San Jose – Nashville 1:3 (kon.) | Buffalo – Columbus 5:3 (kon.) | Tampa – Florida 3:2 (kon.)
Carolina – Toronto 2:3 (po pr.) | Winnipeg – Calgary 0:3 (kon.) | Colorado – Ottawa 2:4 (kon.)
St. Louis – NY Islanders 4:3 (kon.) | Arizona – New Jersey 5:4 (kon.) | Vancouver – Pittsburgh 0:3 (kon.)
Los Angeles – Washington 4:2 (kon.) | Chicago – Minnesota 4:2 (kon.)
Piráti Chomutov
6:1 (2:0, 4:0, 0:1) Stav série: 3:2
BK Mladá Boleslav
Neděle 12.03.2017, 15:30 • SD ARÉNA • Generali play off Tipsport extraligy • Předkolo

59:36
    A ještě jeden trest. David Kämpf dostává dvě minuty za faul loktem, moc se toho ale dnes nestane.

58:44
    A přesilovka je u konce. Tomáš Urban si počínal nedovoleně proti Brettu Flemmingovi a inkasuje další dvouminutový trest.

57:33
    Následně se bude vylučovat i na straně druhé. Jaroslav Mrázek inkasuje dvě minuty za hru vysokou holí.

55:26
    Tomáš Hyka následně zbytečně dohrál souboj a putuje na trestnou lavici. Domácí tak čeká druhá přesilová hra v krátkém časovém sledu.

52:34
    Následoval faul Tomáše Voráčka za brankou. Hostující obránce inkasuje dvě minuty za držení Dávida Skokana.
    51:49 Lukáš ŽEJDL - 6:1
    Zdroj: Hokejka TV

51:49
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Čisté konto Jána Laca se neuděje! LUKÁŠ ŽEJDL dostal přihrávku až před slovenského brankáře a střelou mezi jeho betony zmírnil vysokou porážku. Asistence: Jakub Klepiš.

41:44
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Michal Poletín odjíždí na trestnou lavici, u domácí střídačky si jednoho z hostů evidentně přidržoval.

37:23
    Brandon Maxwell se pokoušel rozehrát, Dávid Skokan se mu ovšem pokusil odebrat puk, což se mu povedlo. Slovenský forvard ale následně odkrytou branku netrefil, ránu zablokoval Jan Hanzlík.
    36:07 David KAŠE - 6:0

36:07
    Piráti právě vstřelili branku!
    Piráti pokračovali v aktivitě. David Kämpf a Vladimír Růžička se pokoušeli v brankovišti něco vymyslet, branku ale vstřelit někdo jiný. DAVID KAŠE se dostal k volnému puku a nadvakrát překonal bezmocného Brandona Maxwella! Asistence: Vladimír Růžička a David Kämpf.

33:24
    Hned dvě minuty inkasuje chomutovský David Kämpf, který u mantinelu srazil na zem bránícího hráče. Inkasuje dvě minuty za hákování.

33:12
    Davidu Štichovi tečou nervy, to bylo hodně nesportovní. Hostující obránce nebezpečně atakoval Ivana Humla. David Štich dnes dohrál.
    32:01 David KÄMPF - 5:0

32:01
    A i tato přesilovka je domácím celkem využita, je to již 5:0! Piráti se dostali do brankoviště Maxwella, kde se ale nikdo neprosadil. Volný puk ovšem propadl k DAVIDU KÄMPFOVI, jenž prázdnou branku nemohl minout. Asistence: Dávid Skokan a Vladimír Růžička.

30:57
    Hosté moc dlouho v plném počtu nehráli. Dominik Pacovský ztratil puk a podrazil jednoho z domácích. Tlak Pirátů tak může pokračovat.

29:32
    Tvrdá rána Juraje Valacha byla v brankovišti tečována. Brandon Maxwell ale nyní předvedl naprosto luxusní zákrok, roztáhl se neskutečně.

28:18
    Následně byla skrumáž za brankou Maxwella ukončena odpískáním nedovoleného zákroku Jana Hanzlíka. Ten krosčekoval Davida Kašeho.
    27:24 Vladimír RŮŽIČKA - 4:0

27:24
    A tady v Chomutově je nejspíše rozhodnuto! Jakub Sklenář nejdříve netrefil odkrytou branku, na smutek v ochozech ale odpověděl VLADIMÍR RŮŽIČKA! Chomutovský útočník dostal namazáno od Davida Šticha, jehož přihrávku zužitkoval střelou do levé šibenice. Bez asistence.

