Schalke – Wolfsburg 4:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Mönchengladbach 2:3 (kon.) | Hamburg – Hoffenheim 2:1 (kon.)
Freiburg – Mohuč 1:0 (kon.) | RB Lipsko – Leverkusen 1:0 (kon.) | Bayern – Dortmund 4:1 (kon.)
SC Freiburg
1:0 (0:0)
1. FSV Mohuč 05
Sobota 08.04.2017, 15:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 28. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:23:32)
    Freiburg dnes vybojoval tři body

Utkání končí vítězstvím Freiburgu, který dnes spasil střídající Nils Petersen. Ten se prosadil minutu po svém příchodu na hřiště a rozhodl tak o velmi cenných třech bodech pro Freiburg. Vzhledem k sympatickému výkonu Mohuče by ale zápasu více slušela remíza.

90+3

90+3
    Poslední nastavení minuta, Mohuč to zkouší nakopávanými míči, které ale zatím nevedou k úspěchu.

90+2
    Mohuč na útočné polovině, hosté nyní musí vložit všechny své síly do závěrečného náporu.

90+1
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Vincenzo Grifo, přichází Christian Günter.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty, útočný faul Mohuče, domácí získávají míč.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, domácí nyní pošetřili čas při ošetřování jednoho ze svých hráčů.

89
    Žlutou kartu dostává Danny Latza (1. FSV Mohuč 05).
    88. Alexander Schwolow (Freiburg) se štěstím lapil povedenou střelu Freie z dálky a dál drží naděje svého týmu na tři body

88
    Fabian Frei (Mohuč) vyzkoušel z dálky pozornost domácího gólmana, Alexander Schwolow i trochu se štěstím chytá!

86
    Bojan Krkić (Mohuč) zkouší střelecké štěstí z ostrého úhlu, branku, dle očekávání, vůbec netrefuje.

85
    Čas nyní hostům rychle plyne, ve hře Mohuče je již vidět nervozita a zbytečně ztracené míče.
    84. Střídání v sestavě Freiburgu - Haberera nahradil Bulut

84
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Janik Haberer, přichází Onur Bulut.

84
    Akce Mohuče ale končí útočným faulem a je tu čas pro střídání Freiburgu.

83
    Mohuč má k dispozici rohový kop z levé strany.

82
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Pablo De Blasis, přichází Bojan Krkić.

82
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Levin Öztunali, přichází Gerrit Holtmann.

79
    Danny Latza (Mohuč) nyní zastavil pas ve vlastním vápně, v roli posledního bránícího hráče, před Florianem Niederlechnerem, který by byl sám před brankou Mohuče.

78
    Míč mají opět hosté, kteří se nyní ze všech sil snaží vyrovnat.
    Nils Petersen přišel v 69. minutě na trávník, aby o minutu později vstřelil první gól zápasu.

76
    Jhon Córdoba (Mohuč) se neprosadil v souboji s bránícím Marc-Oliverem Kempfem, míč mají domácí.

75
    Levin Öztunali (Mohuč) si připravoval střelu ve vápně Freiburgu o něco déle, nakonec mu míč odkopl obránce.

74
    No, pravděpodobně nás čeká zajímavý závěr zápasu, Mohuč dnes má rozhodně alespoň na vyrovnání.

73
    A nechybělo málo a bylo vyrovnáno! Alexander Schwolow vyrazil míč v poslední chvíli z brankové čáry, nicméně i tak je pískán ofsajd.

72
    Mohuč může korigovat z volného kopu, který vybojovala na útočné polovině.
    70. Nils PETERSEN - 1:0

70
    Freiburg právě vstřelil branku!
    Tak toto střídání se povedlo! Po zmatku před brankou Mohuče se dostal míč až k NILSI PETERSENOVI, který ho doslova zametl do branky.

69
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Mike Frantz, přichází Nils Petersen.

67
    Ne, ani tentokrát se Jhon Córdoba (Mohuč) prosadit nedokázal, ve vápně pálí z otočky, ale skvěle chytající Alexander Schwolow byl na svém místě.

66
    Tak si vzal míč Florian Niederlechner (Freiburg), který ale po pár metrech sprintu narazil na prvního bránícího hráče Mohuče, který mu zase míč sebral.

65
    Nákopy z obou stran jsou nyní k vidění, jako by hráči rezignovali na nějakou kombinaci po zemi.
    64. Córdoba (Mohuč) hlavičkuje v gólové pozici pouze nad branku Freiburgu

64
    Daniel Brosinski (Mohuč) rozehrál volný kop, přímo na hlavu Jhona Córdoby, který ale poslal míč, v dobré pozici, pouze nad branku.

62
    Ve statistice střel na branku vedou zatím těsně domácí – 5:4.

60
    Hodina hry za námi a stále čekáme na první gól, Freiburg se nyní neprosadil z levé strany.

59
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází André Ramalho, přichází Fabian Frei.

59
    Žlutou kartu dostává André Ramalho (1. FSV Mohuč 05).

58
    Mohuč se v pohodě ubránila a hosté jdou nyní do útoku., Nicméně velmi nepřesným pasem na pravou stranu se sami připravují o míč.

57
    Volný kop se nyní nabízí Freiburgu, je to ze vzdálenosti zhruba pětatřiceti metrů od branky soupeře.

56
    Odkopem na polovinu soupeře řeší nyní obránce Freiburgu situaci před vlastním vápnem.

55
    Jošinori Muto (Mohuč) se dere do vápna Freiburgu, kde zkouší hlavou zasáhnout míč, ale Alexander Schwolow včas vyběhl a míč chytl.

