Liberec – Sparta 2:1 (kon.) | Teplice – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
Č. Budějovice – Brno 4:2 (kon.)
FK Teplice
0:2 (0:1)
FC Hradec Králové
Pondělí 08.05.2017, 13:00 • Dubí • Juniorská liga • 27. kolo

V utkání se nakonec radovali hráči Hradce Králové, kteří díky dvěma gólům, které rozložili rovnoměrně do obou poločasů, porazili Teplice. Zápas tedy skončil stejným výsledkem jako na podzim, Východočeši navíc zaznamenali už čtvrtou výhru v řadě. (14:54:40)

90+2

90
    Rozhodčí nastavují dvě minuty navíc.

90
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Schwarz, přichází Dostál.
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Holeš R., přichází Chocholatý.

90
    V samotném závěru se Tepličtí ještě dostali k zakončení, brankář Ikizgül si ovšem obhájil svou nulu.

86
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Šípek, přichází Zbudil.

86
    Do konce zápasu zbývá už jen několik málo minut a vypadá to, že se ze zisku tří bodů budou radovat hosté.

85
    Útočná akce Teplic skončila odmávaným ofsajdem.

81
    Teplicím už se krátí čas, do konce zápasu zbývá deset minut.

80
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Miker, přichází Kollár.

79
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Weber, přichází Vobecký.

79
    Přímý kop Hradce se proměnil v nebezpečí na druhé straně, vpřed totiž zamířili hráči ve žlutém. Ti se nakonec dostali i k zakončení, které Ikizgül vyrazil na roh.

78
    Žlutou kartu dostává Kodeš (FK Teplice).

76
    Také Hradec zahrával standardní situaci, a sice přímý kop. Teplice bez potíží balon odvrátily.

74
    Ani z pátého rohového kopu Teplic v utkání nezapršelo, Hradečtí se bez větších potíží ubránili.

73
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Berešík, přichází Zárybnický.

71
    Teplice zahrávaly standardku, ale branku Hradce z ní ohrozit nedokázaly. S balonem na kopačkách pokračují hráči hostujícího mužstva.

70
    Už jen dvacet minut zbývá Teplickým, aby se ještě pokusili tento duel srovnat či otočit.

69
    Žlutou kartu dostává Schwarz (FC Hradec Králové).
    Branky: 24. Miker, 59. Bláha

Karty:   27. Šilhan (TEP), 78. Kodeš (TEP) – 69. Schwarz (HKR)

FK Teplice: Plachý – Weber (79. Vobecký), Svoboda, Berešík (73. Zárybnický), Švejda (59. Kučera), Žitný, Šup, Král, Kodeš, Richter (c), Šilhan (56. Kotrba).
    Náhradníci: Němeček – Kučera, Kotrba, Martirosyan, Vobecký, Zárybnický.

FC Hradec Králové: Ikizgül – Václavek (c), Holeš R. (90. Chocholatý), Schwarz (90. Dostál), Brokeš, Holeš T., Střelec, Bláha (64. Hynek), Šípek (86. Zbudil), Bederka, Miker (80. Kollár).
    Náhradníci: Jech – Kollár, Chocholatý, Zbudil, Dostál, Hynek.

Rozhodčí: Váňa – Leška, Šťastný