Nové Zámky – Martin 4:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Trenčín 2:4 (kon.) | Banská Bystrica – Zvolen 3:4 (po pr.)
Poprad – Žilina 3:2 (po pr.) | Košice – Nitra 6:1 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
4:2 (2:0, 2:1, 0:1)
HK VITAR Martin
sk Pátek 10.03.2017, 17:30 • Zimný štadión Nové Zámky • Tipos Extraliga (SR) • 53. kolo

50:06
    Presilová hra Martina sa končí. Hostia totiž hrali v šestici, a tak dostávajú zbytočnú trest za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

48:38
    Martinčania budú mať možnosť streliť kontaktný gól v presilovej hre. Dve minúty za hákovanie totiž dostáva domáci obranca Marek Drtina.

43:04
    Domáci aktívne napádali rozohrávku súpera, no Branislav Fábry to prehnal so svojim dôrazom. Na dve minúty oslabuje svoj tím, pretože bol vylúčený za podrazenie.

34:24
    Hostia budú hrať presilovú hru. Branislav Rapáč bol nedovoleným spôsobom poslaný na ľad, a tak putuje na trestnú lavicu Erik Čaládi.

31:21
    Domáci hokejisti si budú môcť prinavrátiť svoje trojgólové vedenie. Na trestnú lavici totiž putuje fínsky obranca Jere Pulli, ktorý si pomohol držaním.

30:25
    Domáci hokejisti sa síce dostali do prečíslenia, no v tom čase hrali so šiestimi hráčmi na ľadovej ploche. Trest za zlé striedanie si odsedí Matej Paulovič.

14:06
    Domáci hokejisti budú mať výhodu svojej prvej presilovej hry. Na trestnej lavici už sedí Matej Dírer, ktorý si v súboji pomohol držaním hokejky.

Miroslav Kováčik

Branky a nahrávky: 14. Kučkin (Hujsa), 14. Lelkeš (Novotný), 27. Lelkeš (Kučkin), 37. Čaládi (Saarinen, Kytnár) – 31. Salija (Markovič, Koyš), 46. Pulli (Rapáč)

HC MIKRON Nové Zámky: Lundström – Drtina, Cardwell, Sandgren, Maier, Den. Rehák, Novotný, Tibenský, Makovský – Saarinen, Kytnár, Paulovič – Hujsa, Hudec, Kučkin – McParland, Lelkeš, Čaládi – Dubec, Dom. Rehák, Fábry.
    HK VITAR Martin: Dzubina – Bačík, Kozák, Salija, Brňák, König, Pulli, Pacalaj, Rusina – Korostin, Díder, Varga – Markovič, Heizer, Koyš – Rapáč, Surovka, Dvořák – Vyskoč, Jurášek, Rzavský.

Rozhodčí: Peter Jonák, Peter Stano – Michal Orolín, Andrej Bogdaň.