54
    Vincenzo Grifo (Freiburg) na nic nečekal, vypálil zpoza vápna, jenže branku o nějaký ten metr netrefil.

52
    Alexander Schwolow (Freiburg) má míč ve své moci a vykopává od branky.
    50. První gólová šance zápasu, hostující De Blasis neprostřelil Schwolowa.

50
    Alexander Schwolow (Freiburg) nyní podržel svůj tým, po střele De Blasise, která ještě byla zřejmě tečována.

48
    Janik Haberer (Freiburg) se dostal do zakončení, ale branku Mohuče těsně minul.

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:31.
    Po prvním poločase je to nerozhodně 0:0

První poločas skončil bezbrankovou remízou a není se čemu divit. Šancí jsme se nedočkali, natož nějakých gólů, je to urputná bitva zejména ve středu hřiště, dočkáme se alespoň ve druhé půli?

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45

44
    Mohučtí nyní kombinují na vlastní polovině, ovšem domácí dobře napadají.

43
    Mike Frantz (Freiburg) to zkusil z dálky, branku Mohuče ale o nějaký ten metr netrefil.

42
    Útočným faulem Córdoby končí akce Mohuče, domácí rozehrávají.

40
    Poslední pětiminutovka prvního poločasu, zatím je to bitva převážně ve středu hřiště, nyní to zkusil Çağlar Söyüncü dlouhým nákopem na Niederlechnera, ale dříve byl u míče gólman Mohuče.

39
    Žlutou kartu dostává Stefan Bell (1. FSV Mohuč 05).

36
    Statistika držení míče – 45% : 55%.

35
    A Giulio Donati (Mohuč) nakonec musí být ošetřován přímo na trávníku, po zákroku útočícího Abrashiho.

34
    Útočným faulem končí akce domácích, na trávníku se nyní svíjí bránící Giulio Donati.

33
    Mohuč na své polovině, domácí napadají rozehrávku.

32
    Hraje se ve středu hřiště, domácím se nyní nedaří dostat do blízkosti vápna soupeře.

30
    Je za námi první půl hodina hry, zatím sledujeme poměrně vyrovnaný zápas, hosté byli aktivnější v úvodu zápasu, nyní domácí vyrovnali hru.

28
    Vincenzo Grifo (Freiburg) rozehrál z pravé strany, ale hosté se ubránili a dostávají míč na útočnou polovinu.

27
    Po zásahu bránícího Ramalha získává Freiburg rohový kop.

26
    Domácí se dostávají na polovinu Mohuče a snaží se něco vymyslet.

24
    První střela na branku v podání domácích, Vincenzo Grifo vypálil zpoza vápna, s přízemní střelou však neměl Jannik Huth velké starosti.

23
    Jenže rozehrávající Alexander Schwolow míč jen tak nakopl dopředu a získal ho hned soupeř.

22
    Jhon Córdoba (Mohuč) fauluje a míč tak definitivně získávají domácí.

21
    Jošinori Muto (Mohuč) prolétl z levé strany do vápna soupeře, pak ještě přihrával, ale jeho přihrávku zachytil obránce Freiburgu.

20
    Marc-Oliver Kempf (Freiburg) centruje na levou stranu, ovšem znovu je to neuvěřitelně nepřesné a míč letí do autu.

19
    Freiburg v blízkosti středového kruhu, ale již na útočné polovině.

17
    Amir Abrashi (Freiburg) získal míč u středového kruhu, místo dopředu ale rozehrává dozadu.

16
    Fotbalisté Freiburgu jsou ale všude zatím pozadu, prohrávají i hlavičkové souboje a dávají tak dost prostoru svému soupeři.

15
    Znovu končí míč u domácího gólmana, který opět vykopává na polovinu Mohuče.

14
    Alexander Schwolow (Freiburg) získává míč a bude moci rozehrát od své branky.

13
    Nic, vůbec nic, pas na levé křídlo byl hodně nepřesný a míč tak znovu zadarmo získávají hosté.

12
    Freiburg na útočné polovině, tak uvidíme, co domácí předvedou.
    Předzápasové rozehrání domácích

10
    Diváci pískají, hosté totiž znovu drží míč před pokutovým územím Freiburgu a jen díky vlastní chybě nyní ztrácí míč.

9
    Levin Öztunali (Mohuč) rozehrál z pravé strany, ale akci hostů přerušil odpískaný útočný faul.

8
    Aktivitu Mohuče dokumentuje další vybojovaný rohový kop, hosté rozehrají z pravé strany.

8
    Hosté zatím v úvodu zápasu aktivnější, domácí se v podstatě nedostali s míčem za půlící čáru.

6
    Mohuč opět na útočné polovině, Daniel Brosinski (Mohuč) ale nedostihl míč na levém křídle, autové vhazování domácích.

5
    Mohuč na vlastní polovině, hosté to nyní zkusili po levém křídle, neúspěšně.

4
    Levin Öztunali (Mohuč) poslal míč před branku Freiburgu, kde ale obránce odkopává míč do bezpečí.

3
    Mohuč získává rohový kop, který hosté rozehrají z pravé strany.

2
    Jhon Córdoba (Mohuč) v nadějné pozici, za obranou Freiburgu, ale zastavuje ho odpískaný ofsajd.