Kladno – Plzeň 1:2 (kon.) | Pardubice – Kert Park Praha 2:4 (kon.)
2:4 (0:1, 2:2, 0:1) Stav série: 1:1
HC Kert Park Praha
Neděle 16.04.2017, 11:00Coalsoft play-off Extraligy • Semifinále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Příjemné nedělní dopoledne, semifinálová série mezi Pardubicemi a Kertem dnes pokračuje svým druhým zápasem. Včerejší první duel byl velice vyrovnaný, jelikož domácí rozhodli až minutu a půl před koncem zásluhou Jana Bílého v přesilové hře. Dnešní případnou výhrou by si Autosklo vybojovalo mečbol.

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice: Stárek (Chmelík) – Mašík, Vlasák, Filip, Krejčí, Kosina, Novotný, Bucek, Kvapil, Urbanec, Bílý, Fösrtl, Březina, Kubeš, Česák, Skřivánek, Urban, Gabriel, Merta, Moravec, Bucek.

HC Kert Park Praha: Mikl (Pixa) – Nýdl, Dulava, Šperl, Skalník, Bureš, Blaško, Bosák, Fejfar, Kruček, Wróbel, Kuček, Kovář, Rozenberg, Sitter, Postulka, Suda, Pala, Plzák, Javorka.

Rozhodčí: Horský, Vokurka.

00:01

00:25
    Pardubičtí posílají míček jen na zakázané uvolnění.

00:46
    Tvrdá rána Mašíka prolétla kolem hostující branky.

01:34
    Česákův pokus z pravé strany byl zblokován, u míčku zůstává Autosklo.

02:27
    Hostující střela byla sražena, úvod zápasu je vyrovnaný.

03:29
    Bílý se dostal s míčkem na střed, tam byl ve velké šanci, jenže minul!

03:59
    Radek Mašík musel zatáhnout za záchrannou brzdu, jelikož hostující hráč už zasouval míček do branky a dostává dvě minuty za napadaní.

04:19
    Kert Park právě vstřelil branku!
    Hosté poměrně rychle svou početní výhodu využívají, když svou tvrdou ranou propálil Stárka MARTIN KRUČEK. Asistence: Martin Pala.

05:14
    Kert je aktivní a dělá Pardubicím velké problémy.

05:55
    Kručen předvedl dobrou individuální akci, Stárek úspěšně zakročil.

06:31
    Domácí brankář má plné ruce a nohy práce, zatím drží svůj tým.

06:48
    Tvrdou ránu Filipa těsně za červenou vyráží Mikl betonem.

07:29
    Česák ještě zkoušel dorážet svou střelu, ale na Mikla nevyzrál a Kert poté vyhodil na zakázané uvolnění.

08:10
    Stárek raději přikryl míček svou lapačkou a přerušil hru.

08:16
    Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Otto Urbanec – 2 min., hákování).

08:41
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Jiří Kruček – 2 min., napadení).

09:07
    Utkání je zatím plné vyloučeních, hraje se čtyři na čtyři a nyní se bude vhazovat před Miklem.

09:21
    Velkou šanci Pála zlikvidoval dalším dobrým zákrokem Stárek.

10:31
    Kert tlačí svého soupeře i když hraje v oslabení.

11:14
    Pardubičtí se snaží přidat na důrazu, díky tomu vybojovali míček na útočné polovině.

12:04
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Martin Susa – 2 min., držení protihráče).

12:29
    Před brankou operoval Förstl, ale nedokázal procat míček za Mikla.

12:41
    Tvrdá rána Urbance byla sražena mimo hřiště.

12:57
    Východočeši jsou sice usazeni v pásmu, ale nedaří se jim dostat se do vážnější šance.

13:56
    Mikl raději schoval míček do lapačky, přesilovka Autoskla je již téměř u konce.

14:21
    Česák po individální akci zakončil přímo do gólmana.

15:00

První třetina je u konce, lépe do ní vstoupil Kert, který se ujal vedení po přesilovkové trefě. I Pardubice poté zabraly, jenže jim se ani v přesilovce nepodařilo vyrovnat.

15:01

15:32
    Oba týmy začaly aktivně, první větší šanci mělo Autosklo.

16:19
    Tvrdá rána Kručka příklepem z levé strany se odrazila od brankové konstrukce pryč od branky!

17:28
    Filipovu tvrdou ránu Mikl vyrazil, protiútok Kertu byl neúspěšný.

18:51
    Wróbelova střela byla sražena až na ochrannou sítě za brankou Stárka.

19:06
    K Miklovi dobíhali dva protihráči, musel tak přikrýt míček odražený od zadního mantinelu.

19:57
    Stárek vytáhl parádní zákrok proti Palovi.

20:04
    Česák přeběhl modrou čáru příliš brzo a je z toho odpískaný ofsajd.

20:43
    Pardubičtí jsou sice více na míčku, jenže obrana Kertu funguje na výbornou a nepouští je do vážnějších šancí.

21:29
    Vlasák zůstal po souboji u mantinelu ležet na palubovce, ale rozhodčí se vylučovat nechystají.

22:23
    Bílý se nedokázal dostat do zakončení, všechny akce domácích ztroskotávají na zakončení.

22:42
    Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Otto Urbanec – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Lukáš Plzák – 2 min., hrubost).

