedesát fanoušků na tribuně přímo proti komentátorskému stanovišti sledovalo, jak se druhá lajna Dukly snaží zavést puk do útočného pásma. A úspěšně, domácí v čele s kapitánem Richardem Peschoutem vybojovali buly.

15:34
    Také jihlavská obrana ukázala podruhé za sebou pevné základy. Vojtěch Pražák opět zablokoval střelu hostí, tentokrát se o ní pokoušel z levého kruhu Tamáš Részegh. Kdyby jeho pokus prošel, měl by Brož plnou výstroj práce.

17:31
    Nyní se již bude jednat o první klasickou přesilovku pro Chomutov. Zadák Dukly Vojtěch Pražák jde ven na dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 1-1.

17:41
    Zatímco Dukly hned po buly při své přesilovce vstřelila gól, hosté musí začít od svojí branky, domácí se totiž osvobozují.

17:59
    No tak tohle byla pořádná rána od modré v podání Daniela Nováka, ovšem jeho pokus byl hodně nepřesný. Dukla se tak znovu osvobozuje.

18:45
    Svižnou střelu z vrcholu pravého kruhu vyslal Hajič, který jen o pár centimetrů minul pravou tyčku domácí branky.

19:16
    Chomutovští nyní zatopili jihlavské defenzívě. Z levé strany nejprve pálil hodně ostřel Tom Polák, jenž mířil na bližší tyč, kterou si ale Brož pohlídal a puk šel tak jako tak vedle. Poté střílel z kruhů Daniel Novák, ovšem jeho pokus zablokovali domácí hráči.

19:31
    Dukla hraje v plném počtu.

19:57
    Pár vteřin před koncem je zde zakázané uvolnění domácích.

20:00

Úvodní třetina je u konce. Lépe jí začala Dukla, která se od šesté minuty dostala do vedení, když Pospíchalovu střelu od modré tečoval Stanislav Huňáček. Dominik Pavlát neměl moc šancí zasáhnout a ještě o hodně více stíženou roli měl za další čtyři minuty, kdy Ladislav Pospíchal čistým průstřelem bleskově zužitkoval přesilovku. Ovšem dvougólové vedení nevydrželo Dukle dlouho, vzápětí totiž snížil Vojtěch Krejčiřík při signalizované výhodě a vstřelil tak kontaktní gól Pirátů – 2:1.

Další třetina začne přibližně v 18:57.

20:01

21:26
    Chomutovští jsou v úvodu druhé třetiny aktivnější a Jan Brož se musí mít více na pozoru. Nyní bude mít prostor na malé oddechnutí, střela Nováka od modré je sražena domácími do ochranné sítě.

21:55
    Mejzlík s Geierem mířili za odraženým kotoučem, který ale Jiří Kopic dobře odehrál za brankou na svého spoluhráče.

22:38
    Zadáci Dukly Pospíchal s Váňou nyní zblokovali dvě střely soupeře, ale příliš si neodpočinou, jelikož následuje zakázané uvolnění Jihlavy.

22:48
    Je zde druhá přesilová hra pro Chomutovské, když René Geier u střídaček fauloval Michala Smutného. Jde ven na dvě minuty za krosček.

Na vyloučení: 2-1.

23:09
    Chomutov bude mít k dispozici minutu a 39 vteřin dlouhou přesilovku pět na tři, protože David Váňa na levém kruhu podrazil soupeřova hráče.

Na vyloučení: 3-1.

23:17
    Pro Jihlavu je určitě důležité, že hned po buly vyhodila kotouč k Pavlátovi v chomutovské kleci.

23:51
    Piráti nyní kombinují a snaží se rozhýbat nebo spíše utahat domácí, což se mim zatím nedaří.

24:09
    Ladislav Pospcíhal hodně dobře zasáhl u levé tyče, když vypíchl puk Krejčiříkovi, který už byl sám před Brožem.

24:16
    Slibnou šanci měl také Martin Tůma, ke kterému se mezi kruhy odrazil kotouč. Při své střele však chviličku otálel a stačil do něj strčit jeden z hráčů soupeře. A to v okamžiku, když střílel, takže pokus prošel vedle levé tyčky.

25:09
    Jihlavští hokejisté hrají ve čtyřech zrovna v okamžiku, kdy Brož sáhl do střely Poláka, která měla tendenci směřovat do levé šibenice, ale chyběla jí razance.

25:14
    Pouze pět vteřin se hrálo v pěti a je zde další vyloučení, nyní na straně Chomutova. Tom Polák dostává dvě minuty za sekání, kterého se dopustil při rychlém jihlavském protiútoku.

Na vyloučení: 3-2.

