Lipany – R. Sobota 1:2 (kon.) | Poprad – Haniska 11:0 (kon.) | B. Bystrica – Nové Mesto n/V 2:0 (kon.)
Svätý Jur – Martin 3:3 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Trnava B 2:1 (kon.) | Skalica – L. Mikuláš 2:1 (kon.)
FC Košice – Žilina B 2:3 (kon.) | MFK Zvolen – Nitra 0:1 (kon.)
MFK Skalica
2:1 (1:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Sobota 20.05.2017, 17:00 • Mestský futbalový štadión Skalica • MONACObet liga

Skalica sa po tlaku z posledných minútach dokázala presadiť z bieleho bodu. Očakávala sa o niečo jednoduchšie víťazstvo z domácej strany, tri body sú však dobré, Liptáci naopak smolne prehrali. (18:58:06)

Držanie lopty: 55 % : 45 %.
    Strely na bránu: 6:4. Strely mimo: 6:2. Rohové kopy: 14:4.

90+3

90+2
    Skalica síce gól nedala, lopta je však ďaleko od Čikoša-Pavlička, tri body ostanú doma!

90+1
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Meszáros, prichádza Vrábel.

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    Najlepšia obrana je útok a rohový kop. Skalica už so 14. rohom v priebehu 90 minút!

90
    Posledná minúta riadnej hracej doby, očakávam, že sa budú nadstavovať aspoň tri minúty.

89
    Skaličania kúskujú hru ako sa len dá, Liptákov je o jedného menej.

88
    Dnešné stretnutie sleduje 252 divákov.

87
    Krušné chvíle pre Liptákov, už, už sa zdalo, že by si domov mohli odniesť aspoň jeden bod. Potom však prišlo vylúčenie a využitá penalta.

86
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Janec, prichádza Ferenčík.

86
    Skalica dala gól!
    Domáci sa z bieleho bodu nemýlili, Šavol inkasuje druhýkrát v zápase. DANIEL ŠEBESTA navrátil Skalici vedenie.

85
    Oliver Špilár je vylúčený po tom, čo držal súpera vo vyloženej príležitosti v pokutovom území!

85
    Bola nariadená penalta v prospech Skalice!

84
    Rohový kop pre Skalicu, padne konečne gól?

82
    Pokusy domácich ale gól nepriniesli, vstúpili sme do záverečnej desaťminútovky.

80
    A ďalší roh, v zápase je to už šestnástky krát, čo sa zahráva štandardka spoza rohovej zástavky.

79
    Rohové kopy iba pribúdajú, tlak Skalice sa zvyšuje.

78
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Laco, prichádza Jasenovský.

78
    Žltú kartu dostáva Kucharčík (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

77
    Už môžeme pokračovať v stretnutí, už desiaty roh v zápase pre Skalicu.

75
    Záverečná štvrťhodina sa gólom hostí riadne zdramatizovala, poďme sa medzitým pozrieť na štatistiky.

74
    Po jednom z tvrdých súbojov bude nutné ošetrenie, hra je pozastavená.

72
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Liptáci udreli zo štvrtej strely na bránu a začíname odznova. Postaral sa o to GORAN MATIĆ.

71
    Pokus mimo od domácich, začala sa nám posledná dvadsaťminútovka.

69
    A ďalšia strela na Čikoša-Pavlička.

68
    Strely na oboch brankárov v posledných dvoch minútach, Liptáci chcú s týmto výsledkom niečo spraviť.

66
    Rohové kopy nevychádzajú podľa predstáv, Liptovský Mikuláš sa ubránil.

65
    Na rohy je to už 9:4 v podaní domácich.

64
    Dvanásty roh duelu, Liptáci sa musia opäť presmerovať pred vlastného brankára.

62
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Jakubek, prichádza Vaščak.

