Skotsko – Maďarsko 1:2 (kon.) | Česko – Rakousko 3:0 (kon.)
Česko
3:0 (1:0)
Rakousko
Pondělí 27.03.2017, 19:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty seniora, Uherské Hradiště • Kvalifikace mistrovství Evropy do 19 let • Skupina 6
    Český národní tým do 19 let se poprvé od roku 2011 zúčastní finálového turnaje Mistrovství Evropy!

Česká republika vyhrála šestou skupinu elitní kvalifikace ME a tím pádem postoupila ME do Gruzie. Český tým poprávu postupuje, jelikož zvládl všechny tři zápasy, postupně porazil Maďarsko (2:1), Skotsko (1:0) v poslední řadě Rakousko 3:0. Ve druhém poločase ovlivnilo výsledek vyloučení Augustina, poté Češi přidali ještě druhou branku Marečkem a bylo s největší pravděpodobností o postupujícím rozhodnuto, výsledek 3:0 dokrášlil krásnou střelou ze standardní situace Sadílek. Češi si tak vychutnávají postup na šampionát do Gruzie. (20:56:30)

90+3

90+3
    Zápas pomalu končí za skandovaného pokřiku: "Češi..!..Češi!"

90+2
    Český výběr si vychutnává konec zápasu, není divu, za vítězstvím šel od první minuty.

90+1
    Češi z rohového kopu branku Rakouska neohrozili, to je však nemusí mrzet, jelikož svého soka zatížli již třemi brankami.

90
    Libor Holík také mohl přidat další branku, když v pokutovém území zasehl a vystřelil na zadní tyč, nastřelil však nohy jednoho z bránících hráčů.
    89. Michal SADÍLEK - 3:0

89
    Česko právě vstřelilo branku!
    MICHAL SADÍLEK korunoval svůj výkon v dnešním utkání! SADÍLEK krásně obstřelil zeď a míč přesně skončil u levé tyče. Ehmann neměl na ránu šanci.

87
    Utkání se blíží do svého konce. Češi drží dvoubrankové vedení. Havelka vystřelil ze střední vzdálenosti a jeho pokus zastavila záda bránícího hráče Rakouska.

86
    Hra je nyní přerušená, jelikož na hřišti ležel Jakupovič.

85
    Lovrič dlouhým pasem hledal u postranní čáry Filipa, který však těžký míč na autové čáře nezpracoval.
    83. Dvě šance na zvýšení náskoku zmařil Ehmann

83
    Brankář Ehmann se teď blízkl proti Kašiarovi, kterého zblízka vychytal, a poté i následné střele Rezka.

81
    Třetí střídání Čechů. Ondřeje Lingra na poslední minuty vyměnil Jakub Rezek.

80
    Zbývá dokonce deset minut., Češi jsou stále při chuti a moc "čuchnout" míč Rakousku nenechávají.
    77. Daniel MAREČEK - 2:0

77
    Postup Čechů je pravděpodobně definitivně stvrzen! DANIEL MAREČEK měl v pokutovém území dostatek času, aby si přehodil míč na levou nohu a střelou na vzdálenější tyč obstřelil Ehmanna.