Moreirense – Braga 2:1 (kon.)
Moreirense FC
2:1 (0:1)
SC Braga
Pátek 05.05.2017, 21:30 • Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas, Moreira de Cónegos (kapacita:13.000 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 32. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám dobrou noc. (23:28:12)
    Moreirense v předehrávce 32. kola udolalo Bragu 2:1!

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 14:4. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 21:18.

Je dobojováno! Moreirense využilo téměř sedmdesát minut dlouhou přesilovku a po změně stran zcela po zásluze otočilo skóre na konečných 2:1. Na Hortův vedoucí gól z 36. minuty odpověděl až čtvrt hodiny před koncem Petrolina. Za dalších patnáct minut pak přišla také gólová trefa z kopačky Alana Schonse, jenž svému týmu zajistil zisk tří bodů a velmi pravděpodobně také definitivu záchrany v nejvyšší portugalské soutěži! Braga naopak potřetí v řadě padla a ještě se možná bude strachovat o své konečné páté místo.

90+3

90+3
    Domácí si bez větších problémů hlídají svůj náskok a nepouští Bragu do blízkosti Makaridzeho branky.

90+2
    Nad rámec druhého poločasu jsou přidány tři minuty.

90+1
    Štastný střelec branky Alan Schons si v euforii sundal dres, a proto byl napomenut žlutou kartou.
    90. Alan SCHONS - 2:1

90
    Moreirense právě vstřelilo branku!
    Když už to začalo vypadat, že utkání skončí remízou, tak domácí zničeho nic udeřili a pravděpodobně si zajistili zisk tří bodů! Modou Sougou dostal přihrávku na hranici pokutového území, kde místo pokusu o střelu vrátil míč do druhé vlny k přibíhajícímu ALANU SCHONSOVI a ten bez přípravy vypálil z delší vzdálenosti k pravé tyči, kam Marafona nedosáhl.

89
    Artur Jorge čistě zakročil proti Battagliovi, který se marně dožadoval odpískání faulu poblíž rohového praporku.

88
    Domácí jsou stále více na balónu. S blížícím se koncem zápasu se sním ale pohybují dále od obou pokutových území.

87
    Moreirense vede většinu akcí po pravé straně, kde jsou hodně aktivní Sagna se střídajícím Macielem. Tyto dva muže si však defenzíva Bragy nyní pohlídala.

86
    Hra je v posledních chvílích hodně rozkouskovaná. Nějakou chvíli se nebude hrát ani po faulu na Rodriga Battagliu.

85
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Ricardo Horta, přichází Xadas.

84
    Domácím se centr z levého křídla nevyplatil. Po faulu Maciela pak sudí přiřkli balón Braze.

82
    Braga dostala možnost rozehrávky ze středového kruhu. Nakopnutý balón si však sebrali domácí obránci a nepustili ho k Makaridzemu, jenž se po změně stran ve své brance spíše nudí.

81
    Alan Schons vypálil z nepřipravené pozice pouze do reklamních panelů vedle pravé tyče branky Marafony, který bude odkopávat.

80
    Do konce zápasu zbývá poslední desetiminutovka, ve které zřejmě budeme sledovat pokračující nápor Moreirense a zároveň hostující snahu o udržení remízového stavu.