FK Příbram
3:4 (2:1)
FK Dukla Praha
Čtvrtek 27.04.2017, 14:00 • Na Litavce • Juniorská liga • 27. kolo

Dukla zvládla tuto přestřelku lépe a zvítězila 4:3, když ještě po poločase prohrávala 1:2! To je od nás vše, děkuji za pozornost a těším se na vás u dalších online přenosů. (15:52:55)

90+1

89
    Míč má na kopačkách Dukla, dokonce zápasu nám zbývá zhruba minuta.
    89. Denis LAŃKA - 3:4

89
    Příbram právě vstřelila branku!
    Příbram v závěru ještě snižuje na 3:4 díky brance DENISE LAŇKY, závěr tak může být ještě zajímavý.

Penalta pro Příbram!

87
    Příbram vypadá, že je již smířena z výsledkem utkání a střetnutí se už jen dohrává.
    85. Adam VLČEK - 2:4

85
    Dukla právě vstřelila branku!
    Rána z větší vzdálenosti od ADAMA VLČKA překvapila Berana a skončila v síti, takže Dukla vede již 2:4.

Omlouváme se za výpadek, který byl způsoben technickými problémy.
    71. Adam VLČEK - 2:3

71
    Tak to je zvrat! Dukla jde do vedení! Dukla se dočkala brejku, na který tak dlouho čekala, a do prázdné branky zakončil ADAM VLČEK.

68
    Střílený centr Příbrami z pravé strany málem zapadl za záda gólmana Dukly! Míč nakonec zaplul a skončil těsně vedle.

67
    Czehowsky bude nyní bude vykopávat od své branky.

65
    Do druhého poločasu nastoupila úplně jiná Dukla, než do toho prvního. Dukla nyní hraje více v klidu, neztrácí balóny a čeká na svou šanci.

63
    Na středu byl faulovaný příbramský hráč, takže domácí rychle rozehráli, ale celou akci zastavil útočný faul domácích.

62
    Příbram se opět snaží něco vymyslet před pokutovým vápnem Dukly, ale je to zatím pouze na náhodu.
    60. Adam VLČEK - 2:2

60
    Příbram nastoupila do druhé poločasu velmi laxně, což se jí vymstilo. Do konce zápasu zbývá půl hodiny a Dukla po brance ADAMA VLČKA vyrovnává na 2:2!

59
    Štěpán Holý se dostal ke střele na hranici vápna, ovšem zamířil pouze mimo tři tyče.

58
    Míč v autu, Příbram bud vhazovat na útočné polovině.

56
    Příbram se ihned snaží odpovědět a střela Jiřího Janušky před gólmanem ještě skočila, takže Czehowsky musel balón vyrážet do strany.

54
    Hráči Dukly se již radovali, ovšem Ondřej Beran vytáhl, po střele z malého vápna, skvělý reflexivní zákrok, který udržel domácím jednobrankové vítězství! Tohle byl opravdu skvělý reflex příbramského brankáře!

52
    Příbram se trochu osměluje, ale zatím z toho žádné velké nebezpečí pro Duklu nepramení.

50
    Druhý poločas rozhodně nezačal v takovému tempu jako skončil. Příbram drží míč, ale hraje převážně ve středu hřiště.

48
    Příbram ihned nalezla na svého soupeře a drží Duklu před jejím vlastním pokutovým územím, tenhle presink byl velmi vydařený.

46
    Tentokrát nám poločas zahájila výkopem hostující Dukla.

46

Hráči se nám vrací na hrací plochu a druhý poločas za malou chvíli začne.

Druhý poločas začne přibližně v 15:03.

Podle očekávání rozhodčí nenastavil ani minutu a máme zde přestávku. 1. FK Příbram šla do vedení ve 22. mnutě, když se hlavou prosadil Štěpán Kacafírek, ovšem následně Dukla vyrovnala z pokutového kopu, který zavinil brankář Beran. Nebylo to ale poslední branka poločasu, ve 30. minutě si ještě hosté dali vlastní branku a Příbram tak vede 2:1.

45

45
    Poslední centr ve vápně hledal Ayonfa, ale aby na něj Karsten dosáhl musel by být o dva až tři metry vyšší.

44
    Do konce prvního poločasu zbývá zhruba minuta utkání, s žádným nastavením se moc počítat nedá. Příbram tak nejspíše půjde do šaten s jednobrankovým vedením.

43
    Stříleným centrem hledal Januška Kacafírka, ale nic z toho pro Příbram není.

41
    Hra se v závěru poločasu odehrává především ve středu, kde se o držení míče starají oba týmy.

39
    Nyní má slova potvrdil Kozel, který nepřesnou přihrávkou zazdil celou akci Dukly.

37
    V této chvíli se na hřišti objevuje hodně nepřesností, které neprospívají tempu hry.

35
    Ovšem ihned přichází obrovská chyba domácí obrany, ale naštěstí pro ní nepřichází žádný trest z kopaček hráčů Dukly, kteří se nedokázali dostat do zakončení.

34
    Míč už má ve své moci Příbram, která se teď snaží zklidnit hru.

32
    Po obdržené brance je Dukla opět aktivní, ale sráží jí vysoká nepřesnost vlastních hráčů.
    30. Štěpán KACAFÍREK - 2:1

30
    Nedáš – dostaneš. Na druhé straně zaútočila Příbram, ŠTĚPÁN KACAFÍREK efektně a efektivně tečoval centr, který zapadl za záda Czechowského!

