Club Brugge – Charleroi 1:1 (kon.) | Roeselare – Genk 0:1 (kon.) | Lokeren – Kortrijk 0:0 (kon.)
Mouscron – Eupen 0:2 (kon.) | Waasland-Beveren – St.Gilloise 1:4 (kon.) | Standard – Sint-Truiden 2:2 (kon.)
Waasland-Beveren
1:4 (1:2)
Royale Union St-Gilloise
Sobota 08.04.2017, 20:00 • Freethiel-Stadion • Belgická liga • O Evropskou ligu

71
    Tým Saint Gilloise právě vstřelil branku! Míč si ze solidní vzdálenosti od brány připravil ke své pumelici NICOLAS RAJSEL a jeho čtvrtá branka v tomto utkánání se zároveň stává jeho dvanáctou brankou v sezoně.

69
    Tým Saint Gilloise právě vstřelil branku! Skvělý taktický tah v podání kouče Grosjeana. Čerstvě vystřídaný MOHAMED AOULAD získává náhravku od Da Silvy a ve své první šanci hned překonává gólmana.

40
    Tým Saint Gilloise právě vstřelil branku! Hosté si berou vedení zpět na svou stranu. Kapitán Unionu CHARLES MORREN našel volné místo mezi tyčemi Kötelese a pět minut před přestávku způsobuje velkou radost nejen v sektoru hostujících fanoušků.

25
    Waasland právě vstřelil branku!
    Zajímavý útok založili Seck s Cerigionim, po kterém přebral míč ZINHO GANO, a ten vypálil přesně, čímž nejenže zaskočil gólmana Sausseze, ale i srovnal skóre zápasu.

19
    Tým Saint Gilloise právě vstřelil branku! Brilatní centr Nicolase Rajsela doletěl až na obránce GERTJANA MARTENSE, který už pouze dotlačil míč za záda Kötelese.