Pittsburgh – New Jersey 6:4 (kon.) | NY Rangers – Florida 3:4 (0:1 po s.n.) | Calgary – Dallas 3:1 (kon.)
Anaheim – Buffalo 1:2 (2:3 po s.n.) | Detroit – Colorado 5:1 (kon.) | NY Islanders – Columbus 2:3 (po pr.)
Calgary Flames
3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
Dallas Stars
Sobota 18.03.2017, 02:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

Ode mě je to již vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek sobotní noci! (04:44:25)

Flames v příštím zápase (20. března) ukončí svou čtyřzápasovou sérii domácích zápasů – střetnou se s Los Angeles Kings.
    Pro Stars dnešním zápasem skončil čtyřzápasový trip. V příštím utkání (21. března) přivítají na domácím ledě San Jose Sharks.

3. hvězda: Matthew Tkachuk (CGY) 1+1

Utkání mezi Calgary Flames a Dallasem Stars právě skončilo. Z vítězství 3:1 se mohou radovat domácí, za které se postupně prosadili Michael Frolík, Matthew Tkachuk a Mark Giordano. Jedinou branku Stars vstřelil v 54. minutě Brett Ritchie. Brankář Flames Brian Elliott si připsal 24 zákroků vítězí v desátém zápase za sebou.

59:35

59:23
    Seguinova střela zblokována Engellandem.

59:05
    Backlund a Spezza na vhazování po levé ruce Briana Elliotta.

59:05
    Oddechový čas pro hosty.

59:05
    Elliott přikryl kotouč pod rukavici, vhazovat se bude po jeho levici.

59:01
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny!

58:40
    Lehtonen na střídačce, Stars v šesti!

57:42
    Seguinův pokus, Elliott připraven. Vhazování po pravici brankáře Calgary.

57:35
    Versteeg je teprve druhým vyloučeným hráčem v utkání. Dallas dostává k dispozici druhou přesilovou hru. Dokáže ji zhodnotit a zdramatizovat tak ještě konec zápasu?

57:35
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Kris Versteeg – 2 min., držení protihráče).

57:04
    Icing hostů. Do konce třetí třetiny zbývají necelé tři minuty! Dokáží s tímto stavem ještě něco svěřenci Lindyho Ruffa udělat?

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 17. Frolík (Backlund, Giordano), 26. Tkachuk (Giordano, D. Hamilton), 29. Giordano (Tkachuk) – 54. B. Ritchie

Calgary Flames: Elliott (Ch. Johnson) – Giordano, D. Hamilton (A), Brodie, Stone, Bartkowski, Engelland – J. Gaudreau, Monahan, Ferland (A) – Tkachuk, Backlund, Frolík – Versteeg (C), S. Bennett, Brouwer – Bouma, Stajan, Chiasson.
    Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Lindell, Klingberg, Hamhuis, Pateryn, Nemeth, Johns (A) – Hudler, Spezza, Seguin – Elie, Eakin, Hemský (A) – McKenzie, Faksa, Sharp (A) – Cracknell, D. Shore, B. Ritchie.

Rozhodčí: Trevor Hanson, Chris Lee – Trent Knorr, Steve Miller

Diváci: 19 227