Washington – Edmonton 2:1 (kon.) | Florida – Calgary 2:4 (kon.) | Carolina – Ottawa 3:0 (kon.)
Dallas – Arizona 5:2 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 4:1 (kon.) | Columbus – NY Islanders 7:0 (kon.)
New Jersey – NY Rangers 3:4 (po pr.) | Nashville – Washington 5:2 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
1:2 (0:0, 0:2, 1:0) Stav série: 0:1
HC Bobři Valašské Meziříčí
Sobota 25.02.2017, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Čtvrtfinále

59:29
    Domácí ve čtyřech! A ihned odvolávají brankáře! Sedlák následně dokázal nahodit puk a před brankou byl zmatek. V tom najednou jeden z hráčů lehl na zem a rozhodčí přerušil hru pro podezření na zranění. Hráč po přerušení vstal a je jako rybička.

57:39
    A Šumperk se hloupě nechal vyloučit v závěru utkání. Tomáš Drtil dvě minuty za hákování.

57:19
    Daniel Vachutka dostává dvě minuty za sekání. Hraje se čtyři na čtyři.

56:54
    Faul na Milana Ostřanského. Dvě minuty za sekání pro Nedbálka.

53:23
    Dvě minuty za faul na Zdeňka Novosada. Na tresntou lavici usedne Jakub Pořický – napadení.

47:34
    Šumperk vstřelil gól, ale sudí po poradě s brankovou rozhodčí gól neuznává, protože puk pravděpodobně neprošel za brankovou čáru. Ale nejzajímavější byla situace ohledně gólu, protože hlavní rozhodčí se musel schovat za čárové před šesticí hráčů Valašského Meziříčí.

46:49
    Kývala dostává dvě minuty za vysokou hůl. Bude se hrát přesilovka pět na tři!

46:19
    Draci právě vstřelili branku!
    Vteřinu před návratem domácího hráče na led Šumperk skóruje! TOMÁŠ SEDLÁK ránou od modré skóruje! Asistence: Daniel Vachutka, Michal Vymazal.

46:12
    Vymazal jel na branku a byl seknutý. Rozhodčí potrestá hosty menším trestem, za katr odjíždí obránce Nedbálek. Bude se hrát čtyři na čtyři.

44:20
    Dvě minuty za sekání pro Milana Ostřanského.

38:22
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Chyba v obraně a přečíslení hostů, s dobrou koncovkou. Tak by se dala charakterizovat druhá branka hostů, kterou vstřelil PETR DVOŘÁK. Asistence: Stanislav Báchor, Patrik Dalajka.

32:34
    Miroslav Mikel dostává za svůj zákrok trest do konce utkání za faul kolenem. Trest odpykává Dalajka.

32:34
    Mikel tvrdě narazil Vymazala na mantinel, ten se nyní na ledě svíjí v bolestech.

24:03
    Sedlák teď zbytečně sekl Plška do ruky, za což od rozhodčích vyfasoval dvě minuty za sekání. Bude se tak hrát ve čtyřech na obou stranách.

23:18
    Tomáš Andris (VAL) vyloučen na dvě minuty za sekání.

22:36
    Hosté se ujímají vedení. Václav Studený krásně přešel přes domácí obranu, následně poslal kotouč na volného JOSEFA FOJTÍKA, který měl před sebou odkrytou bránu,kterou bez problému trefil. Asistence: Václav Studený, Zbyněk Žabčík.

19:53
    Další faul hostů. Tentokrát na Luboše Adama, který byl posouzen jako faul loktem.

17:48
    A bude tu přesilovka pět na tři. Po dlouhé poradě rozhodčích dostává dvě minuty za vyhození puku do hlediště Ondře Martiník.

16:31
    Dvě minuty za napadení pro Tomáše Brunce.

15:11
    Fišerovo nebezpečné nahození nedokázal zasunout Sedláček. Plšek si připsal velice dobrý zákrok.

09:37
    Novosad nedokázal trefit odkrytou branku! To byla obrovská šance.

06:52
    Dvě minuty za hákování dostává Lukáš Králík.

Dominik Mihailescu

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 47. Sedlák (Vachutka, Vymazal) – 23. Fojtík (Studený, Žabčík), 39. Dvořák (Báchor, Dalajka)

DRACI PARS ŠUMPERK: Kůdela (Svoboda) – Adam, Sedlák, Řezáč, Fišera, Janota, Drtil, Ďurkáč – Vymazal, Vachutka, Ostřanský – Sedláček, Králík, Novosad – Langr, Fischer, Hroch
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Čáp) – Hladiš, Báchor, Mikel, Žabčík, Hajda, Nedbálek, Varga Mar. – Kývala, Dvořák, Brunec – Andris, Studený, Fojtík – Pořický, Varga Mir., Martiník -Dalajka, Hlaváč, Varga D.

Rozhodčí: Škach – Blaha, Zedník