Česko – Francie 1:2 (kon.) | Irsko – Anglie 0:5 (kon.) | Norsko – Nizozemsko 1:3 (kon.)
Španělsko – Německo 1:4 (kon.)
Irsko
0:5 (0:3)
Anglie
Úterý 02.05.2017, 11:00 • Na Litavce, Příbram • ME U17 - ženy • Skupina B

74
    Střídání v týmu Irsko: ze hry odstupuje Doireann Faheyová a místo ní si zahraje Phoebe Warnerová.

67
    Střídání v týmu Irsko: dohrála Heather Payneová a své fotbalové dovednosti předvede Orla Caseyová.

65
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Esme Beth Morganová, přichází Olivia Smithová.

64
    Anglie právě vstřelila branku!
    Angličanky jsou prostě k nezastavení a dokazují to další brankou. Tu po hodině hry vstřelila NICOLE DOUGLASOVÁ, která skórovala jako pátá hráčka svého týmu. Pokud to tak půjde i nadále, uvedou se do listiny střelkyň všechny anglické reprezentantky.

61
    Doireann Faheyová (Irsko) nepřiměřeně atakovala Douglasovou a stala se první napomenutou hráčkou v utkání.

57
    Avizovaná výměna v týmu Irsko: hrací plochu opustila Isibeal Atkinsonová a na její místo nastoupila Aisling Spillaneová.

54
    Střídání v týmu Anglie: Lauren Hempová přenechává své místo na hrací ploše Elle Rutherfordové.

49
    Střídání v týmu Anglie: Hannah Hamptonová dochytala, prostor tří tyčí místo ní přišla hájit Emily Ramseyová. Za stavu 4:0 si Anglie může dovolit poslat do brány náhradní gólmanku.

41
    Střelecký apetit ze závěru první půle si reprezentantky Anglie přinesly do druhého dějství a v jeho úvodu vedou už 4:0! Přihrávku Ngungaové přetavila v gól kapitánka týmu LAUREN HEMPOVÁ.

38
    Fotbalistky Anglie se dostávají do třígólového trháku! JESSICA NGUNGAOVÁ se teď z nahrávačky převtělila do role střelkyně, když využila nabídky Hempové.

36
    Náskok Angličanek je před koncem úvodního poločasu dvougólový! Po skvělé přihrávce Ngungaové rozvlnila síť BETHANY MAY O'DONNELLOVÁ.

18
    A chvíli po uvedení míče do hry reprezentantky Irska zahrozily! Konkrétně to byla Carolanová, která Hamptonovou svým pokusem pořádně vyděsila.

9
    Angličanky se po necelých deseti minutách ujímají vedení. První gól letošního Mistrovství Evropy vstřelila POPPY PATTINSONOVÁ.

4
    První gólovou příležitost přinesla čtvrtá minuta a vytvořily si ji fotbalistky Anglie. Blízko k otevření skóre měla Symeová, ale gólmanka ji bravurně vychytala.

Lukáš Jasoněk

Branky: 9. Pattinsonová, 36. O'Donnellová, 38. Ngungaová, 41. Hempová, 64. Douglasová

Karty:   61. Faheyová (IRL)

Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 3:3.
    Irsko: Turnerová – Doyleová, McGovernová, Grierová – Payneová (K) (67. Caseyová), Faheyová (74. Warnerová) – Tolandová, Atkinsonová (57. Spillaneová) – McEvoyová, McManusová, Mackeyová
    Náhradníci: Kellyová – O'Mahony, Spillaneová, Warnerová, Caseyová, Ziuová.
    Trenér: David Bell.

Anglie: Hamptonová (49. Ramseyová) – Nevilleová, Cookeová, Morganová (65. Smithová), Pattinsonová – O'Donnellová, Symeová, Rodgersová – Douglasová, Hempová (K) (54. Rutherfordová), Ngungaová
    Náhradníci: Ramseyová – Boydellová, Taylorová, Ravenscroftová, Smithová, Rutherfordová.
    Trenér: John Griffiths.

Rozhodčí: Ečevaová (Bulharsko) – Diasová (Portugalsko), Akimovová (Kazachstán)