25:38
    Tomáš Mejzlík měl na pravém kruhu na chvíli prostor ke střele. Zkusil vypálit, nicméně zamířil nad branku. Do střely mu také sáhl jeden z hráčů soupeře.

25:58
    Piráti se úspěšně osvobozují.

26:15
    Šance v podobě přesilovky pět na tři také pro Jihlavu, která bude dlouhá 59 vteřin. Michal Smutný podrazil unikajícího hráče domácích, a to v prostoru mezi kruhy.

Na vyloučení: 3-3.

26:22
    Jak je to jednoduché. Od Váni šel puk na Heinricha, který jej přistrčil mezi kruhy na DAVIDA ČERMÁKA a nejlepší střelec jihlavské juniorky zakončuje souhru tří hráčů, kteří již letos naskočili za A-tým Dukly. Asistence: Aleš Heinrich, David Váňa.

26:48
    Domácí v pokračující přesilové hře propadli a Vojtěch Maštera hasil situaci před vlastní klecí faulem. Dostává dvě minuty za napadení.

Na vyloučení: 4-3.

27:50
    Mejzlík po vyhraném buly netrefil mezi kruhy ideálně kotouč a ten tak prošel vedle pravé tyčky. Jinak je třeba říct, že se hraje čtyři na čtyři.

28:15
    Zcela jasný faul na Tomáše Mejzlíka, po kterém mezi dvěma dvojičkami trošku vzplály vášně. Marcel Hlaváček jde ven na dvě minuty za napadení, kterého se dopustil za svojí klecí. No, tento zákrok nevypadal úplně dobře. Naštěstí je domácí hráč v pořádku.

Na vyloučení: 4-4.

28:15
    Chomutovští si tak v pěti znovu nezahrají, ve stejné době totiž skončil trest Michalu Smutnému.

28:48
    Domácí hrají v plném počtu a začíná jejich přesilová hra.

29:34
    Mejzlík ještě ve spolupráci s Váňou na okamžik udržel kotouč v útočném pásmu, ovšem poté již Tom Polák vyhodil puk.

29:54
    Aleš Heinrich si to namířil přes tři hráče do rozhozené obrany Chomutova. Což o to, akce to byla pěkná, nicméně v zakončení proti Pavlátovi úspěšný nebyl.

30:15
    Také Piráti již hrají ve čtyřech.

30:48
    Tak tohle byla reklama na perfektní přihrávku, která uvolňuje hráče do samostatného úniku. Hajič vyslal precizní pas na FRANTIŠKA WÁGNERA. Při prvním zakončení jej ještě vychytal Brož, ale proti dorážce již neměl nárok. Chomutov tak znovu střílí kontaktní branku. Asistence: Tomáš Hajič.

33:48
    Omlouvám se za menší výpadek způsobený technickými problémy. Během předešlých tří minut neměl ani jeden tým vážnější šanci na skórování.

34:28
    Poprvé v utkání je vyrovnáno, pominu-li úvodní stav 0:0. Hajič byl opět u začátku gólové akce, když přihrál na Krejčiříka. Ten po pravé straně předal kotouč na TAMÁŠE RÉSZEGHA, jenž si najel na kruh a propálil Brože. Asistence: Vojtěch Krejčiřík, Tomáš Hajič.

35:58
    Z levého kruhu to zkoušel nyní hodně tvrdě Marcel Hlaváček, který ale minul bližší tyč a poté se puk odrazil do rohu branky.

36:29
    Dominik Pavlát se bude muset mít na pozoru, vhazovat se bude po jeho levé straně.

36:39
    Rána Hrabaně od modré prolétla až na branku a Pavlát přes klubko hráčů vůbec nevěděl, kde je kotouč. Ten šel přesně na konec jeho pravého betonu.

37:48
    Piráti nyní trošku zabrali a operují před Brožem, jenž si počínal úspěšně proti Részeghově dorážce z pravé strany. Chomutov má ale stále puk na svých holích.

38:26
    Až nyní jej Dukla posouvá do středního pásma.

38:46
    Po deseti minutách tu máme další vyloučení. Trest na dvě minuty za nedovolené bránění jde odsedět Vojtěch Pražák. Chomutov tak ve druhé třetině ještě může otočit stav, má k tomu dobrou možnost.

Na vyloučení: 5-4.

39:00
    V probíhající poslední minutě druhé třetiny musí Piráti zavážet puk do pásma, Dukla se totiž osvobozuje.

39:35
    Střelu Nováka od modré zneškodnili blokem jihlavští zadáci.

39:50
    Domácí se opět osvobozují.

