Vltavín – Dobrovice 2:1 (kon.) | Olympia Radotín – Litoměřicko 5:2 (kon.) | Vyšehrad – Jirny 2:1 (3:0 po pen.)
Králův Dvůr – Benátky n/J 3:0 (kon.) | Benešov – Domažlice 1:0 (kon.)
FK Benešov
1:0 (0:0)
TJ Jiskra Domažlice
Sobota 29.04.2017, 10:30 • Městský stadion Benešov • Česká fotbalová liga • 25. kolo

Z dnešního zápasu je to vše, díky za pozornost a na počtenou. (12:33:18)

Tak máme za sebou napínavé utkání, ve kterém nakonec ubojovali vítězství hráči Benešova. Domácí vstoupili do druhého poločasu aktivněji, ale nemohli se prosadit. V 56. minutě jim však pomohla penalta, ke které se postavil Bohata a ukázkově proměnil. V následujících minutách se však do hry dostali zase hosté a měli možnosti zápas srovnat, Tu největší šanci však neproměnil z penalty kapitán Mužík a domácí se tak můžou radovat z cenné výhry.

90+2

Bauer hlavičkuje těsně nad! A to vypadá dobře pro domácí.

90+2
    Tak ještě standardní situace pro Domažlice.

90+1
    Faul na Kulhavého na půlce Domažlic.

90
    Střídání domácích. Odešel Turek a přišel Kulhavý.

89
    Dvě obrovské šance Benešova na rozhodnutí zápasu. Balata i Skopec však selhali.

87
    Útočný faul na Beníka, který se drží za bok. Už se však chystá vykopávat.

85
    Turek si došel zkušeně pro faul, míč pro domácí.

84
    Střídání Domažlic. Odešel Ruml a přišel Blažek.

82
    Střídání Benešova. Odešel Bohata a přišel Afanasenko.

82
    Domácí ubránili, ale míč mají stále Domažlice.

80
    Rohový kop pro hosty.

80
    Zákostelský se ujmul exekuce přímého kopu a jeho levačka mířila nad bránu.

79
    Faul Bauera kousek před vápnem, přímý kop pro Benešov.

77
    Mužík tentokrát po rohu hlavičkoval, ale i tentokrát mířil vedle a zatím si vypíjí kalich hořkosti až do dna.

75
    Turek se teď dostal ke střele z otočky a trefuje tyč!

70
    Dvojité střídání Domažlic. Odešel Černý a Průcha a přišel Hejda s Bezdičkou.

70
    Brankář Beník se stal z padoucha hrdinou. Nejdříve po výborném zákroku fauloval ve vápně jednoho z protihráčů a pískala se penalta. Následně však vychytal pokutový kop Mužíka a drží benešovské vedení 1:0.

69
    Byla nařízena penalta pro Domažlice.

68
    Vrňák dobrým obranným zákrokem zahrál na roh.

66
    A bohužel i David Cvrček musí střídat a nahrazuje ho David Filip.

64
    Benešov hraje teď v deseti hráčích, protože za brankou je ošetřován Cvrček.

62
    Další žlutou kartu vidí Marek Bauer.

61
    Skopec střílel pěkně, ale bránu minul.

60
    Další faul Domažlic a přímý kop pro Benešov.
    56. Michal BOHATA - 1:0

56
    Benešov právě vstřelil branku!
    Rozhodčí odpískal v nepřehledné situaci ve vápně pokutový kop pro domácí. Pravděpodobně však viděl nějaký faul. Každopádně se k penaltě postavil MICHAL BOHATA a panenkovským způsobem proměnil. Domácí vedou 1:0.

56
    Za pozdější protesty viděl žlutou kartu Černý.

55
    Byla nařízena penalta pro Benešov.

52
    Domácí vstoupili do druhého poločasu aktivněji, ale výraznou příležitost si zatím nevytvořili.

49
    Další střela Mužíka, který celý zápas ostřeluje benešovskou bránu, tentokrát střílel z úhlu a nepřesně.

47
    Ruml podrazil protihráče na půli hřiště a rozhodčí mu důrazně domlouvá.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:35.

Tak první poločas nabídl šance na obou stranách, avšak bez gólového efektu a utkání se tak zatím hraje vyrovnaně 0:0.

45+1

45+1
    Tak je to obránce Bauer, který se drží za hlavu a je ošetřován za postranní čarou, nicméně to vypadá, že bude v pořádku.