61
    Skalica po hodine hry neudrela, naďalej jej však patrí najtesnejší náskok.

60
    Nasleduje voľný kop po ďalšom faule hostí.

59
    Hráč hostí si pri ofenzívnej snahe pomohol nedovoleným spôsobom. Lopta pre domáce mužstvo.

57
    Centre sú buď nepodarené, alebo s nimi obrana Liptovského Mikuláša väčšie problémy nemá.

56
    Ale že by prišiel presný zásah z rohu číslo jedenásť? Liptákom po zmene strán naozaj prihára.

54
    Jubilejný desiaty roh sa nevyužil.

53
    Domáci by radi pridali ešte jeden gól. Aj preto si vybojovali ďalší roh.

50
    Záhoráci nevyužili ponúknuté možnosti, Liptáci si vydýchli.

45
    Z následnej akcie ale prišla nepresnosť, Skalica ešte môže raz zaútočiť.

44
    Druhá strela na brankára hostí Šavol si pripísal prvý zákrok.

43
    Skalica vydolovala svoj tretí roh v tomto stretnutí.

42
    Domáci sa ubránili a sami zaútočili.

41
    Roh pre Liptákov.

40
    Žltú kartu dostáva Neoveský (MFK Skalica).

38
    Prvý polčas sa blíži ku koncu, Skalica je v týchto chvíľach lepším tímom.

37
    Domáci tím sa usadil na polovici súpera a zakladá postupný útok.

36
    Štandardky dnes zatiaľ nevychádzajú.

35
    Center sa hosťom úplne nepodaril, hostia si však vybojovali aspoň rohový kop.

32
    Ani tento roh domáci nevyužili.

31
    Zblokovaný center domáceho hráča, uvidíme rohový kop.

30
    Ani táto štandardka sa gólom neskončí. Hostia prečkali tento center do šestnástky.

29
    Štandardná situácia spoza rohovej zástavky. Domáci zahrávajú roh.

27
    Futbalista hostí sa z pravého krídla nedokázal presadiť. Nasleduje kop od brány.

26
    Hostia získali loptu a postupne sa presúvajú k bráne svojho protivníka.

25
    Píska sa faul domáceho mužstva na útočnej polovici.

23
    Faul domácich v stredovom kruhu. Voľný kop pre tím hostí.

22
    Oba tímy si pripísali strely mimo.

20
    Žltú kartu dostáva Janec (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

19
    Hlavný rozhodca teraz rezolútne posúdil situáciu a prisudzuje loptu domácim. Proti pravidlám hral jeden z hráčov hostí.

17
    Pevná obrana hostí odvrátila aj šancu domácich.

16
    Futbalista domáceho tímu teraz poťahal protihráča za dres, hostia budú zahrávať voľný kop.

15
    Hostia po štandardke strieľajú na bránu súpera, Čikoš-Pavličko stále čaká na prvá zákrok dňa.

14
    Tatran pridáva druhý roh v zápase.

12
    Skalica prežila ofenzívne snaženie hostí a sama môže zaútočiť.

11
    Slabá exekúcia rohu, domáci sa ubránili.

10
    Hostia z Liptova chcú odpovedať, majú na to príležitosť z rohového kopu.

8
    Záhoráci sa ujímajú vedenia už v úvodnej desaťminútovke zásluhou vlastného gólu IVANA OČENÁŠA!

7

6

4
    Strela na úvod vyzerala nádejne, nakoniec sa domáci brankár nemusel báť. Lopta končí za bránou.

3
    Akcia domáceho mužstva po pravej strane nebola úspešná. Brankár hostí bude odkopávať od svojej svätyne.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

MFK Skalica: Čikoš-Pavličko – Szöcs, Švrček, Ulrich, Jakubek, Šebesta, Hlavatovič, Neoveský, Mizerák, Majerník (C), Mészáros
    Náhradníci: Vaščak, Milunović, Vrábel, Pankarićan, Slaný, Fišan

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Šavol – Očenáš, Janec, Papaj, Poremba, Matić, Laco, Staš, Kreva, Kucharčík (C), Špilár
    Náhradníci: Mikušiak, Ferenčík, Jasenovský, Jánošík

Rozhodca: Július Straka – Martin Špivák, Roman Poracký.

Košice dnes môžu v prípade víťazstva spečatiť postup do Fortuna ligy, akýkoľvek iný výsledok by udržal v hre o postup ešte aj ostatné družstvá.

Skalica už postúpiť nemôže, Liptovský Mikuláš túto ambíciu ani nemal.

Vítame vás pri online prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.