24:00
    Nabuzení Piráti se dostali do dalšího rychlého útoku. Martin Šťovíček dojížděl kotouč, těsně před Maxwellem jej ale nedostal pod jeho betony!
    23:49 Brett FLEMMING - 3:0

23:49
    Dvanáct sekund před koncem početní výhody ovšem branka i tak přichází! Vladimír Růžička našel mezi kruhy naprosto volného BRETTA FLEMMINGA, který se střelou k tyčce nemýlil! Asistence: Vladimír Růžička a David Kämpf.

22:01
    Následně hosté hráli v šesti a domácí budou mít přesilovou hru. Na lavici hanby usedá obránce David Bernad.

21:48
    Velkou chybu udělal za svou brankou Maxwell. Michal Vondrka mu ukradl kotouč a dával ho před branku na Vladimíra Růžičku. Ten zakončoval již do Maxwella, kterého ale nepřekonal!

20:34
    Velká šance hostů! Dominik Pacovský ujel po pravé straně a zakončoval bombou do levé šibenice, svým pokusem ale napálil jen tyč!

15:18
    O hattrick se pokoušel Ivan Huml. Ten bekhendem z mezikruží zkoušel Maxwella, ten byl ale nyní proti chomutovskému snajprovi pozorný!

14:01
    Poté měl před sebou prázdnou branku Tomáš Hyka. Hostující útočník tam dokonce mířil, vše ale skončilo na obětavém obránci Ruttovi!

12:55
    Po souboji u mantinelu se na zemi ocitl jeden z hostů. Jakub Sklenář inkasuje dvouminutový trest za nedovolené bránění.
    08:45 Ivan HUML - 2:0

08:45
    Po závaru v útočném pásmu se dostal puk na hokejku Lukáše Chalupy, který rychle střílel. Jeho pokus byl ještě před brankářem tečován IVANEM HUMLEM – Piráti vedou již o dvě branky! Asistence: Lukáš Chalupa a Dávid Skokan.

Dnešní utkání sleduje vyprodaná SD ARÉNA, je zde 5250 diváků.

05:09
    Dlouhé snažení Boleslavi bylo ukončeno střelou z pravé kruhu do ramena Laca. Poté přišel nedovolený zákrok Mrázka a i Boleslav bude hrát přesilovku.
    01:31 Ivan HUML - 1:0

01:31
    Následně se ale Piráti prosadili a jdou hned ve druhé minutě do vedení! Střela od modré čáry se dostal až k IVANU HUMLOVI, jenž se u levé tyčky svým bekhendem nemýlil! Asistence: Michal Poletín a Jan Rutta.

01:16
    Po střele Jana Rutty od modré čáry se k dorážce dostal Michal Poletín. Brandon Maxwell byl ale připraven na jeho střelu z otočky!

00:59
    Jakub Klepiš se pokoušel projít do útočné třetiny. Juraj Valach mu sebral puk, hostující útočník následně slovenského obránce podrazil. Přesilovka pro Piráty.

David Panuška

Branky a nahrávky: 2. Huml (Poletín, Rutta), 9. Huml (L. Chalupa, Skokan), 24. Flemming (V. Růžička, Kämpf), 28. V. Růžička, 33. Kämpf (Skokan, V. Růžička), 37. Kaše (V. Růžička, Kämpf) – 52. Žejdl (Klepiš)

Piráti Chomutov: J. Laco (Král) – Rutta, L. Chalupa, Flemming, Skinner, Valach, Mrázek, Tejnor – Skokan, Huml, Tomica – Vondrka, V. Růžička, Sklenář – Kaše, Kämpf, Koblasa – Raška, Šťovíček, Poletín – Lauko.
    BK Mladá Boleslav: Maxwell (Halász) – Štich, Stříteský, Hrdinka, Hanzlík, Kučný, Bernad, T. Voráček – Lenc, Musil, Hyka – Žejdl, Klepiš, Orsava – Pabiška, Urban, Látal – Pospíšil, Vampola, Pacovský.

Rozhodčí: Hribik, Pavlovič – Barvíř, Blümel

Diváci: 5250 (vyprodáno)