Fréjus St-Raphaël – Auxerre 2:0 (kon.) | Bastia – Angers 0:1 (kon.) | Bordeaux – Lorient 2:1 (kon.)
Fréjus St-Raphaël FC
2:0 (2:0)
AJ Auxerre
Úterý 28.02.2017, 18:00 • Stade Louis Hon, Saint-Raphaël • Francouzský pohár • Osmifinále

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (19:54:42)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 3:9. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 14:13.

Fréjus St-Raphaël FC překvapivě poráží Auxerre 2:0 na vlastním trávníku a postupuje do dalšího kola francouzského poháru!

Již v páté minutě otevřel skóre Neupocoussek Mendy, který si obhodil brankáře a poslal míč do volné branky. Následně si poradil podobně i Karim Tlili. Ten ale neobcházel Bouchera v hostující brance, ale přehodil ho. Ve druhé půli byli hosté jednoznačně aktivnější, ale gól nedokázali vstřelit přes fantastický výkon Deneuvea v domácí brance.

90+3
    90+3. Gaetan Deneuve zlikvidoval i poslední šanci zápasu

90+3
    V poslední minutě zápasu ještě mohl alespoň korigovat výsledek dnešního zápasu Gaetan Courtet, ale z vyložené šance nepřekonal hrdinu dnešního zápasu Gaetana Deneuvea.

90+2
    Yattara se ještě pokoušel vybojovat pro svůj tým pokutový kop, ale při pádu hostujícího útočníka byl rozhodčí v dobré pozici a ani tentokrát Auxerre nevyhoví.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90
    Po náročném souboji ve středu trávníku se proti pravidlům provinil Birama Touré a to už vypadá s Auxerre velmi zle.

89
    Střídání v týmu Fréjus St-Raphaël FC: ze hřiště odchází Mendy, přichází Mahiques.

89
    Střídání v týmu Fréjus St-Raphaël FC: ze hřiště odchází Orinel, přichází Romey.

88
    S favoritem dnešního zápasu to již nevypadá vůbec dobře. Ani v posledních minutách druhého poločasu se nemůže dostat ke střele.

87
    Na druhé straně pádil na branku osamocený Sackre Ghobou, ale v době přihrávky byl v mírném ofsajdu a musí tak odevzdat míč soupeřům.

85
    Hosté se tlačí do útoku, ale nemohou vymyslet překvapivější řešení situace, aby se dostali až do vyložené šance.

83
    A znovu nebyli hosté daleko od snížení. Z ničeho nic se dostal k přízemnímu centru Yattara, ale jeho pokus byl pomalejší než by si útočník představoval.

82
    Po nepřesnosti v hostující rozehrávce se dostal k míči Gbohou, ale z velké dálky volnou branku netrefil. Do útoku se tak mohou vrhnout opět hosté.

81
    Hostující celek má zhruba poslední deset minut druhého poločasu alespoň na zdramatizování úplné koncovky zápasu.

80
    Mohlo být definitivně rozhodnuto. Po vynikající akci Orinela se dostal ke střele z první Soly, ale jeho ránu skvěle vyrazil na rohový kop Boucher.

78
    Obraniak přišlápl ve středu poli kopačku soupeře a je také potrestán žlutou kartou.

Vít Schück

Branky: 5. Mendy, 37. Tlili

Karty:   44. Tlili (FSR), 48. Moreira (FSR), 76. Mendy (FSR) – 61. Touré (AUX), 78. Obraniak (AUX)

Fréjus St-Raphaël FC: Deneuve – Baldé, Moreira, Mouillon, Mendy (89. Mahiques), Orinel (89. Romey), Marignale, Delvigne, Dao Castellana, Gbohou, Tlili (75. Soly)
    Náhradníci: Mahigues, Nadifi, Ousseni, Soly, Peillex, Romey

AJ Auxerre: Boucher – Sané, Tacalfred (C), Fournier (46. Obraniak), Aguilar – Traoré, Ba, Touré, Goujon (62. Tamuzo) – Sangaré (46. Yattara), Courtet
    Náhradníci: Lenogue, Sparagna, Konaté, Obraniak, Aye, Tamuzo, Yattara

Rozhodčí: Ben El Hadj Salem Hakim – Yannick Boutry, Benjamin Pages