PSG HB – Veszprém 27:26 (kon.) | Barca – Vardar Skopje 25:26 (kon.)
Paris Saint-Germain HB
27:26 (11:11)
Telekom Veszprém
Sobota 03.06.2017, 15:00 • LANXESS arena, Kolín nad Rýnem • Liga mistrů - Final Four • Semifinále

O finálovém soupeři se rozhodne v druhém semifinále mezi Barcelonou a Vardarem Skopje, které samozřejmě také nabídneme v našem přenosu. (17:05:38)

Nejlepšími střelci zápasu jsou pařížští Gensheimer a Hansen, byť oba ve druhém poločase neproměnili sedmičku, ale dnes skórovali právě sedmkrát. Na opačné straně se šestkrát prosadil Nagy, o jednu branku méně přidal Marguč.

Prvními finalisty letošního ročníku házenkářské Ligy mistrů se stává Paris Saint-Germain! Pařížané v dramatické bitvě vítězí nad Veszprémem 27:26 a byť velmi těsně, tak nakonec zaslouženě, neboť to byli oni, kdo po většinu zápasu vedli, byť velmi těsně.

Konec zápasu. (27:26)

60
    Veszprém přichází o míč v samém závěru po technické chybě a Paříž postupuje do finále! (27:26)

60
    Podruhé v rychlém sledu se utírá palubovka, ještě dvacet sekund do konce a Veszprém stále u míče. (27:26)

60
    Půl minuty do konce, po faulu bude rozehrávat Veszprém. (27:26)

59
    Remili nedal, když při střele uklouzl a minutu před koncem jde Veszprém na míč! (27:26)

59
    Lászlo Nagy trefil střelu, po které ještě Veszprém ještě žije. (27:26)

58
    Oddechový čas pro Veszprém, do konce normální hrací doby zbývají dvě minuty a čtyři sekundy. Maďaři po time-outu už budou hrát v plném počtu. (27:25)

58
    Nikola Karabatić se trefuje v závěru přesilovky a Paříž dvě minuty před koncem vede o dvě branky! (27:25)

58
    Palmarsson mohl vyrovnat, ovšem ze střední vzdálenosti míjí branku! (26:25)

57
    Mikkel Hansen neproměňuje sedmičku! Dánovu ránu Mikler vytáhl na tyč své branky! (26:25)

56
    Dvouminutový trest pro Nilssona, ten si přidržel Narcisse a byť se mu rozhodnutí makedonských sudích nelíbí, tak ti měli pravdu. (26:25)
    56
    Další sedmička pro Veszprém a ačkoliv se proti Gajićovi oba brankáři PSG střídají jak na běžícím páse, tak Slovinec proměnil i svoji pátou sedmičku. Tentokrát proti svému krajanovi Škofovi. (26:25)

55
    Pařížané znovu bleskově kontrují díky Nedimu Remilimu. (26:24)

55
    Na rozdíl jediné branky snižuje Lászlo Nagy. (25:24)

55
    Kounkoud se trefil z pravého křídla, ovšem přešlápl brankoviště a Veszprém tak ještě žije. (25:23)