44
    Na zemi teď zůstává ležet jeden z hráčů Domažlic, bohužel však nevím o koho se jedná.

43
    A další šance domažlického kapitána Mužíka, tentokrát jeho technické střele chyběly centimetry.

41
    Obrana Benešova teď propadla, ale nabídnutou šanci hosté nevyužili, jelikož jejich kapitán nestřílel mezi tři tyče.

39
    Teď to vypadalo, že jeden z obránců Domažlic zahrál rukou ve vápně, rozhodčí však zůstává klidný.

37
    Hosté získali na půlce domácích balón a rychlou akci zakončoval Černý, který však technickou střelou trefil jen náruč připraveného brankáře domácích Beníka.

35
    Cvrček šel ve vápně do riskantního zákroku proti bežícímu Rumlovi, nakonec však balón trefil a je z toho "pouze" rohový kop.

33
    Po rohu se snažil střílet Cvrček, ale střela mu vůbec nesedla.

31
    V době, kdy budou domácí zahrávat další roh, zůstal ležet na zemi domažlický Průcha. Vypadá to však, že bude v pořádku.

30
    Adjei dokázal jen líznout letící centr, který tak odskákal až za postranní čáru.

29
    Skopec nepřešel přes obránce, ale získal aspoň roh pro svůj tým.

27
    Po sérii střel hráčů Domažlic bude domácí gólman odkopávat.

27
    Ruml střílel jen do dobře postaveného obránce.

26
    Následně střílel Špírek, ale jeho střela byla zblokovaná na další roh.

25
    Ruml teď využil své hbitosti a vybojoval rohový kop.

23
    A bohužel už druhé střídání domácích ze zdravotních důvodů. Hřiště opouští Kučaba a přichází Damián Farkaš.

22
    Turek nedosáhl na letící míč a navíc se dopustil útočného faulu.

22
    Po akci Kučaby se bude kopat rohový kop pro domácí.

20
    Teď už ale mnohem lepší balón na Špírka, který se pokoušel střílet centr z voleje, ale branku minul.

17
    Špírek se objevil v ofsajdu, takže míč pro Benešov.

15
    Turek posílal centr do vápna, kde však chyběl kdokoliv ze spoluhráčů.

13
    Pěkná akce domácích. Kučaba si navodil míč na střed a pak poslal centr na zadní tyč, na kterou si zbíhal Balata, kterému však chyběl krok k dosažení míče.

10
    Domácí Marek Večera si hned v úvodu utkání přivodil nějaké zranění a nemůže pokračovat. Nahradí ho David Cvrček.

8
    Rohový kop hostů, po kterém následoval závar v pokutovém území domácích.

7
    Přetažený centr nenašel nikoho ze spoluhráčů západočeského celku.

6
    Teď rohový kop i na druhé straně.

4
    Vzápětí se dobře uvolnil Skopec, ale neposlal přesnou přihrávku do vápna.

2
    Dobrá Vrňákova střela a domácí zahrávají v úvodu rohový kop.

1

Oba týmy jsou na hrací ploše, Benešov v klasické žluto-modré kombinaci, Domažlice nastoupí v modrých dresech.

SK Benešov: Beník – Večera, Khodulia, Zákostelský, Vrňák – Adjei, Bohata, Kučaba, Skopec, Balata – Turek(K)
    Náhradníci: Farkaš, Filip, Cvrček, Kulhavý, Afanasenko, Laštovka, Repáň

Jiskra Domažlice: Švihořík – Hrubý, Bauer, Mráz, Chocholoušek, Ruml, Mužík(K), Braun, Špírek, Průcha, Černý
    Náhradníci: Bezdička, Hejda, Lešek, Blažek, Brožík, Boček, Kupilík

Rozhodčí: Drábek – Šedivka, Brychta.

Jiskra Domažlice se drží těsně od středu tabulky a může tak hrát relativně v klidu. Od lepších výsledků je srážejí nevyrovnané výsledky, do kterých patří i porážka se zmiňovanými Benátkami.

V dnešním utkání proti sobě nastoupí domácí SK Benešov a Jiskra Domažlice.

SK Benešov se dostal do svízelné situace. Po čtyřech utkáních v řadě, kdy ani jednou nebodoval, se dostal na pozice, kde už to výrazně zavání sestupem. Momentálně má náskok pouze dva body na šestnácté Benátky, které však poslední dobou předvádějí solidní výkony.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.