Tomsk – Zenit 0:2 (kon.) | Samara – Orenburg 1:1 (kon.) | FK Krasnodar – Machačkala 0:0 (kon.)
FK Krasnodar
0:0 (0:0)
Anži Machačkala
Pondělí 01.05.2017, 17:00 • Stadion Kubaň, Krasnodar. Kapacita: 32,000 diváků. • Ruská Premier Liga • 26. kolo

Ani jeden tým v tomto zápase nedokázal vstřelit branku, a tak se fotbalisté rozcházejí za bezbrankového stavu. Aktivnější byl Krasnodar, ale brankáře Jurčenka nepřekonal. (18:55:44)

90+4

90+3
    Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

90+1
    Žlutou kartu dostává David Jurčenko (Anži Machačkala).

90+1
    Fjodor Smolov se probojoval po centru ze strany k hlavičce, jeho rána končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    Další zákrok hostujícího brankáře, tentokrát si poradit se střelou Petrova.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, zda se bude nastavovat.

88
    David Jurčenko podržel nyní své spoluhráče, skvěle si poradil s vyloženou šancí Mauricia Pereyry.

87
    V poklidném tempu se dohrává druhý poločas, domácí celek má více ze hry, snaží se vstřelit rozhodující branku.

85
    Joãozinho znovu rozehrával, tentokrát rohový kop. Ke střele se nikdo z domácích nedostal.

85
    Joãozinho rozehrával po faulu na spoluhráče volný kop, obrana míč dostala mimo hrací plochu, následovat bude rohový kop.

82
    Žlutou kartu dostává Dmitrij Torbinskij (FK Krasnodar).

81
    Střídání v týmu Anži Machačkala: ze hřiště odchází Felicio Brown Forbes, přichází Pavel Dolgov.

80
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden tým se nikam nežene. Brankáři mnoho práce nemají, útočníci se nemohou probojovat do střeleckých pozic.

79
    Mauricio Pereyra se probojoval do zakončení a jeho ránu z velké dálky kryje David Jurčenko.

78
    Domácí Joãozinho rozehrává rohový kop, s centrem před branku si dokázal poradit Saeid Ezzatollahi.

77
    David Jurčenko rozehrává míč od své branky, neboť byl jeho spoluhráč faulovaný. Dlouhý nákop a míč letí daleko za polovinu.

76
    Machačkala se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, ale domácí defenziva hraje dobře a nedává soupeři mnoho prostoru.