29
    Dukla šla do rychlého protiútoku 3 na 1, Kozel to vzal sám na sebe, ale dobrý zákrok vytáhl Ondřej Beran, takže stav zůstal vyrovnaný 1:1.
    28. Samuel DANCÁK - 1:1

28
    Míč si postavil SAMUEL DANCÁK, který si počkal na pohyb Ondřeje Berana a v klidu proměnil pokutový kop.
    26. Faul Berana

26
    Pozor! Máme zde penaltu pro Duklu! Ondřej Beran vyběhl proti zakončujícímu hráči Dukly, který lob sice netrefil, ovšem Beran ho nohama trefil a po právu bude čelit pokutovému kopu.

24
    Dukla si vyrazila ihned vyrovnat, ale skvěle hrající Tregler zastavil Duklu ihned, jak to bylo možné.
    22. Štěpán KACAFÍREK - 1:0

22
    No a máme zde první branku utkání! Po rohovém kopu hlavičkoval na malém vápně zcela osamocený ŠTĚPÁN KACAFÍREK, který překonal gólmana Dukly a posílá domácí do vedení.

21
    Ayong využil svých fyzických proporcí a ve vápně podržel míč, otočil se s ním a vybojoval rohový kop.

19
    Domácí se domáhají po pokutovém kopu, ale hlavní rozhodčí jasně ukazuje, že penaltu pískat nehodlá.

18
    K odraženému míči se na hranici vápna dostal jeden z domácích, ale střela mu nesedla a končí až na parkovišti za brankou Dukly.

16
    Nyní si Ayong nerozuměl s Holým a míč končí v zámezí, vykopávat bude Czechowsky.

15
    První větší šance domácích, Kacafírek na malém vápně prodlužoval k Ayongovi, kterému chyběl krok a mohl zakončovat do prázdné branky.

13
    Příbram nyní zatlačila na Duklu a drží ji pod tlakem.

11
    Ayong postupoval po pravé straně, navedl si míč na střed, kde následně přihrávkou našel Kacafírka, ale ten opět zamířil mimo.

10
    Máme za sebou deset minut utkání, Příbram je aktivnější, ale zatím stále čekáme na nějakou vážnější akci na jedné, či druhé straně.

8
    Špatnou přihrávku Dukly vystihl Ayong, který sklepl na Květa, ale celá akce nakonec vyzněla do ztracena, takže gólman Dukly může být teď v klidu.

6
    Příbram je na začátku utkání aktivnější a nepouští hosty téměř vůbec k míči. Nyní se pokoušel zakončit Januška, ale jeho střelecký pokus byl zablokovaný stoperem Dukly.

5
    Domácí kapitán Tregler byl faulovaný na středu hřiště, takže Příbram bude moci rozehrávat v poklidu další útok.

4
    Tregler podskočil na vlastní polovině, ale nic z toho nebylo. Jeden z útočících hráčů Dukly špatně přihrál a míč končí v autu.

3
    A máme zde již i první pokus o zakončení, ovšem Štěpán Kacafírek vůbec netrefil branku a vykopávat tak bude Czechowsky.

2
    První útok domácích táhl Karsten Ayong, který nacentroval do vápna, ale tam se míče zmocnili hráči Dukly.

1
    O úvodní výkop zápasu se postarali hráči domácího celku.

1

Domácí Příbram nastoupí v zelených dresech a hostující Dukla ve svých klasických žlutých.

Hlavní rozhodčí Matějček nám již přivádí hráče na hrací plochu, za malý moment začínáme!

1.FK Příbram: Beran – Kacafírek, Mareš, Lupták, Tregler (C), Květ, Januška, Pecháček, Holý, Ayong, Liščevič
    Náhradníci: Dvořák – Macek, Laňka, Šrain

FK Dukla Praha: Czechowsky – Luong, Brabenec, Gábor, Dancák, Vlček, Stýblo, Kozel (C), Kaník, Šimek, Douděra
    Náhradníci: Šťovíček – Barták, Hájek, Šahini

Rozhodčí: Matějček – Šimáček, Vitner.

FK Dukla Praha obsazuje momentálně desáté místo Juniorské ligy. Dukla Praha má nejhorší obranu v lize s 61 obdrženými brankami. Duklu střelecky táhne Sahini, který má již na kontě devět přesných zásahů. V posledním zápase Dukla porazila Jihlavu 2:0.

Vzájemné zápasy vyznívají ve prospěch středočeského týmu, který z posledních pěti střetnutí vyhrál hned čtyřikrát! Jenom poslední podzimní zápas na Dukle skončil nerozhodně 3:3.

1. FK Příbram je momentálně na třinácté pozici s 28 body. Příbrami se letos příliš nedaří, což dokumentuje 50 obdržených branek, více dostala jen Jihlava a Dukla. Forma není nijak oslnivá, z posledních pěti zápasů odešla Příbram vítězně pouze proti Teplicím a Jablonci, na Bohemce Příbram remizovala a s Karvinou a Třincem Příbram prohrála. Nepříliš dobrá forma je znát i při pohledu na střeleckou tabulku ligy, když nejlepší příbramský střelec Pavel Pilík je se sedmi góly až na 18. místě.

Vítám vás u 27. kola Juniorské ligy, ve kterém 1. FK Příbram přivítá FK Duklu Praha. Výkop zápasu je od 14:00, tak si ho nenechte ujít!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Karel Milec

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 22. Kacafírek, 30. Kacafírek, 89. Laňka (pen.) – 28. Dancák (pen.), 60. Vlček, 71. Vlček, 85. Kozel

Rozhodčí: Matějček – Šimáček, Vitner