Boston – Nashville 4:1 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 3:2 (1:0 po s.n.) | Carolina – Detroit 4:1 (kon.)
Columbus – Buffalo 3:1 (kon.) | New Jersey – Winnipeg 3:4 (0:1 po s.n.) | Toronto – Florida 3:2 (kon.)
Montreal – Dallas 4:1 (kon.) | Minnesota – Washington 4:5 (po pr.) | Edmonton – Los Angeles 2:1 (kon.)
Vancouver – Anaheim 1:4 (kon.) | San Jose – NY Rangers 5:4 (po pr.)
Edmonton Oilers
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Los Angeles Kings
Středa 29.03.2017, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

Ode mě je to již vše. Za pozornost Vám děkuje Jiří Sameš, přeji vydařený středeční den! (05:54:05)

Dnešní utkání sledovalo 18 347 diváků.

Je za námi utkání mezi Edmontonem Oilers a Los Angeles Kings. Dva body do tabulky Západní konference zapíší hráči domácího celku. Skóre zápasu otevřel v 15. minutě jejich kapitán Connor McDavid. O necelé tři minuty později však bylo vyrovnáno, prosadil se Jarome Iginla. Vítěznou branku vstřelil v 28. minutě obránce Oilers Eric Gryba. Na vítězství Edmontonu 2:1 se také výrazně podepsal brankář Cam Talbot, který si připsal 34 zákroků!

Edmonton Oilers se poprvé od roku 2006 podívá do play-off!

59:58
    Letestu a Pearson na vhazování ve středním pásmu.

59:58
    Oddechový čas pro domácí.

59:58
    Přihrávka rukou, hra vykázána do středního pásma. Toto už pro Edmonton vypadá dobře.

59:48
    Letestu a Kopitar na vhazování po pravici Cama Talbota.

59:48
    Oddechový čas pro hosty.

59:48
    Martinez prověřil Talbotovu pozornost, brankář Oilers však drží svůj tým!

59:35
    Muzzinova střela od modér, Talbot vyráží.

59:01
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny, diváci v Rogers Place na nohou!

58:45
    Quick na střídačce, Kings to zkouší v šesti!

58:13
    Carterova neúspěšná přihrávka na Iginlu, kupředu míří domácí.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 15. McDavid (Draisaitl), 28. Gryba (Nurse, Nugent-Hopkins) – 18. Iginla

Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – Klefbom, A. Larsson, Sekera, Russell, Nurse, Gryba – Maroon, McDavid (C), Draisaitl – Lucic, Nugent-Hopkins (A), Eberle (A) – B. Pouliot, Desharnais, Kassian – Caggiula, Letestu, Slepyšev.
    Los Angeles Kings: Quick (Bishop) – Forbort, Doughty (A), Muzzin, LaDue, McNabb, Martinez – D. Brown, Kopitar (C), Iginla – Pearson, J. Carter (A), Toffoli – Kempe, Dowd, Brodzinski – Clifford, Lewis, Nolan.

Rozhodčí: Kyle Rehman, Steve Kozari – Brian Mach, Mark Wheler

Diváci: 18 347