Česko – Francie 1:2 (kon.) | Irsko – Anglie 0:5 (kon.) | Norsko – Nizozemsko 1:3 (kon.)

Anglie právě vstřelila branku!
    Angličanky jsou prostě k nezastavení a dokazují to další brankou. Tu po hodině hry vstřelila NICOLE DOUGLASOVÁ, která skórovala jako pátá hráčka svého týmu. Pokud to tak půjde i nadále, uvedou se do listiny střelkyň všechny anglické reprezentantky.

41
    Střelecký apetit ze závěru první půle si reprezentantky Anglie přinesly do druhého dějství a v jeho úvodu vedou už 4:0! Přihrávku Ngungaové přetavila v gól kapitánka týmu LAUREN HEMPOVÁ.

38
    Fotbalistky Anglie se dostávají do třígólového trháku! JESSICA NGUNGAOVÁ se teď z nahrávačky převtělila do role střelkyně, když využila nabídky Hempové.

36
    Náskok Angličanek je před koncem úvodního poločasu dvougólový! Po skvělé přihrávce Ngungaové rozvlnila síť BETHANY MAY O'DONNELLOVÁ.

9
    Angličanky se po necelých deseti minutách ujímají vedení. První gól letošního Mistrovství Evropy vstřelila POPPY PATTINSONOVÁ.

Lukáš Jasoněk

Branky: 9. Pattinsonová, 36. O'Donnellová, 38. Ngungaová, 41. Hempová, 64. Douglasová

Karty:   61. Faheyová (IRL)

Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 3:3.
    Irsko: Turnerová – Doyleová, McGovernová, Grierová – Payneová (K) (67. Caseyová), Faheyová (74. Warnerová) – Tolandová, Atkinsonová (57. Spillaneová) – McEvoyová, McManusová, Mackeyová
    Náhradníci: Kellyová – O'Mahony, Spillaneová, Warnerová, Caseyová, Ziuová.
    Trenér: David Bell.

Anglie: Hamptonová (49. Ramseyová) – Nevilleová, Cookeová, Morganová (65. Smithová), Pattinsonová – O'Donnellová, Symeová, Rodgersová – Douglasová, Hempová (K) (54. Rutherfordová), Ngungaová
    Náhradníci: Ramseyová – Boydellová, Taylorová, Ravenscroftová, Smithová, Rutherfordová.
    Trenér: John Griffiths.

Rozhodčí: Ečevaová (Bulharsko) – Diasová (Portugalsko), Akimovová (Kazachstán)