Slovensko – Finsko 0:3 (kon.)
New York Rangers
2:1 (1:1, 1:0, 0:0) Stav série: 2:2
Montreal Canadiens
Středa 19.04.2017, 01:00 • Madison Square Garden, New York • Play-off NHL • Čtvrtfinále V. konference

37:28
    Derek Stepan fauloval na pravé straně obranného pásma Maxe Paciorettyho a dostal dvě minuty za hákování.

19:55
    Domácí kapitán Ryan McDonagh byl vyloučen na dvě minuty pět sekund před přestávkou za sekání.

15:59
    Alexandr Radulov dostal za faul v útočném pásmu dvě minuty za nedovolené bránění a 20 sekund se bude hrát 4 na 4.
    14:21 Rangers se radovali z gólu kvůli faulu Nashe zbytečně.

14:21
    Rick Nash si z levé strany krásně sjel před bránu, bekhendem ale puk do brány zasunout nedokázal a v rychlosti navíc kolenem levé nohy fauloval Careyho Price. Následovaly dvě minuty za nedovolené bránění brankáři, Ryan McDonagh sice dorazil puk do brány, gól ovšem nemohl být uznán!

13:25
    Andrew Shaw v pravém rohu útočného pásma zbytečně podrazil Ryana McDonagha a dostal dvě minuty. Zbytečný faul.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 12. Fast, 25. Rick Nash (McDonagh) – 19. T. Mitchell (S. Weber, Radulov)

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – McDonagh (C), Girardi (A), M. Staal, Holden, Skjei, Br. Smith – Vesey, Stepan, Rick Nash (A) – Kreider, Zibanejad, Bučněvič – J. T. Miller, K. Hayes, Zuccarello – Grabner, Lindberg, Fast. Hlavní trenér: Alain Vigneault.
    Montreal Canadiens: Price (Montoya) – Markov (A), S. Weber, Jo. Benn, Petry, Beaulieu, Davidson – Pacioretty (C), Danault, Radulov – Byron, Plekanec (A), Gallagher – Lehkonen, Galchenyuk, A. Shaw – King, Ott, T. Mitchell. Hlavní trenér: Claude Julien.

Rozhodčí: Francis Charron, Steve Kozari. Čároví: Steve Miller, Michel Cormier

Diváci: 18006