23:09
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Tomáš Fejfar – 2 min., vysoká hůl).

23:20
    Bílého tvrdou ránu vyráží Mikl ramenem.

23:44
    Velká šance Pardubic na srovnání, Mikl však stále drží čísté konto.

24:23
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Východočeši přecijen přesilovku čtyři na tři využívají, když se příklepem trefil z pravého kruhu JAN BÍLÝ. Asistence: Pavel Kubeš a Roman Krejčí.

25:17
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Lukáš Plzák – 2 min., sekání).

25:32
    V nepřehledné situaci před brankou po střele Filipa se Mikl nejlépe zorientoval a schoval míček do lapačky.

25:47
    Kert posílá míček přes celé hřiště a osvobozuje se.

26:06
    Pardubice mají velký tlak, hostující brankář předvádí dobré zákroky.

26:34
    Další nadějná rána Bílého příklepem byla sražena mimo hřiště.

27:29
    Rychlý protiútok Kertu úspěch nezaznamenal, poté hosté prostřídávají.

28:13
    I druhá trefa pražského celku je z hole MARTINA KRUČKA, ten překonal Stárka po přesném pasu od Fejfara. Asistence: Tomáš Fejfar.

28:33
    Domácí rychle vyrovnávají, Förstl sice nedokázal překonat Mikla a už byl s míčkem za brankou, zadovkou ale našel OTTA URBANCE a ten trefil z první odkrytou branku. Asistence: Filip Förstl a Lukáš Vlasák.

29:52
    MARTIN KRUČEK dnes táhne svůj celek, nyní si vyběhl více do středu hřiště a po jeho střele míček skončil přesně v pravém horním rohu branky, Stárek neměl nejmenší šanci zakročit. Asistence: Jan Blaško.

30:00

Druhá třetina nabídla velkou porci zajímavých situací, Pardubicím se podařilo dvakrát vyrovnat, ale v samotném závěru třetiny dokonal hattrick Kruček a poslal Kert zpět do vedení. Ve třetí třetině se máme jistě ještě na co těšit.

30:01

30:34
    Kert posílá míček ven ze svého obranného pásma a oba týmy střídají.

31:43
    Förstl dostal dobrou přihrávku od Bílého, střela byla sražena do ochranné sítě, vhazovat se bude před Miklem.

33:17
    Pardubice zatlačily svého soupeře, všechny střely však končí vedle brány.

34:09
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Jaroslav Javorka – 2 min., krosček).

34:23
    Východočeši mají šanci opět srovnat, jsou usazeni v pásmu.

34:49
    Kert se osvobozuje vyhozením přes celé hřiště.

35:30
    Kruček utekl pardubické obraně, sám proti Stárkovi neuspěl!

36:11
    Zakázané uvolnění Kertu.

36:43
    Skřivánek byl tvrdě přišpendlen k mantinelu a těžce se zvedá.

37:42
    Po nahození Kubeše je odpískán ofsajd Pardubic.

38:20
    Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Ondřej Březina – 2 min., držení protihráče).

38:46
    Stárek nejprve upadl za brankou, hosté toho nedokázali využít, poté předvedl dobrý zákrok ramenem.

39:36
    Kubeš byl trefen míčkem do obličeje, rozhodčí raději přerušil hru a pardubický útočník odchází na střídačku.

40:27
    Domácí hrají již v plném počtu, příliš času už jim ale nezbývá.

41:06
    Akci tři na dva dobře zastavil Šperl a vydal se do útoku.

41:43
    Zakázané uvolnění, hra se stěhuje před branku hostů.

42:10
    Rychlý protiútok Kertu byl na poslední chvíli zastaven domácím vracejícím se hráčem.

42:52
    Zbývají poslední dvě minuty, Kert se stále dobře brání.

43:56
    Filipovi se nepovedlo nahodit míček, na druhé straně vytáhl ránu Kručka Stárek.

44:14
    A je nejspíše definitivně rozhodnuto, když se po přihrávce od Kručka na pravou stranu trefil z první TOMÁŠ WRÓBEL. Asistence: Jiří Kruček.

44:14
    Oddechový čas pro domácí.

44:14
    Domácí to ještě zkouší bez gólmana v šesti hráčích v poli.

44:46
    Filip nedokázal zpracovat skákavou přihrávku a Kert již může slavit srovnání série.

Utkání je u konce, Martin Kruček svým hattrickem zařídil výhru hostů, jeho třetí přesná trefa byla vítězná. Pardubice se dnes trápily v koncovce, semifinálová série se tak přesouvá do Prahy za srovnaného stavu 1:1. (12:44:51)

Adam Joska

Branky a nahrávky: 25. Bílý (Kubeš, Krejčí), 29. Urbanec (Förstl, Vlasák) – 5. Kruček (Pala), 29. Kruček (Fejfar), 30. Kruček (Blaško), 45. Wróbel (Kruček)

HBC Pardubice: Stárek (Chmelík) – Mašík, Vlasák, Filip, Krejčí, Kosina, Novotný, Bucek, Kvapil, Urbanec, Bílý, Fösrtl, Březina, Kubeš, Česák, Skřivánek, Urban, Gabriel, Merta, Moravec, Bucek.

Rozhodčí: Horský, Vokurka