40:00

Ve druhé třetině nejprve Piráti nevyužili 99 vteřin dlouhou přesilovou hru pět na tři. Jihlava se naopak při dvojnásobné výhodě, trvajících 59 vteřin, radovala. Dvojnásobnou přesilovku využil David Čermák. Jenže náskok dvou gólů Dukla do konce druhé třetiny neudržela. Ve 31. minutě snížil František Wágner a za další čtyři minuty srovnal na současných 3:3 útočník Tamáš Részegh, který asistoval už u prvního gólu svého týmu.

Další třetina začne přibližně v 19:45.

40:01

40:53
    Palička vystřelil hodně nepříjemně od modré. Brož na puk viděl a stačil ho vyrazit, ale poté musel znovu zasahovat po tom, co se kus černé gumy odrazil od jednoho z jihlavských zadáků zpět na branku. Gólman Dukly doslova zalehá kotouč.

41:00
    To už Jihlava hraje v plném počtu a nyní jeden z jejich hráčů odchází s bolestivou grimasou na střídačku.

41:53
    Chomutovští jsou stále natlačeni před Brožem, na kterého ale zatím pořádnou střelu nevyslali.

42:55
    Adam si to namířil po levé straně do útočného pásma. Nakonec prošel přes protihráče, který se ho snažil nalepit na mantinel, a získal pro svůj tým vteřinky před brankou Pavláta.

43:33
    Pospíchal zkusil tvrdý nápřah od modré na bližší tyč. Dominik Pavlát schoval kotouč, mířící na bližší tyč, v lapačce.

43:58
    Po zakázaném uvolnění Chomutova bude buly po levici Pavláta.

44:03
    Pospíchalova střela od modré znovu nadělala Pavlátovi problémy. Gólman hostí jí stihl nadvakrát vyrazit, poté se již puku chopili jeho spoluhráči.

44:35
    Velká šance pro Davida Čermáka. Ten byl na okamžik sám před Pavlátem, který se proti jeho střele stačil roztáhnout a zneškodnit jí.

45:48
    Zdá se, že hra se začíná vyrovnávat. Chomutovští se už tak často před Brože nedostávají.

46:01
    Nicméně hodně tvrdý pokus Smutného z vrcholu pravého kruhu byl celkem nebezpečný. Nešel však mezi tři tyče.

46:18
    Nyní bude mít možnost Jihlava, aby strhla vedení na svojí stranu. Pronikajícího hráče zastavil Josef Rindoš, jenž za faul kolenem na pravém kruhu obdržel dvě minuty.

Na vyloučení: 5-5.

46:41
    Hosté vyhodili kotouč do středního pásma. Jihlavě trvalo zhruba deset vteřin, než jej opět zavezla před Pavláta.

46:59
    Gólman hostí po závaru ve svém brankovišti schoval puk vleže pod sebou.

47:25
    Hosté se v oslabení dostali do situace dva na jednoho. Svoboda z pravého kruhu dával kotouč před branku na Hlaváčka, který mířil na horní část branky, ale vysoko přestřelil.

47:42
    36 vteřin dlouhá přesilovka pět na tři pro Jihlavu. Tomáš Hajič sáhl za záchrannou brzdu a na pravém kruhu podrazil soupeře při jihlavském rychlém protiútoku.

Na vyloučení: 5-6.

48:04
    Jihlavští se nedostali ke střele, navíc budou vyloučení. Tomáši Mejzlíkovi ukazuje hlavní sudí při souboji o puk dvě minuty za držení.

Na vyloučení: 6-6.

48:18
    Hosté jsou ve čtyřech.

48:23
    Peschout měl v útočném pásmu okamžik volného prostoru, ovšem na Pavláta si zblízka nepřišel. Stav tak zůstává nezměněn.

48:44
    Jihlavští se opět dostávají do vedení. Peschout předal puk na pravou stranu pro rozjetého Pospíchala, který přejel přes modrou a ukázal stahovačku jako z hokejové učebnice. Produktivní zadák Dukly se uvolnil a najel si před branku. Tam poslal puk na DOMINIKA ADAMA a jihlavský forvard doklepl kotouč za Pavlátova záda. Asistence: Ladislav Pospíchal, Richard Peschout.

49:42
    Hosté hrají v plném počtu a navíc budou mít výhodu přesilové hry, sudí už dává paži nahoru a Piráti mají výhodu.

50:03
    Martin Kadlec je vyloučen na dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 7-6.

50:07
    Mejzlík to nemyslel vůbec zle, když po návratu z trestné lavice šel rovnou na modrou, kam směřovala i přihrávka pro Nováka. Puk ale soupeři nevypíchl.

