Vltavín – Dobrovice 2:1 (kon.) | Olympia Radotín – Litoměřicko 5:2 (kon.) | Vyšehrad – Jirny 2:1 (3:0 po pen.)
Králův Dvůr – Benátky n/J 3:0 (kon.) | Benešov – Domažlice 1:0 (kon.)
FK Benešov
1:0 (0:0)
TJ Jiskra Domažlice
Sobota 29.04.2017, 10:30 • Městský stadion Benešov • Česká fotbalová liga • 25. kolo

Z dnešního zápasu je to vše, díky za pozornost a na počtenou. (12:33:18)

Tak máme za sebou napínavé utkání, ve kterém nakonec ubojovali vítězství hráči Benešova. Domácí vstoupili do druhého poločasu aktivněji, ale nemohli se prosadit. V 56. minutě jim však pomohla penalta, ke které se postavil Bohata a ukázkově proměnil. V následujících minutách se však do hry dostali zase hosté a měli možnosti zápas srovnat, Tu největší šanci však neproměnil z penalty kapitán Mužík a domácí se tak můžou radovat z cenné výhry.

90+2

Bauer hlavičkuje těsně nad! A to vypadá dobře pro domácí.

90+2
    Tak ještě standardní situace pro Domažlice.

90+1
    Faul na Kulhavého na půlce Domažlic.

90
    Střídání domácích. Odešel Turek a přišel Kulhavý.

89
    Dvě obrovské šance Benešova na rozhodnutí zápasu. Balata i Skopec však selhali.

87
    Útočný faul na Beníka, který se drží za bok. Už se však chystá vykopávat.

85
    Turek si došel zkušeně pro faul, míč pro domácí.

84
    Střídání Domažlic. Odešel Ruml a přišel Blažek.

82
    Střídání Benešova. Odešel Bohata a přišel Afanasenko.

82
    Domácí ubránili, ale míč mají stále Domažlice.

80
    Rohový kop pro hosty.

80
    Zákostelský se ujmul exekuce přímého kopu a jeho levačka mířila nad bránu.

79
    Faul Bauera kousek před vápnem, přímý kop pro Benešov.

77
    Mužík tentokrát po rohu hlavičkoval, ale i tentokrát mířil vedle a zatím si vypíjí kalich hořkosti až do dna.