CSKA Moskva
Sobota 18.03.2017, 15:00 • Arena 2000 • Play-off KHL

Československá stopa
    Jakub Nakládal (JAR) – 0 + 2, čas na ledě: 16:57, 4 střely. (17:45:41)

Skončilo šesté čtvrtfinálové utkání, ve kterém se raduje domácí tým po vítězství 3:1. Ve třetí třetině jsme viděli po jednom gólu na každé straně. Nejprve ve 42. minutě zvyšoval vedení Loktionov a v 58. minutě připravil Da Costa Sudnicina o čisté konce. Zápas hodně ovlivnila velká nekázeň hostujícího týmu, hráči Jaroslavle vstřelili 2 góly v přesilovce. Do Semifinále tak postupuje domácí tým, naopak pro CSKA sezóna skončila.
    Střely po 3. třetině: JAR – 26, MOS – 45.

59:30
    Nakládal obětavě zablokoval střelu jednoho z hostujících hráčů.

59:20
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Bogdan Kiselevič – 2 min., hrubost).

59:20
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Staffan Kronwall – 2 min., hrubost).

59:10
    Hráči CSKA se dostali k několika dorážkám u pravé tyče Sudnicina, ten si vše pohlídal.

58:30
    Jeden z domácíh hráčů vyvezl kotouč do třetiny CSKA, nevšimnul si odkryté klece a kotouč hodil pouze do rohu, škoda pro domácí tým!
    57:55 Stéphane Da Costa - 3:1

57:55
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Hosté využívají přesilovou hru! STEPHANE DA COSTA nejprve nahrál na střed na volného Jana Muršaka, který vypálil, kotouč po jeho střele vyrazil Sudnicin znovu k DA COSTOVI, který jej uklidil do prázdné branky. Asistence: Jan Muršak.

57:15
    Hosté to zkouší se 6ti hráči v poli!

56:18
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Kirill Petrov – 2 min., hrubost).

56:18
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jegor Averin – 2 min., hrubost).

56:00
    Sudnicin vyrazil betonem kotouč po střele Ožiganova.

55:54
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Ilja Sorokin, přichází Viktor Fasth.

55:54
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Vladislav Gavrikov – 2 min., držení protihráče).

54:40
    Kiselevič vypálil bombu od modré, puk po několika tečích prolítl kolem pravé tyčky domácí branky.

54:20
    Sudnicin si počkal na střelu Platta od pravého mantinelu a drží kotouč.

53:40
    Hosté zamkli domácí ve třetině a pálí ze všech pozic.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 8. Kraskovskij (Koledov, Korškov), 33. Talbot (Nakládal, Kronwall), 42. Loktionov (Nakládal, Kronwall) – 58. Da Costa (Muršak)

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Krasotkin) – Nakládal, Kronwall, Gavrikov, Ljubuškin, Rafikov, Pašnin, Koledov – Talbot, Kontiola, Kozun – Kraskovskij, Polunin, Korškov – Mosaljov, Kadějkin, Apalkov – Averin, Loktionov, Lugin – E. Galimov.
    CSKA Moskva: I. Sorokin (56. Fasth) – Kiselevič, Naumenkov, Pivcakin, Ožiganov, Kutuzov, Blažijevskij, Panin – K. Petrov, Al. Popov, Ničuškin – Muršak, Da Costa, Platt – Košelev, Světlakov, Mamin – V. Žarkov, Andronov, Tělegin – P. Karnauchov.

Rozhodčí: Kulakov, Sidorenko – Misyur, Sysuyev