Kladno – Plzeň 3:0 (kon.) | Pardubice – Kert Park Praha 3:2 (kon.)
HBC Kladno
3:0 (1:0, 1:0, 1:0) Stav série: 1:0
HBC Plzeň
Sobota 15.04.2017, 11:00 • ČEZ Stadion, Kladno • Coalsoft play-off Extraligy • Semifinále

Je dobojováno. Domácí favorit z Kladna dnes dominoval ve všech ohledech, v každé třetině zaznamenal jednu branku a zaslouženě zvítězil v prvním semifinálovém souboji. Branky domácího celku postupně vsítili Pospíšil, Barnošák a Špaček. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (12:37:11)

44:47
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno stejně jako ve druhé třetině skóruje v úplněm závěru, bekhend MARTINA ŠPAČKA z hodně ostrého úhlu se odrazil se štěstím od plzeňského brankáře do sítě. Bez asistence.

44:09
    Plzeň vyhazuje jen za cenu zakázaného uvolnění.

43:50
    Plzeň si bere oddechový čas, ale příliš času ji už nezbývá.

43:50
    Po vyhození z vlastní třetiny se dral do zkončení Rejthar a spadl přilbou na branku soupeře, ovšem vylučovat se nebude.

42:55
    Smělý průnik Pospíšila po levém křídle likviduje gólman Plzně, který včas sklapl své betony.

41:36
    Po ráně od modré tečoval míček před brankou aktivní Barnošák, ale ani tentokráte ho do prostoru tří tyčí neusměrnil.

40:28
    Teč Ogurčáka končí vedle, následně stejný hráč napálil jen hruď plzeňského gólmana.

39:39
    Jirotka byl po delší době pod tlakem, do útočného pásma se ženou domácí.

39:09

38:18
    Obranný blok Kladna spolupracuje naposto skvěle, na tento výtečně namazaný stroj budou hosté hledat recept opravdu hodně těžko.

37:49
    Domácí se stále dobře brání, hosté se nemohou dostat ke kloudné střele.

37:09
    Plzeň bude mít šanci snížit, po nedovoleném bránění kapitána Dědiče si zahraje svou třetí přesilovku v tomto utkání.

36:59
    Barnošák mohl přidat svůj druhý gól v zápase, ale zblízka neprotlačil míček do sítě.

36:15
    Tvrdou střelu Noska vyrazil brankář Plzně před sebe, ten je pod obrovským tlakem.

35:24
    Gólman Plzně byl pod velkým tlakem, hosté se po více jak minutě osvobozují.

34:34
    Špaček se zjevil sám před brankářem Kráčinou, ale ani nadvakrát ho zblízka nepřekonal!