Alavés – Eibar 0:0 (kon.) | Sevilla – Celta Vigo 2:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Real Betis 2:1 (kon.)
Sevilla FC
2:1 (0:0)
Celta de Vigo
Čtvrtek 27.04.2017, 20:30 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Španělská LaLiga • 34. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak vám přeji příjemný zbytek dnešního večera. U sledování dalších on-line přenosů na počtenou. Loučí se s vámi Daniel Kinc. (22:29:02)
    Domácí ve druhé půli rozhodli o své výhře!

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 8:6. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 20:18.

Utkání je u konce! Sevilla nakonec napínavou bitvu dovedla do vítězného konce a po výsledku 2:1 slaví zisk tří bodů!

Druhá půle začala hodně zostra, když se domácí po čtyřech minutách hry do vedení, a to když se Joaquin Correa prodral kolem dvou obránců a křižnou ranou zavěsil. Vyrovnání však na sebe nenechalo dlouho čekat, Guidetti byl ve vápně faulován a následnou penaltu proměnil Iago Aspas. Za další tři minuty byl vyloučen hostující Hernández a hosté dohrávali v oslabení, čehož využili domácí jedenáct minut, když střídající Nasri našel dalšího střídající hráče Wissama Ben Yeddera, který zavěsil pod břevno!

90+4

90+3
    Rozehrávky se chopil sám Iago Aspas, který dobře nasměroval míč na zadní tyč, kde se ale žádný z jeho spoluhráčů do zakončení nedostal, a tak Rico mohl balón pohodlně ukrýt v náručí.

90+2
    Nyní přišel faul jednoho z domácích fotbalistů na levé straně obranné poloviny a Vigo má zřejmě poslední šanci ze standardní situace.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Correa mohl ušetřit čas na útočné polovině, ale při svém průniku si pomohl faulem, a tak Celta může se všemi muži vyrazit do jedné z posledních útočných akcí.

89
    Vzápětí centroval Mallo dobře do ohně, ale Aspas ani Beauvue se k zakončení nedostali, a tak se Sevillští znovu ubránili.

88
    Bongonda se znovu protáhl po pravé straně a opět se chystal ke střele, jenže domácím jej dobře zdvojili a nepustili do zakončení.

87
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Ganso, přichází Matías Kranevitter.

86
    A Aspas další průnikovou přihrávkou uvolnil napravo Bongondu, ten byl v těžkém úhlu a nakonec svoji technickou ránu poslal jen do boční sítě.

85
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Pione Sisto, přichází Claudio Beauvue.

84
    A domácí to málem mrzelo! Aspas na hranici vápna na sebe natáhl dva soupeře a uvolnil Guidettiho, který byl v dobré pozici, ale místo střely zkusil ještě kličku a obránce mu balón vypíchl!
    83. Ganso hostujícího brankáře přeloboval, ale branku netrefil!

83
    Mohlo bý rozhodnuto! Álvarez rozehrál před sebe, ale Ben Yedder jeho spoluhráči vypíchl míč a Ganso se pokusil brankáře Clety efektivně přelobovat, ovšem jeho ráně chyběla k dokonalosti jen přesnost – míč skončil těsně vedle pravé tyče!