Kladno – Plzeň 1:2 (kon.) | Pardubice – Kert Park Praha 2:4 (kon.)
HBC Kladno
1:2 (1:1, 0:0, 0:1) Stav série: 1:1
HBC Plzeň
Neděle 16.04.2017, 11:00Coalsoft play-off Extraligy • Semifinále

Utkání skončilo těsným výsledkem 1:2 pro HBC Plzeň a stav série se tak vyrovnává na 1:1. (12:38:54)

44:50
    Střela z levého křídla letí mimo branku a po mantinelu míček opouští obranné pásmo Plzně.

44:15
    Ani Rejthar nenašel střelou od modré recept na vyrovnávací branku.

44:02
    Senzační semafor předvedl Kráčina, který zastavil Kudelovu střelu.

43:37
    Dědičova dělovka neprošla přes velký provoz před brankovištěm.

43:10
    Jirotka zůstává na střídačce a Alpiq to zkouší se šesti hráči v poli.

Oddechový čas pro domácí.

43:10
    Do konce třetí třetiny zbývají už jen necelé dvě minuty a domácí se snaží vytvořit potřebný tlak pro vstřelení vyrovnávací branky.

41:33
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Vodrážka – 2 min., nedovolené bránění).

41:03
    Snad tři hráči hostí se snažili zablokovat kladenský pokus ze středu pravého kruhu.

40:35
    Nosek udržel útočné pásmo, ale Plzeň i přesto vyváží hru z obranného pásma.

40:19
    Z pravého kruhu střílel a následně narazil do Jirotky Kunzmann. Kladenský brankář udržel míček před brankovou čarou.

39:40
    Rychlou a nečekanou přihrávku z levého rohu dostal Ogurčák přímo před branku, kde v pokleku mířil těsně mimo pravé tyče.

39:07
    Pokus o přihrávku za plzeňskou obranu neprošel a hned na to pískají rozhodčí postavení mimo hru.

38:04
    Rychlou střelou Šícha poslal míček do masky Kráčiny, přerušuje se hra.

37:55
    Z těžké pozice mezi kruhy pálil Ogurčák, ale tentokrát jeho střelu těsná obrana Plzně zastavila.

37:28
    Zakázané uvolnění hostů reklamuje Jirotka a tak se bude vhazovat ve středovém kruhu.

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 11. Štěpáník (Hnízdil, Špaček) – 9. Pejchar (Pokorný), 36. Pejchar (Pokorný)

HBC Kladno: Jirotka (Hájek) – Kudela, Pospíšil, Dědič (C), Haisman, Soukup, Rejthar, Šícha – Potekhin, Špaček, Štěpáník, Pražák, Kohout, Hnízdil, Ogurčák, Barnošák, Šrámek, Nosek, Novák
    HBC Plzeň: Kráčina (Navara) – Benedikt, Pokorný, Kunzmann, Pejchar, Pauer, Vodrážka, Vágner – O. Benedikt, Průcha, Malý, Hanuš, Kavalír, Krch, Švarc, Kolařík, Kastner, Krásný, Gřonka, Kejř, Forejt

Rozhodčí: Boháček a Kralovič