MFK Skalica
sk Čtvrtek 27.04.2017, 16:30 • Družstevná pri Hornáde • MONACObet liga

88
    Skalica dala gól!
    A je to tu! Tlak hostí sa vyplatil, Skalica vyrovnala dve minúty pred uplynutím riadneho hracieho času na 2:2! Nešťastným hrdinom sa stáva FRANTIŠEK PAVÚK, ktorý posiela loptu za chrbát vlastného brankára!

62
    Kontaktný gól je na svete! Skalica po hodine hry "vymazala" prvý gól Jana, hosťom zostáva dorovnať aj presný zásah Karaša! Postaral sa o to MICHAL JAKUBEK.

28
    Lokomotíva Košice dala gól!
    Druhý rýchly protiútok domácich a je z toho druhý gól! KAMIL KARAŠ pridáva druhý kúsok do siete Čikoša-Pavlička!

19
    Domáci sa ujímajú vedenia! Na začiatku 19. minúty sa východniari prebili cez obranu Skalice, ktorá inkasuje aj napriek tomu, že bola o čosi aktívnejšia! Strelcom gólu je RÓBERT JANO.