51:06
    Nyní se již Dukla osvobozuje, Aleš Heinrich totiž poblíž modré našel odražený kotouč a dokázal jej nejen získat na svojí hůl, ale i vyhodit přes všechny čáry.

51:44
    Hosté nyní ostřelují branku Dukly, co to jde. Ránu Smutného z pravé strany od modré vyrazil Brož, vzápětí zkoušel střílet z levé strany i Hlaváček. Jeho pokus zblokovali hodně obětavě domácí hráči.

52:09
    Po menší šarvátce před Brožem se vylučovat nebude. Nutno říct, že jihlavský gólman předvedl dobrý zákrok, když zblízka vytěsnil ránu jednoho z hráčů soupeře.

52:41
    Šance i na druhé straně. Aleš Heinrich se řítil sám na Pavláta, kterého střelou mezi betony nepřekonal.

53:58
    Ani nyní nenavýšili domácí svoje vedení. Vojtěch Maštera dostal přihrávku před branku, ale tváří v tvář si na Pavláta nepřišel.

54:20
    Pokud chce Chomutov se zápasem něco udělat, měl by trošku změnit hru. Nyní jsou totiž výrazněji aktivnější domácí, byť jejich další akci zastavil ofsajd.

54:47
    Jan Svoboda u mantinelu poslal na hrazení soupeře a vyfasoval za tento zákrok nejen dvouminutový trest, ale i desítku z naražení zezadu. Menší trest za něj odsedí Matej Ninaj. Pokud zápas nedospěje takřka až do nájezdů, tak pro Svobodu skončil.

Na vyloučení: 7-7.
    Vyšší tresty: 0-1.

55:51
    Dukle to zatím v přesilové hře příliš nejde, domácí se hlavně soustředí na to, aby neudělali chybu, kterou by poslali hosty do brejku.

56:02
    Zakázané uvolnění Dukly.

56:44
    Nyní mohou hosté děkovat Dominiku Pavlátovi za to, že je stav stále jen o jednu branku a Piráti tak mohou usilovat o body, které by jim pomohly k play-off. Gólman hostí dobře zneškodnil pokus jednoho z domácích forvardů, zřejmě Kraučuka.

56:47
    Piráti hrají v pěti.

57:21
    Zakázané uvolnění Dukly stěhuje hru k Brožovi.

57:31
    Maštěra si to po pravé straně namířil rovnou do pásma, ale dále než na pravý kruh se přes obranu hostí nedostal.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:24
    Čermák v situaci dva na dva hledal před brankou Heinricha, jenž na puk těsně nedosáhl.

58:48
    Jihlava ale nadále drží puk v útočném pásmu a znemožňuje soupeři choutky na hru bez gólmana.

58:55
    Dominik Pavlát se musí vrátit zpět do své klece, protože je pískán ofsajd hostí.

58:55
    Piráti si vyžádali oddechový čas.

59:08
    Nyní mohli jít dopředu jihlavští junioři, ale při prázdné kleci je také pískán jejich ofsajd. Hosté to zvládli dobře.

59:20
    Boj o puk ve středním pásmu vyhrává Chomutov, ale Dukla stále nepouští soupeře před svojí branku.

59:39
    Mejzlík zabojoval a vleže posílá kotouč do středního pásma.

59:52
    Chomutov se při hře bez gólmana nedokázal pořádně dostat před Brože, zejména díky obětavé práci jihlavské pětice. Není se tak čemu divit, že ALEŠ HEINRICH po přihrávce Tomáše Mejzlíka, který nedlouho před tím dobře na obranné modré vybojoval puk, trefuje prázdnou klec. Asistence: Tomáš Mejzlík.

Třetí třetina ukázala velký charakter jihlavského mužstva. Ti i v pouhých čtrnácti hráčích ukázali pořádný charakter. Ve 49. minutě je totiž poslal znovu do vedení Dominik Adam a poté Dukla svého soupeře prakticky do žádné vyrovnávací šance nepustila. Naopak, osm vteřin před koncem trefil prázdnou klec Aleš Heinrich a výrazně posunul Jihlavu k play-off.

S konstatováním, že HC Dukla Jihlava porazila Piráty Chomutov 5:3 a dělá tak výrazný krok k postupu do play-off, naopak soupeři se vyřazovací část hodně vzdálila, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (10:23:35)

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 6. Huňáček (Pospíchal, Geier), 10. Pospíchal (Mejzlík), 27. Čermák (Heinrich, Váňa), 49. Adam (Pospíchal, Peschout), 60. Heinrich (Mejzlík) – 12. Krejčiřík (Részegh), 31. Wágner (Hajič), 35. Részegh (Krejčiřík, Hajič)

Rozhodčí: Kopeček – Zídek, Polák